PDA

Zobacz pełną wersję : Mam pytanie Czy dziewczyny lubia chlopakow przypakowanych??



Czacha
29-06-09, 21:38
HEhe mam pytanie czy dziewczyny lubia chlopakow przypakowanych czy chudych normalnych hehe ciekawy jestem jak myslicie??:D

Yosho
29-06-09, 21:43
Znaczy wiesz wszystko zależy od dziewczyny:P
Jednak jeśli miał bym wskazywać to chyba przypakowanych bardziej bo nie wygląda to dobrze chłopak ma fałdki:D Ale mięśnie to nie wszystko:P Chyba, że dziewczyna jest mocno %:P:D

sts
29-06-09, 21:43
HEhe mam pytanie czy dziewczyny lubia chlopakow przypakowanych czy chudych normalnych hehe ciekawy jestem jak myslicie??:D

jak masz BMW to ci to wystarczy :) pokaż kluczyk i tyle albo pojedź na miasto.

Czacha
29-06-09, 21:44
hehe no ale widze czesto koksow lysych z fajnymi dupami takimi szczuplymi ;D

lovelas69
29-06-09, 21:48
które mają siano w głowie...

puma007
29-06-09, 21:50
Wedlug mnie,to dziewczyny patrza na wyglad te ktore maja pusto w glowie,typowe laski ktore puszczaja sie i chca sie seksic z byle wiekszym hhhehehe
a co do dziewczyn normalnych,ktore maja wiecej rozumu,to te laski patrza mniej na wyglad a wiecej na chlopaka z dobrym charakterem,
wiec to zalezy od laski
wedlug mnie jesli chodzi o staly zwiazek to na kogo masz trafic i tak trafissz
a jesli chodzi o przelotne znajomosci tylko do seksu to bardziej chyba tacy sredniaacy z ladna rzezba

Czacha
29-06-09, 21:53
hehe pytam z ciekawosci ;D i tak chce byc duzy w chu* ;]

lovelas69
29-06-09, 22:02
każda laska i każdy facet patrzy na początku na wygląd bo na co innego ma patrzeć ? jak ona Cię nie zna / Ty jej nie znasz. Dopiero później kiedy się coraz bliżej poznajecie wychodzi czy potraficie sprostać swoim oczekiwaniom intelektualnym, zaczynacie ze sobą chodzić, później zaczyna się coś więcej czyli miłość i dochodzicie do wniosku, że nawet jakby nie była taka piękna/nie był taki przystojny w dniu w którym ją/jego poznałam/poznałem to i tak chciałbym z nią/nim być. Wtedy już wygląd się nie liczy tylko charakter itp.
P.S Mam nadzieje, że przekmniłeś to :smile:

bumbum86
29-06-09, 22:05
Hmm to zależy od dziewczyny niektóre nie lubią koksów bo wolą chuderlaków;p a inne lubią bo czują sie bezpiecznie:) no i wszytko też zależy od charakterku jeśli umiesz dobrze kręcić bajere to większośc lasek będzie twoja:P pzdr

sts
29-06-09, 22:07
właśnie dobra bajera ...

lovelas69
29-06-09, 22:10
jeśli mówimy tu o jednorazowym starciu obu płci to bajera jak najbardziej wskazana, ale jeśli patrzymy na coś stałego i przyszłościowego to uwierz, że bajery przez całe życie nie da się kręcić, a prędzej czy później i tak pozna się na Tobie jaki jesteś etc.

Czacha
29-06-09, 22:12
hehe wy to domnie kierujecie ja tylko sie tak spytalem ja bede wielki czy im sie bede podobal czy nie to sie trudno mowi wogole to nie cwicze dla niej tylko dla siebie ;D

skajłoker
29-06-09, 22:16
jak wyglądasz dobrze to masz kazdą jak wyglądasz jak pizda to nie proste a jakieś triki gadki szmatki to w to nie wierze

sts
29-06-09, 22:24
jak wyglądasz dobrze to masz kazdą jak wyglądasz jak pizda to nie proste a jakieś triki gadki szmatki to w to nie wierze

tu się nie zgadzam do końca nie raz takich widzę z super laskami a to zwykłe chude żule w dziurawych ubraniach pzdr.

