PDA

Zobacz pełną wersję : trening



platffus
29-06-09, 20:59
potrzebuje treningu na siłke na 7 dni mam tez swojplan tylko nie wiem czy jest on dobry i czy wytrzymam najbardziej chodzi mi o szybki rozwoj miesni i zeby byl widoczny mam 16 lat i jeszcze rosne
pon klata bicho barki wto klata przedramie grzbiet sro klata bicho bary czw klata przedramie grzbiet pia klata bicho triceps sob klata grzbiet bary nie kalta bicho grzbiet
mozna ulozyc mi nowy trening ale zeby byly te wszystkie cwiczenia jakie mam wymienione w moim treningu z gory dzieki

magic_key
29-06-09, 21:13
o rany chłopie czytaj podwieszone i wszystkie tematy, wątpie czy zawodowcy nawet ćwiczą 7 dni w tygodniu

platffus
29-06-09, 21:47
hmm a bys mi mogl napisac trening chodzi mi zeby z czasem efekt byl widoczny i najlepiej bylo by zeby byly te cwiczenia z mojego planu

puma007
29-06-09, 21:59
hmm a bys mi mogl napisac trening chodzi mi zeby z czasem efekt byl widoczny i najlepiej bylo by zeby byly te cwiczenia z mojego planu

wiec kudzwa cwicz regularnie i efekty beda,uluz sobie diete i jej przestrzegaj a szybciej niz myslisz bedziesz musial nowe lompy kupywac bo stare bede juz zamale,co do cwiczen ktore wypisales to nie musisz miec 7 dni bo bys sie zajechal,a efekty by byly nawet mozna rzec ze wprost proporcjonalne do zalozonego celu heheheh,czyli bys cofal sie w rozwoju,chodzi mi o to ze bys miesnie popalil i zamiast tyc i rosnac to bys chudl i malal
wiec uluz 3 gora 4 dniowy plan+ dieta+motywa i efekt murowany
pamietaj zze w tym sporcie nic szybko nie przychodzi

platffus
29-06-09, 22:41
a taki tren mogl by byc czy cos poprawic
poniedziałek - klatka 6x10 bicho 5x12
wtorek - przerwa
środa - klatka 6x10 triceps
czwartek - przerwa
piątek - barki schwarzenegger triceps bicho 5x12
sobota - plecy klata
niedziela- przedramienie

wojtas3
30-06-09, 09:22
platffus ćwicz każdą partie raz w tygodniu zrób sobie coś takiego
poniedziałek klata biceps
środa plecy triceps
piątek nogi barki

platffus
30-06-09, 09:36
ale czy beda efekty bo chciałbym żeby z czasem było widać takie efekty np po miesiącu albo po 3 i jeśli mam ćwiczyć jak ty mówiłeś to po ile serii i powtórzeń i jaki nakład

wojtas3
30-06-09, 11:20
platffus cierpliwości z czasem efekt przyjdą:lol: ja robię 13 seri na duże partie i 9 na małe np plecy triceps podciąganie na drążku 3*max wiosłowanie sztangą 3 *8 przeciąganie linki wyciągu dolnego 3*8 martwy 10-8-6-6 triceps prostowanie ramion na wyciągu 3*8 francuz sztangą łamaną3*8 pompki w podporze tyłem z obciążeniem 3*8 dziwie się że chciało mi si.ę to napisać :yawn:

Tomi!
30-06-09, 11:46
za chęci wojtas :D

@platffus efekty widać zawsze - tylko od tego JAK BARDZO ma duży wpływ dieta - no i trening oczywiście.. ja ćwicze ogólne co 2 dni i nie narzekam, ale fakt ze nie jestem jakims wypakowanym koksem :P

p_narozny
30-06-09, 12:16
Hehehhehehe, efekty najlepiej na wczoraj... Klatka 3x w tygodniu? Malooo..
Ile wazysz? Ile masz lat?

platffus
30-06-09, 13:23
mam 16 lat i waze 54

p_narozny
30-06-09, 13:40
A jestes w stanie pojac ze tylko cwiczac cale cialo mozesz cos osiagnac i nie bedziesz wygladal idiotycznie w pozniejszym czasie? Bo szczerze mi to wyglada teraz na trening disco klatka-biceps co dziennie - a przez takie cos nikt nie kiwnie palcem zeby Ci pomoc:P

D3
30-06-09, 14:44
Ćwicz każdą partię 14 razy (całe ciało) rano i wieczorem. Zobaczysz, że po miesiącu będziesz miał efekty. Do tego dużo biegaj, najlepiej 30h w tygodniu, pływanie 20h oraz rowerek tak ok. 100km tygodniowo 10 posiłków dziennie.

Dajesz ziomuś! :twisted: