PDA

Zobacz pełną wersję : co lepsze? (gainer)



ErWeider
29-06-09, 15:54
HI TEC WHEY MASS GAIN
czy
Gain Bolic 6000
który lepszy?

johnni
29-06-09, 15:55
to zależy od organizmu są gainery na których nie działają wogóle a na innych świetnie, nie ma lepszego sposobu od przetestowania ich na własnej skórze :)

Punisher
29-06-09, 15:58
ErWeider patrząc na ilość tematów jakie zakładałeś w tym dziale, powinieneś wiedzieć o tych gainerach wszystko.

regan14
29-06-09, 16:22
Monster Mass-tyle powiem

ErWeider
29-06-09, 16:34
no gain bolic testowlame i wiem ze dziala ale znowu zdrozal a ten hi tec tanszy i wiecej niby tez ma w sobie wiecej bialka, ale chodzi mi bardziej o porade kogos kto jadl oby dwa i powiedzial ktory lepiej zadziałał, a w ciemno raczej niechce wydawac kasy

fallenursus
29-06-09, 16:37
a na co to ma dzialac? jesli na przyrost fatu, to obojetnie ktory wezmiesz-zadziala! na raszte , to obydwa sa o kant dupy.
za te kase, kup se ryz a bedziesz mial klate jak Bolo

fornis
29-06-09, 17:25
Jak bym mial teraz wybierac to wybral bym gain bolic 6000 osobiscie nie testowalem tego gajnera zato mój kumpel jadl i jest ok. za to jadlem whey mass gain dobry gajner ale nie wiadomo jaka rewelacja to nie jest slaba rozpuszczalnosc duzo gródek ogólnie trzeba sie nameczyc zeby go rozmieszac wiec na twoim miejscu wybral bym gain bolic 600.Pozdro>>>>

sts
29-06-09, 17:28
HI TEC WHEY MASS GAIN
czy
Gain Bolic 6000
który lepszy?

testowałem oby dwa nic nie warte ale hi teca lepszy moim zdaniem był.

ErWeider
29-06-09, 18:11
a na co to ma dzialac? jesli na przyrost fatu, to obojetnie ktory wezmiesz-zadziala! na raszte , to obydwa sa o kant dupy.
za te kase, kup se ryz a bedziesz mial klate jak Bolo

czemu przyrost fetu?? jak np w diecie mam nie dobor weglowodanów a za to mam wystarczajaco bialka to chyba wezne gainera z przewaga wegli...