Czacha
29-06-09, 22:26
tu się nie zgadzam do końca nie raz takich widzę z super laskami a to zwykłe chude żule w dziurawych ubraniach pzdr.

masz soga zeby miec te 100 hehe'D

Micek185
29-06-09, 22:47
Arus łap soga i gonimy go!hehe

A co do tematu,laski lecą na gości którzy cos sobą reprezentuja,którzy mają jakąs pozycje a nie jakiś łaps który tylko gada a nic nie robi,mam dużo kolezanek które patrza z pod byka na kozaków w 20letnich betach którzy ciągle co to nie ja...najważniejsze to miec poukładane w głowie jak laska zobaczy że masz łep na karku i umiesz zakręcic bajere do tego to juz luz..

A jesli pytasz o gosci przypakowanych to jak laska widzi gościa 45 w łapie żyła ty,żyła tam to pierwsze co sie nasuwa to sterydy...taki stereotyp...

laski lubia kolesi z normalną budową troszeczke zarysowana łapka,klatka no i kaloryfer to podstawa "bajeranta"

swoją drogą to mnie właśnie wkur*** że jakis gośc jest fajnie zbudowany itp a stanie obokniego jakis szczur z 6-cio pakiem i lasce same majtki spadają...żal

Strielok
29-06-09, 22:47
trzeba być sobą, zabawnym i interesującym samcem ze zgrabną dupą.

lovelas69
29-06-09, 22:52
laski lubia kolesi z normalną budową troszeczke zarysowana łapka,klatka no i kaloryfer to podstawa "bajeranta"
swoją drogą to mnie właśnie wkur*** że jakis gośc jest fajnie zbudowany itp a stanie obokniego jakis szczur z 6-cio pakiem i lasce same majtki spadają...żal
moja kobieta najchętniej chciałaby żebym nie ćwiczył brzucha... nie lubi uwidocznionych mięśni (no ale takiej satysfakcji jej nie dam:smile:)
także nie jest to regułą...

kaaamil
29-06-09, 22:56
Co się tak tych bemek czepiacie. Najważniejszy jest kierowca. Nie każdy w bwm to dres. Powtarzam nie każdy ale nie bez podstawy Bolid Młodzieży Wiejskiej zasłużył na te miano, lansujących się małolatów w e36. jednak sam znam parę lasek które są ostrymi blacharami. Kiedyś jak gdzieś z nimi jechałem zaczęły rozmawiać o jakimś kolesiu i stwierdziły że "ma brzydki samochód".

Czacha
29-06-09, 22:58
hehe to mowicie lepiej zbierac na dobre BMW czarne i ma sie sucz bez tyrania hehe;D

kaaamil
29-06-09, 23:00
Ta kup se "rekina" i wszystkie będą twoje. Oczywiście nagłośnienie aby latały ramki od rejestracji i nie wyciszaj drzwi (trzeszczenie z daleka będzie podobne do basu:evil:)

lovelas69
29-06-09, 23:03
hehe to mowicie lepiej zbierac na dobre BMW czarne i ma sie sucz bez tyrania hehe;D

Jeśli szukasz dziewczyny na raz to tak... ale przyszłościowo nie bardzo. Jakbym miał mieć dziewczynę, która leci na auto to zostawiłbym a z resztą nawet nie umówiłbym się z nią. Tylko powiedział, że jelenia może poszukać w lesie.
Chociaż dużo ogląda się za "moim" firmowym mercedesem 315 albo za ładnym czerwonym kolorem :smile:

Tomi!
29-06-09, 23:07
pare sogów za mądre słowa dla Was :)

Czacha
29-06-09, 23:07
pozycz go hehe;D a na fiacika 125p jakas wyrwe hehe?:D

Fehu
29-06-09, 23:11
Co do blachar to hmm fakt faktem prawie zawsze w dobrym BMW siedzi sliczna blondyneczka na miejscu pasażera.
Ktoś dobrze pisał że przy pierwszym wrażeniu gl. role odgrywa wygląd, ale wydaje mi się że mody nie ma na jakiś karków tylko raczej na formę plażową (modelową) ale tak tylko mi się wydaje bo laską nie jestem...
Ale jakby nie było na anemików chyba rzadko lecą..
EDIT
ostatnio widzę modę na plastikary panienki lecące na scigacze

lovelas69
29-06-09, 23:13
pozycz go hehe;D
znaczy ja jeżdżę w nim jako pasażer :smile:
ale zawsze możesz się nim przejechać wystarczy zadzwonić na 999 :smile:

kaaamil
29-06-09, 23:18
Chociaż dużo ogląda się za "moim" firmowym mercedesem 315 albo za ładnym czerwonym kolorem :smile:

Chodzi Ci o Mercedes Benz Sprinter 315 ?

lovelas69
29-06-09, 23:20
Mercedes Benz Sprinter - 315 CDI :smile:

Adamos1
29-06-09, 23:21
widze tu pare komentarzy typu fajne bmw i juz twoja to mowa o dziewczynachz ktorymi wytrzymasz co najwyzej pare dni lepiej poszukaj sobie dziewczyny z która mozesz sie niezle na dyskach zabawic [wiadomo no i z fantazją nocna] ale takze zeby mozna z nia było normalnie porozmawiac bo bez tego zaden związek sie nie utrzyma a co do chudych grubych czy wypakowanych wszystko zalezy o jeji gustu dla jednej mozesz byc brad pitt a dla drugej kaczynski lecz pewne jest to ze te dziewczyny nie nalezace do kur. patrza takze na chrakter a chyba przedewszystkim na to oraz jak je traktujesz a gdy sie jej spodobasz to mozesz nawet do niej maluchem podjechac

Piorun
29-06-09, 23:27
Najważniejsze jest to kim człowiek jest i co ma w środku, co sobą reprezentuje.

Wiekszosc spraw ktore tu podajecie to pozory,
wszystko zależy od tego jak gleboko człowiek patrzy na czlowieka

jakis bajer, fryz
moga dzialac na krotka mete ale do czego to ma prowadzic? do zgrywania sie? Próba pokazania sie z lepszej strony? To prymitywna manipulacja, sztucznosc.

Jak myslisz o 1 lub kilku nocach to moze i wystarczy

NApakowany facet nei jest symbolem ani slily ani zdrowia.
To raczej produkt medialny, moda
tak jak bladosc skory za czasow baroku

granie pozorami,

to co najwazniejsze w czlowieku skupia sie wokol cech mentalnych,
to co zwiazane z fizycznascia tez ma znaczenie oczywiscie, ale jedna z wielu, i kazdy traktuje ja na innym poziomie

jesli ktos patrzy sie na czlowikea przez pryzmat tylko fizycznosci:
np duze miesnie, duze cycki, jedrna dupa,
to jest najpewniej prostakiem patrzacym na innych powierzchowanie, płytko na poziomie neandertalczyka

jesli ktos mysli ze kobieta z duzymi cyckami czy facet z duzymi miesniami jest cos wiecej wart i mzoe byc epszym mezaem/zoną przyjacielem, kolegą to moze sie zawiesc i najpewniej tak bedzie bo to nic nie oznacza

a dzis swiat kaze wpasnie tak patrzec na czlowieka, na kazdych reklamach umiesnieie faceci i zgrabne kobiety
ludzie chca byc ja ci z reklamy, media promuja wizerunki poszukiwane

w zycu najwazniejszym okazuje sie zaradnosc, serce, przyjazn, spryt, emocje
a cycki za pare lat i tak zwiedna a miesien opadnie i tak nie ma wiekszego zastosowania
chyba ze ktos uprawia sporty - wtedy to zawod

jesli dziewczyna patrzy sie na kase to tak naprawde jest zwykłą blacharą, bedzie chodziłą z dziadkiem starszym o 25 lat tylko dlatego ze kupuje jej prezenty, a odejdzie od niego kiedy kasa sie skonczy bo interesuja ja to co za kase dostaje, takie lekkie prostytuowanie sie

a jesli facet mysli ze zalozy zdrowa rodzine ze zgrana kobieta najpewniej nabawi sie roznego rodzaju frustracji i przykrych doswiadczen

