PDA

Zobacz pełną wersję : Rezygnacja z Moderatora



Fehu
28-06-09, 22:53
Rezygnacja z funkcji moderatora...

Ze względu na szeroko rozumianą krytyką nad moją osobą gł. dotycząca moderowania na forum postanowiłem iż rezygnuje z moderowania uzasadniając to tym, że nie mam więcej ochoty sie tłumaczyć gdyż nie to było moim celem gdy objąłem tą funkcję.. Cóż wyszło jak wyszło...
Chciałbym podziękować wiele userom z którym miło spędziłem czas na forum jako moderator.
Cóż jako następce widziałbym uzytkownika "sts", bądź pierwszą kobietę jako moderator "poczatkujaca"

Dzięki za wszystko!

P.S nie strzelam popisówy rezyguje nie odwoalnie

Lovelas i jego podobni to dla Was

Sosna91
28-06-09, 22:56
ja pier**** sorry ale Wy wszyscy zachowujecie się jak dzieci!

ten mnie przezwał ten to "Jest u pani!"

ogarnijcie sie i zamiast najbardziej udzielac sie w dziale moderatorzy\administracja zacznijcie pomagac innym.

Fehu jesteś okej, nie rób scen tylko bierz sie do roboty.

Rynju
28-06-09, 22:57
a ja bym sie zastanowil, dzialasz pod wplywem impulsow i wypowiedzi 2 czy 3 kolesi. Spokojnie, slowa krytyki tez trzeba znosic. Mi tam sie podoba ze jest ktos kto sprzata w hyde parku, duzo postow czyli duzo roboty masz.
Chyba ze juz ci sie nie podoba bycie modem to co innego. Ale jesli chodzi tylko o opinie to uszy do gory bo zaraz najada na ciebie ze poczules sie urazony i chcesz litosc wzbudzic i pokazac swoje poswiecenie. Lepiej zamknij to raz dwa i zapominamy o sprawie :)

skajłoker
28-06-09, 22:59
no jeszcze początkującej moda potrzeba hehe najlepiej jakb to był dział free i tyle z mojej strony brawo za męską decyzje tez kiedys musiałem taką podjąć zeby innym zyło się lepiej:)

Rynju
28-06-09, 23:00
Fehu zle postapiles piszac to. Teraz ci ktorzy naciskali na ciebei widza ze da sie ciebei latwo zlamac. Lepiej zamykac ten temat raz dwa, uszy do gory i robic to do czego sie zglosilo :)

Fehu
28-06-09, 23:00
Decyzja zapadła dzieki za miłe słowa

Rynju
28-06-09, 23:04
no widze ze skajłoker ma u ciebei duze wyplywy skoro wystarczy ze cos napomknie i juz jest tak jak chce ;)

Fehu
28-06-09, 23:08
Wbijam w niego ;D a Wy nie wbijajcie! przycwanikuje bana mu!

skajłoker
28-06-09, 23:09
ja go do niczego nie zmuszam pisze tytlko to co wydaje mi się za odpowiednie i tyle zresztą nie tylko ja tak sądze ale i inni użytkownicy forum

skajłoker
28-06-09, 23:10
Wbijam w niego ;D a Wy nie wbijajcie! przycwanikuje bana mu!

prosze nie strasz

Fehu
28-06-09, 23:13
Nie strasze ;D bo mam identyczny kolor jak Ty

marcinczwa
28-06-09, 23:14
prośba zrealizowana
temat zamykam