PDA

Zobacz pełną wersję : Skajłokerze głupi...



Pompeczka
29-06-09, 17:58
pewnie dostane za to osta ale co mi tam, malo i tak sie udzielam na forum ale czytam i przesiaduje częśto wieć wszystko wiem i widze.

Sam wyglądasz jak leszcz a kozak z ciebie straszny. masz pretensje do admina jakby Cie to obchodziło jak forum pracuje. to nie Twoja sprawa tylko jego wiec według mnei smieszne jest pisanie do admina co ma robić, moze i ma kilka for i jakis zysk z tego i co? to normalne. Twoich głupich postów nie bedize przecież za darmo czytał bo to smieszne, innym, tez za to powinni płacić.

na dodatek ubliżasz osobą która znają sie dużo lepiej od Ciebie a sam robisz cykle na dextrozie i parówkach.

Fallen ma dużą wiedzie i czasami sie dziwie ze po tym jak dzieci po 15-17lat nie majacy i niczym pojecia maja do niego jakies ale, jeszcze jest na tym forum bo jest w necie sporo inynch kulturystycznych gdzie go moga docenic.

a Ty skaj jesteś leszczem cwanym przez kabeli i jaki to ty nie jestes wielki i cwany, bana powinines miec już dawno bo tu nie ma miejsca dla takiego scierwa, sory za wyrazenie.


kłutnie na forum sa włąśnie przez ciebie, lofelasa gejasa69 i pakierka ktory juz jest zbanowany, gdybyscie jeszcze wy zostali moze wreszcie byl by spokój.

Fehu
29-06-09, 18:03
kłutnie na forum sa włąśnie przez ciebie, lofelasa gejasa69 i pakierka ktory juz jest zbanowany, gdybyscie jeszcze wy zostali moze wreszcie byl by spokój.

Wyjąłeś mi to z ust. Oczywiście zgadzam się z całym powyższym postem, uważam że na forum panuje zbyt duże przyzwolenie na tego Typu zachowania. Cóż całą winą obarcza się adminów i modów (Ci drudzy to tak naprawdę hobbyści siedzą tu za free)

lovelas69
29-06-09, 18:15
tu nie ma miejsca dla takiego scierwa
kłutnie na forum sa włąśnie przez ciebie, lofelasa gejasa69
kolejny elokwentny, który publicznie i wulgarnie wyzywa użytkowników...
Nikt Ci nie każe brać udziału w kłótniach, które dotyczyły mnie, byłego moda i administracji.

Fehu zrzekłeś się moderowanie ok- przyjąłeś to początkowo na klatę szacunek... ale co czytam teraz Twoje posty to płaczesz ciągle o to... może jednak było się zastanowić 2 razy.

P.S Wiem, że ostatnio modne są wulgarne i bohaterskie posty w naszą stronę...
P.S 2: Powtarzam poraz kolejny publicznie nikogo nie wyzywam, staram się prowadzić merytoryczną rozmowę, a to że was emocje ponoszą to już nie moja sprawa tylko modów
Pozdrawiam

Pompeczka
29-06-09, 18:19
inne do was nie docieraja, choć te pewnie tez nie dotrą ale cóż zrobic.

widze we stary juz jestes miales wiek 22 teraz masz juz 100 wpisane hmm, no tak 22 to smieszne bylo bo 22latek ktory zachowuje sie jak 14latek z bluza JP bądz hwdp.

lovelas69
29-06-09, 18:21
inne do was nie docieraja, choć te pewnie tez nie dotrą ale cóż zrobic.

widze we stary juz jestes miales wiek 22 teraz masz juz 100 wpisane hmm, no tak 22 to smieszne bylo bo 22latek ktory zachowuje sie jak 14latek z bluza JP bądz hwdp.

heh i po co w ogóle takie głupoty pisać ? co Ci to człowieku daje... ? tak mam 22 LATA i się tego nie wstydzę...
a w profilu mogę mieć co chcę: zapytać się możesz ale ... Ci do tego

Pompeczka
29-06-09, 18:27
P.S 2: Powtarzam poraz kolejny publicznie nikogo nie wyzywam, staram się prowadzić merytoryczną rozmowę, a to że was emocje ponoszą to już nie moja sprawa tylko modów
Pozdrawiam udajesz świetego bo nie używasz wulgaryzmów ani nie wyzywasz uzytkowników. fakt ale za to piszesz większość postów uszczypliwie i nie chce mi sie juz ich tutaj cytować. ale zauważyla to większość i przez to powstają kłutnie karzełku.