wiadomo, zgrabna kobieta jest bardziej atrakcyjna, podonie jak umiesniony facet
ale jest roznica upudrowana wytapetowana laska z toną makijazu fabowanymi wlosami i ttipsami to nie to samo co ładna i zgrabna kobieta
podobnie napakowany facet to nei to samo co wysportowany, przystojny czy zaradny gosc
ale ta czesc fizycznosci to tylko ulamek calosci

wypudrowac sie moze kazda podobnie jak kazdy leszcz moze przypakowac na ssa

warto rozwijac sie fizycznie dbajac o zdrowie wg mnie
i rozrozniac co jest pozorem a co prawdziwe bo to jest najwazniejsze kiedy patrzy sie w przyszlosc

lovelas69
29-06-09, 23:30
podobnie jak kazdy leszcz moze przypakowac na ssa

ogólnie fajnie wszystko ale to stwierdzenie najbardziej mi się podoba :smile:

Adamos1
29-06-09, 23:34
ogólnie chodzi by nie udawac kogos inne go nie robic z siebie pozera bo nawet jak ci sie uda ja poderwac to kobieta predzej czy poznej zrozumie ze ja okłamujesz i wtedy masz przewalone a gdy dziewczyna leci na bmw takie omijaj ona m kochac ciebie twój charakter i zalety i wady ty to samo w stosunku do nieja gdy jdzie w z tobą w aucie to niech bedzie dumna z tego ze jedzie w fakjnej bryce ale przedewszystkim ze ty nim kierujesz i to samo do facetów niech nie patrzą tylko na wygląd czy co koledzy mówią ona ma sie tobie podobac nie innym

Sosna91
29-06-09, 23:47
mięsnie to nie wszystko, nie na każdych lovelasów lecą laski, te mądrzejsze chcą najpierw poznać kogoś, te głupiotki ale słodkie jeszcze po alko rozbieraja sie same.

ważna jest bajera :)

syle kasanowy i lovelasów juz dawno wyszły z mody i są zarezerwowane tylko dla pedałów. tereaz trzeba mieć BMW ;)

Adamos1
29-06-09, 23:53
najlepsze są te słodkie i znające swoja wartosć przy nich conajmniej do twojego bmw mozesz wpuścić kota z pod chasioka i gitara popo


"kochac nie znaczy to samo uwazaj ziomek moze sypiasz z blacharą"
chwała wyjatkowym dziewczynom

luo
30-06-09, 00:06
mięsnie to nie wszystko, nie na każdych lovelasów lecą laski, te mądrzejsze chcą najpierw poznać kogoś, te głupiotki ale słodkie jeszcze po alko rozbieraja sie same.

ważna jest bajera :)

syle kasanowy i lovelasów juz dawno wyszły z mody i są zarezerwowane tylko dla pedałów. tereaz trzeba mieć BMW ;)

Znowu się zaczyna... daj sobie na wstrzymanie.

Micek185
30-06-09, 00:15
ktoś tam wczesniej sie pytał dlaczego do bm-ek bo to sie teraz tak przyjęło że jeżdzi kupa kolesi po mieście z prędkoscią patrolową z wiszącymi plastikowymi spojlerami i charczącym sprzętem a tam w środku blondynka "hello tipsy w góre" hehe to mnie najbardziej smieszy:d dlatego najlepeij jak poznasz laske która nic o tobie nie wie,czy masz kase samochód czy nawet telefon a chce pogadac i jakos moze cos rozkręcic to wtedy masz pewnośc że leci na twoja osobowosc a nie zasobnosc portfela,a co do tego "pozera" to prawda prędzej czy później to wyjdzie i lipa,co tu zrobić i zaczyna sie kombinowanie jak tu ja przy sobie zatrzymać,eh...

