PDA

Zobacz pełną wersję : Plan Treningowy na pierwszy dzien tygodnia do oceny!



slaled90
28-06-09, 22:09
Bylł by ktoś tak dobry i rzucił na to okiem :)? Reszte dni ułoze na bierzaco to znowu wrzuce do sprawdzenia :) dzieki z góry pozdrawiam


Poniedziałek
Biceps - Przedramie - Klata

Biceps:
1. Uginanie ramion ze sztangą (3serie - 12,10,10,)
2. Uginanie ramion z hantlami (uchwyt młotkowy) -(3serie- 12,10,10)
3. Uginanie przedramion ze skętem na ławeczce (90st) (3serie- 12,12,12)

Przedramie:
1.Zwijanie sznurka z obciążeniem (3 lub 4 serie - 2,2,2)
2.Uginanie przedramienia z gryfem łamanym (2 serie - 18,18, (1 seria -6powtorzenz dolu do polowy, 6 powt od polowy do gory , 6 powt calosc od dolu do gory)
(ZNACIE JESZCZE JAKIES CWICZENIE NA PRZEDRAMIE?)

Klata:
1. Wyciskanie na ławce płaskiej (3 lub 4 serie - 10,10,10)
2. Wyciskanie na ławce ujemnej - (3 serie - 6,6,6)
3. Rozpietki na ławce (45st) (4serie - 10,10,10,10)

Może dołożyc jakies cwiczenia jeszcze ?

Mam cwiczyc po kolei tak jak napisalem czy moze najpierw przedramie potem biceps i klata czy to nie ma znaczenia?

zCzymDoLudzi
28-06-09, 22:36
Z tego co sam poczytałem to najlepiej zaczynać od małych mięśni kończąc na tych największych.

3ndriu
28-06-09, 22:41
Masz tu ułożone treningi, popatrz i wybierz sobie.
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20417
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14684

zCzymDoLudzi (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=14415) Jesteś w błędzie, nie wiem gdzie to wyczytałeś. Zaczynamy od dużych partii.

slaled90
28-06-09, 22:42
aha dzieki
a jak plan? moze byc czy nie za bardzo

zCzymDoLudzi
28-06-09, 22:47
Dzięki za wyprowadzenie z błędu. Przeczytałem kilkanaście minut temu na tym forum. W takim razie proszę jakiegoś modka o usunięcie/edycję mojego postu by nikogo nie wprowadzać w błąd.

mooha
28-06-09, 23:14
A wiec tak. Klatka , pozneij bic, na koniec przedramiona. Mam nadzieje ze jestes juz po treningu ogolnorozwojowym i zaczynasz normalny trening po okresie rozgrzania.
JEsli chodzi o klatke w sumie moze byc , tylko radze rozpietki zrobic 3 serie po ok 12-15 powtorzen.
Nie barzo rozumiem
3. Uginanie przedramion ze skętem na ławeczce (90st) (3serie- 12,12,12)
Jesli chodzi ci o uginanie przedramion siedzac na laweczce to napewno nie pod katem 90 st. Musi byc pochylona wtedy jest wiekszy opor. uginianie sztangi i hatelek w mlotkowym praktycznie to samo. Zrob sztange a zamiast tego drugiego np hantelki z supinacja, badz modlitewnik.
Przedramie, cwiczenia to
1.zginannie nadgarstkow
2.prosTwaNIE NADGARSTKOW
3.Uginanie przedramion trzymajac sztange nachwytem.
zwijanie sznurka jak najbardziej.

slaled90
28-06-09, 23:40
czy ja wiem czy jestem po terningu ogolnorozowjowym ;) cwiczylem spontanicznie wiec nie wiem :) dopiero cwicze 3 tygodnie regularnie wiec chyba jakis lekki trening rozwojowy jezeli mozna to tak nazwac byla nie? czy nie bardzo

mooha
28-06-09, 23:48
Sam powinines wiedziec czy tak czy nie, bo jesli jutro pojdziesz zrobisz tentrening i nie bedziesz mogl ruszac rekoma przez kilka dni tzn ze dales du*y :P i pamietaj najpierw duze partie poniewaz razem z nimi pomocniczo pracuja inne mniejsze miesnie, ktore beda rozgrzane do dalszego treningu. (Np przy klatce pracuje takze triceps jako agonista,czyli pomocnik, dlatego pozniej nie musisz juz go rozgrzewac tylko odrazu walic cwiczenia)
to samo np barki + kaptury
plecy+ biceps