a sytuacja zmienia sie z tego co przeczytałem tez w PW tam jesteś juz cwaniak i bohater i zapraszasz do kielc nawet. zobaczcie jaki fighter ojej strach sie bać.

pisze to co widizałem bo uzytkownicy cytowali twoje wiadomosc PW.

lovelas69
29-06-09, 18:31
udajesz świetego bo nie używasz wulgaryzmów ani nie wyzywasz uzytkowników. fakt ale za to piszesz większość postów uszczypliwie
a sytuacja zmienia sie z tego co przeczytałem tez w PW

uszczypliwe posty to nie to samo co wulgarne wrzuty do drugiej osoby... na tym polega różnica między moimi merytorycznymi postami a waszymi prostackimi tekstami... także nie wiem o co się spinasz bo na nikogo nie wjeżdżam, a że razi Cie mój język to już Twój problem

tak jak mówiłem PW to moja prywatna sprawa i mogę pisać co mi się rzewnie podoba, a że ktoś chce być fajny i pochwalić się tym publicznie to też jego problem

myślę, że już wszystko wyjaśniłem

Pompeczka
29-06-09, 18:36
powtarzasz wyraż "merytoryczny" co post, brakło ciekawych słówek?

masz racje to nie to samo bo takie uszczypliwe są gorsze bo denerwuja.

PW to nie jest twoja sprawa prywatna, uwierz mi że nawet o PW możesz mieć problemy. myslisz ze jak piszesz coś komuś i widzi tylko adresat i nadawca to jesteś bezpieczny? gdyby taka osoba poczyła sie zagrozona bo np,. napisałeś jej w wiadomosci że ja przykladowo "zarżniesz nożem jutro" to moze to zgłosić wiec nie pitol ze piszesz co chcesz.

najwieksza glupota bylo to ze zdjeli Ci osty miales 3 myslalem ze sie doczekam 4 a tu klapa ale 2 to moze juz nie dlugo..

lovelas69
29-06-09, 18:48
masz racje to nie to samo bo takie uszczypliwe są gorsze bo denerwuja.
PW to nie jest twoja sprawa prywatna, uwierz mi że nawet o PW możesz mieć problemy. napisałeś jej w wiadomosci że ja przykladowo "zarżniesz nożem jutro"


To, że denerwuje Cie mój język nie znaczy, że masz prawo do wyzywania bo ja tego nie robię... to jest wasz problem i moderatorów, że macie problemy z emocjami i publicznie musicie wrzuty robić.

Co do drugiej części marnego posta: nikomu nie piszę, że go zarżnę nożem etc.
jak wyżej wspomniałem wasze problemy emocjonalne wyrażane poprzez wulgarny język nie są moją sprawą
I niech Cie tak fantazja nie ponosi kolego
Pozdrawiam

skajłoker
29-06-09, 18:50
pompoczka hehe dobry jajcarz jesteś dodaj swoje zdięcia ja dodam swoje i zobaczymy kto jest większym leszczem a i fallen tez moze swoje wrzucić ale myśle ze nie ma sensu bo wygląda słabo nie wiem o co do mnie pajasz wkońcu pisze samą prawde :)po twoim poście wychodzi na to ze ty tu sie napinasz ja w przeciwieństwie do ciebie nie szukam zaczepki na ulicy bo nie chce stracić licencji ale możemy sie spotkać na turnieju np.liga shooto i wyjaśnimy sobie wszystko na macie:)i nawet specjalnie dla ciebie zbije wage bo widze ze coś słabo z nią u ciebie....

gangster
29-06-09, 19:26
Chcialem tylko zobaczyc kto startuje na nowego moda,bo troche mnie nie bylo a tu jeden rezygnuje,bo zrobilo sie nieprzyjemnie,a szkoda mysle ze byl potrzebny.

Oprocz tego widze tyle tematow z klotniami,ktore do niczego nie prowadza,wymiana zdan ktora nie ma konca.Za jakis czas po zamknieciu tego tematu pewnie powstanie nowy,ale z udzialem tych samych osob,czyzby zbieg okolicznosci,ze akurat one znow sa pokszywdzone?