Ja mam trabanta 600 i robi wiekszy lans na miescie niż porshe! i bez BMW wszystkie dupy moje!hehe

Micek185
30-06-09, 00:25
jemu chodziło o STYL lovelasa i kasanowy a nie o członków forum:)

cśśśś...bo znów się zacznie:D
ogólnie laski temat rzeka kazda inna i kazda leci na coś innego,zależy od gustu i charakteru :)

lovelas69
30-06-09, 00:27
mięsnie to nie wszystko, nie na każdych lovelasów lecą laski, te mądrzejsze chcą najpierw poznać kogoś, te głupiotki ale słodkie jeszcze po alko rozbieraja sie same.

ważna jest bajera :)

syle kasanowy i lovelasów juz dawno wyszły z mody i są zarezerwowane tylko dla pedałów. tereaz trzeba mieć BMW ;)

jak widać niektórzy nie umieją powiedzieć sobie STOP...
Powiem Ci krótko: od*eb się ode mnie ziomek i pobaw się ze swoją koleżanką, w której od tylu lat jesteś zakochany :twisted: może wtedy będziesz mniej spięty
pozdrawiam

dzbanekzwd
30-06-09, 07:13
znajomy mi ostatnio powiedział: "im laska bardziej odpicowana tym większy szmul/blachara". wygląd nie ważny liczy sie forsa. ile jest przydków że jakaś 18-20 latka hajta sie z dziadkiem jedną nogą w grobie. koleszka kiedyś miał laske, ale jak wywalili go z roboty i był pusty to odrazu go żuciła w ten sam dzień.

lovelas69
30-06-09, 09:50
heh no różnie w życiu bywa... przyjaciół itp. poznaje się w biedzie- nie bez powodu jest takie przysłowie :smile:

Sosna91
30-06-09, 11:15
no bo taka jest prawda i nie ma sie co oszukiwać że z tą to będę całe życie bo nigdy nie wiadomo, nie trzeba bardzo emocjonalnie podchodzic to lasek. To jest normalne że jak laska znajdzie lepszego to zostawia tego co ma, bądz jesli leci na kase to w razie jej braku zostawia od razu. ale co sie dziwicie, robimy tak samo, jak sie trafi jeszcze fajniejsza laska to juz mysli są żęby zerwać. no chyba ze ktos jest z laska z 4-5lat i rzeczywiscie juz jest na stopie przed małżeńskiej to wtedy nie.

Czacha
30-06-09, 11:17
jak widać niektórzy nie umieją powiedzieć sobie STOP...
Powiem Ci krótko: od*eb się ode mnie ziomek i pobaw się ze swoją koleżanką, w której od tylu lat jesteś zakochany :twisted: może wtedy będziesz mniej spięty
pozdrawiam

hehe dobre lovelas ale to bylo nie do ciebie tylko on napisal o tych na miescie lovelasach ale i tak dobre heh:D

ciaastek91
30-06-09, 12:20
dupy lubia koksow, nawet jak mowia, ze nie lubia, tzn ze klamia ;p
zobaczcie tylko jak idzie koks na plazy, jak na niego dziewczyny zerkaja. raczej z zainteresowaniem a nie z obrzydzeniem.






wypudrowac sie moze kazda podobnie jak kazdy leszcz moze przypakowac na ssa


no pewnie ale jak jest leszcze to po miesiacu mu wszystko spadnie i wtedy laska go zostawi :(

w ogole to co to jest ssa?

Aponax
30-06-09, 12:27
ciastek - saa - sterydy anaboliczno-androgenne.
A co do zdania kazdy leszcz moze byc wielki za pomoca saa - to gowno prawda kurwa co za stereotypy , micha to 80-90% sukcesu saa pomaga tak , ale nie kazdy ktory bierze ma 45 cm w bicepsie!!! sa ludzie ktorzy zaczynali brac jak miali 30cm w bicepsie cwicza 3 lata na saa i maja 37 , dlaczego ? bo nie maja diety i odpowiedniego trenningu.
Hmm , jakos nie spotkalem sie z takim zerkaniem na plazy z strony kobiet ^^.
Powiem tak , 70-80% kobiet przeszkadza wyglad kulturysty (przewaznie nogi i plecy) , znam duzo dziewczyn ktorym nie podoba sie wielka klatka biceps i brzuch.

lovelas69
30-06-09, 12:31
raczej mniejsza część woli kafarów...

p_narozny
30-06-09, 12:32
Byc moze nie chca sie zaszufladkowac jako te tepe pipy, uganiajace sie za koxami. Nie ma co gadac, ladna sylwetka bardziej sie podoba niz nieladna, prosta sprawa - chcialbym uslyszec jeden rozumny powod dla ktorego laska powie - wole tego chudszego, mniej zadbanego, zgarbionego niz tego ktory widac ze dba o siebie itd Oczywiscie jesli nie posluzy sie glupim stereotypem - a bo to tepy miesniak bez szkoly i okrzesania;)

skajłoker
30-06-09, 13:01
bo jak dupa chodzi z koksem to potem zaden typ do niej nie podbije bo sie boi a co do wypowiedzi aponaxa dlatego nie warto ćwiczyć nóg;D

sts
30-06-09, 13:04
bo jak dupa chodzi z koksem to potem zaden typ do niej nie podbije bo sie boi a co do wypowiedzi aponaxa dlatego nie warto ćwiczyć nóg;D

co racja to racja :)

ciaastek91
30-06-09, 14:08
ciastek - saa - sterydy anaboliczno-androgenne.


nie tlumacz mi, co to saa, bo ja to doskonale wiem, pytam sie co to ssa.

Piorun
30-06-09, 17:19
to nie do konca prawda ze kazdy mzoe na ssa przypakowac
bo leszcze to nawet gdyby byl wlascicielem apteki i lecznicy zwierząt nei portafil by zrobic masy

wiadomo ze przypakowany koles, a w wogole wysportowany robi na kazdym lepsze wrazenie - to naturalne, niz np przygarbiony wychudzony narkoman

choc to nie zastapi wszystkiego, charakter jest nawjazniejszy w kontaktach z ludzmi no i to czym mozna zaimponowac ;)

p_narozny
30-06-09, 17:30
Charakter swoja droga. Wyglad sie liczy i to bardzo, zarowno faceci jak i babeczki przywiazuja do tego wage, podswiadomowie (takie tam zaszlosci z dawnych w cholere czasow:)) Babki patrza ba szerokie ramiona i wzrost faceta (ma bronic stada w koncu no nie? I nie zdechnac za szybko:P) A faceci na biodra na ten przyklad (przeciez sa synonimem plodnosci a dzieci chcemy miec najlepsiejsze i duzo, coby gatunek przerwal;))

ciaastek91
30-06-09, 20:42
no i oczywiscie na pupe(zeby miala czym kupe robic)

dzbanekzwd
30-06-09, 20:51
liczy sie pierwsze wrażenie... czyli pełna saszka/dobra gabaryna/napakowanie sie :smile: inaczej nawet niema po co podbijać....

Czacha
30-06-09, 20:58
hehe widzicie jak zrobie temat to wszystkich interesuje prosze o sogi hehehe zartuje:D

hans87
30-06-09, 21:20
niektorzy naprawde maja ciekawe i madre wypowiedzi:) ogolnie kazdy ma poczesci nasrane w glowie tylko ze jedni bardziej drudzy mniej. Wiem ze po wyglądzie nie ocenia sie ludzi... ale sam ubiór i ilosc makijazu cos juz mowi o kobiecie. Co jak co znam jeszcze przypadki ze dziewczyna niby skromna ale glupia jak "ksiedza byk". Jak umawiacie sie z laska to najlpiej pogadac z nia pol zartem pol serio i przekonac sie jaka ona jest. Jedno spotkanie wam duzo o niej nie powie, ale juz bedziecie wiedzieli co mozecie sie po niej spodziewac za jakis czas :)

magic_key
30-06-09, 22:30
wcale nie zawsze wola napakowanych, niektore po prostu lubią chudych ^^
ja sam niekiedy wole taką skromniejszą, nie koniecznie brzydką, ale nie z wielkim cycem :) bo czasami z takimi pieknosciami to sie nie da za bardzo porozmawiac -.-

hans1237
30-06-09, 23:05
biodro musi byc(umie rodzic dzieci a poza tym jest za co złapac)
cycek musi byc(zeby wykarmiła potomstwo) i takie nas ciągną bo to jest instynkt przetrwania najlepsze warunki nas pociągają podswiadomie,naczy mnie...