Piszcie w dzialach trening czy dieta,doradzajcie,ale toz do huja nie robcie scen
przez caly czas...

johnni
29-06-09, 19:26
Ta wiadomość jest ukryta, ponieważ lovelas69 jest na Twojej Liście Ignorowanych.

hehe jaka ulga jak nie musze czytać wiadomości tego zjebanego zakompleksionego dzieciaczka :)

Sosna91
29-06-09, 19:34
skajłoker i lovelas dwaj pokrzywdzeni to sobie sogami nawzajem rzucają hehe.


a tekst "lofelasek gejasek69" mnie rozwalił :D

ale w waszą dyskusje nie wnikam, rópta co hceta. :)

skajłoker
29-06-09, 19:37
ja już dawno skonczyłęm ale jakis pajac znowu zakłada temat jak widzisz to nie ejst temat ani mojego ani lovelasa autorstwa i odbij

lovelas69
29-06-09, 19:39
skajłoker i lovelas dwaj pokrzywdzeni to sobie sogami nawzajem rzucają hehe.

dobrze, że Ty sobie sogami nie rzucasz po każdym wrzucie przez tego prostaka... :smile:
myślałem, że takie słownictwo to jest wbrew Twoim zasadom ale jak widać podoba Ci się to za każdym razem- gratuluję...

Sosna91
29-06-09, 19:43
wiem że dobrze. ;)

Fehu
29-06-09, 19:44
Fehu zrzekłeś się moderowanie ok- przyjąłeś to początkowo na klatę szacunek... ale co czytam teraz Twoje posty to płaczesz ciągle o to... może jednak było się zastanowić 2 razy.Zastanowiłem się nawet trzy razy była to decyzja może i podjęta zbyt emocjonalnie, ale dzisiaj gdy emocje opadły nadal wiem, że dobrze zrobiłem.
Żal jest bo być musi i powinien.
A, że walczyłem jako moderator o bana dla Ciebie to wszelkie tego typu akcje będę nadal popierał chociaż już nie aż tak się w nie angażował. Więc daruj sobie teksty że mogłem 2 razy sie zastanowić bo jednak to była słuszna decyzja...
A i proszę Cię o jedna ja już jestem na takich samych prawach jak Ty więc jak coś to wyjasniajmy kolejne spory na PW. ok?

lovelas69
29-06-09, 19:47
Zastanowiłem się nawet trzy razy była to decyzja może i podjęta zbyt emocjonalnie, ale dzisiaj gdy emocje opadły nadal wiem, że dobrze zrobiłem.
Żal jest bo być musi i powinien.
A, że walczyłem jako moderator o bana dla Ciebie to wszelkie tego typu akcje będę nadal popierał chociaż już nie aż tak się w nie angażował. Więc daruj sobie teksty że mogłem 2 razy sie zastanowić bo jednak to była słuszna decyzja...
A i proszę Cię o jedna ja już jestem na takich samych prawach jak Ty więc jak coś to wyjasniajmy kolejne spory na PW. ok?

hehehe na prawdę Twoje posty zaczynają być komiczne... :smile:

P.S Dawniejszy moderatorze działu HP obecnie realizujący swoją ostatnią misję, jeśli masz jakieś pytania śmiało wal na PW
służę pomocą
:smile:

Fehu
29-06-09, 19:49
No i wzajemnie moja skrzynka jest otwarta na Twoje wiadomości ;D

Sosna91
29-06-09, 20:01
lovelasku :) wejdz w HP to tematu spam :) bo chyba zaczynamy odkrywać czemu masz taki nick :)

Sosna91
29-06-09, 20:09
[http://gfx.efotek.pl/images/vmcu0w1lknroqz6m6l.jpg

przepraszam ale nie mam pustego łba ;(

skajłoker
29-06-09, 20:13
sosna zamknij już morde i skończ tu pisać napisał arus wyraznie koniec burdelu kurwa ile jeszcze będziecie tu smucić koniec i tyle więcej tu nic nie piszemy

johnni
29-06-09, 20:15
nie lepszym rozwiązaniem byłoby zbanowanie odpadów społecznych typu skajłoker czy lovelas?

Sosna91
29-06-09, 20:16
skaj :) nie mam mordy ja Cie nie obrażam. wiec ty miej szacunek do mnie.

i nie ty decydujesz o tym czy bedziemy pisac czy nie. ja tematu nie otwieralem, mogliscie go zamknac od razu.

Czacha
29-06-09, 20:22
TO DO WAS PASUJE TA PIOSENKA przesluchajcie na wzucie obojetnie....... Roman Bosski and piero-dla hejtersow

sts
29-06-09, 20:25
ja bym od razu takie tematy kasował zamykał i banował tych co sami tego chcą.

Wyrzykov
29-06-09, 20:39
już chyba nie macie gdzie nabijać postów że udzielacie się w takich lol topicach

sts
29-06-09, 20:47
już chyba nie macie gdzie nabijać postów że udzielacie się w takich lol topicach

każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania kolego a to się nikomu nie podoba (takie tematy).

ps;to ty masz 1 post i akurat tutaj.