Adamos1
30-06-09, 23:20
taki fakt ze gdy spotykasz sie z dziewczyną to pozanjesz ja czy zdradzac innego czy nie i nei ma co ie oszukiwac gdy tak jest to odrazu ja rzuć bo z dajką nie ma co wiozac nadzieji na co kobiety lecą/,hmn to juz rzecz gustu jedne wolą pakerów drugie chudych trzecie grubych /jedno jet pewne ze na charakter bo jak ktos jest zwykłym lovelasem czy pozerem i w jego słowach jest wiecej basni niz prawdy to ona cie rzuci predzej czy pozniej wiec trzeba byc sobą i chuj

klocur
01-07-09, 17:35
wg mnie kwestia gustu
ale zazwyczaj dziewczynom nie podobaja sie ogromne koksy :D tylko napakowani z umiarem :)

sts
01-07-09, 19:14
wg mnie kwestia gustu
ale zazwyczaj dziewczynom nie podobaja sie ogromne koksy :D tylko napakowani z umiarem :)

dosłownie ale jak chcą wejść gdzieś np do klubu to nawet wielkiemu tłustemu na kolana wskoczą i zrobią wszystko hehe nie raz widziałem ;p akt desperacji.

klocur
01-07-09, 22:19
czysty biznes :D on happy a ona dostanie swoje ;p ale i tak ma go w dupie :D

Biernaczek
01-07-09, 22:24
HEhe mam pytanie czy dziewczyny lubia chlopakow przypakowanych czy chudych normalnych hehe ciekawy jestem jak myslicie??:D

Myśle, że lubią chłopaków z sylwetką "mean's health"
http://img219.imageshack.us/img219/9665/menshealth.jpg (http://img219.imageshack.us/i/menshealth.jpg/)

ciaastek91
01-07-09, 23:02
a ja mysle, ze men's health to mocno tuninguje fotki z okladek :)

co nie zmienia faktu ze kolesia tam bardzo dobrze wygladaja

luo
01-07-09, 23:46
a ja mysle, ze men's health to mocno tuninguje fotki z okladek :)

co nie zmienia faktu ze kolesia tam bardzo dobrze wygladaja

co prawda to prawda, chociaż taki wygląd jaki oni prezentują jest jak najbardziej do osiągnięcia.

Jeśli chodzi o dziewczyn to są gusta i guściki a jak wiemy o nich się nierozmawia:lol: Jedne wolą jak ich chłop jest szeroki jak szafa trzydzwiowa a inne wolą jak jest szczupły, chociaż zazwyczaj dziewczyny przy chłopaku chcą też czuć się bezpicznie więc raczej lepiej jak ma trochę więcej w łapce:whistle:

Marurka
01-07-09, 23:48
Ten koles z okładki wyglada jakby uciekł z gej-party :D

fallenursus
02-07-09, 00:03
a ja mysle, ze men's health to mocno tuninguje fotki z okladek :)

co nie zmienia faktu ze kolesia tam bardzo dobrze wygladaja
zauwaz tylko ze 95% fitness modeli sa po cyklach saa:twisted:

Rynju
02-07-09, 00:47
ja tam sie smieje z tego mens health.
To jest JOY itp. DLA FACETOW !
tak jak w joy sa niewiarygodne porady na temat seksu i chudniecia tak w tej gazetce naglowki mowia - OSTATNI NUMER "sniadanie w 60sec na szybki 6-cio pak" albo "miesnie last minute, zbuduj je w 14 dni"

Czacha
02-07-09, 09:32
Ten koles z okładki wyglada jakby uciekł z gej-party :D

hehe to ty wolisz koksow?;>

Dyskobol1993
02-07-09, 16:32
Dziewczyny/Kobiety moim zdaniem male znaczenie przekładają nato czy jesteś megakoxem albo szkapą .Dla większości liczy sie charakter osobnika co w tym złego że ktoś cwiczy i jest Wielki ?.Jeżeli ma poukładane w głowie to napewno każda laska niepogardziła by taka osobą .Kobieta patrzy najczęściej z przyłością czy bylyby dobrym ojcem itp .No chyba że są takie które chcą przezyc przygode swojego zycia.