PDA

Zobacz pełną wersję : do administratorów



skajłoker
28-06-09, 22:43
tutaj pozwoliłem sobie zestawić takie coś:



pey przez miesiąc nie napisał zadnego postu marcinek podobnie dokłądnie przez 21 dni
mokkapan ostatni post napisał prawie 2 miesiące temu kakashi nie udziela się dokładnie od roku

i apeluje do admina zeby co jakiś czas kontrolował moderatorów czy sie udzielają na forum bo po to zostali wybrani a jak nie to zdiąc im moda i dać osobą któe się udzielają


zakłądam nowy temat ponieważ punisher jakieś problemy robi a pomimo tego iz prosiłem administartora zeby sie ustosunkował do mojej wypowiedzi to widocznie mu sie nie chciało a widziałem ze logował się dzisija pare razy na forum,Ostanio sie marcin rzucałeś ze wyciągam jakieś pochopne wnioski co do twojej osoby a teraz poraz drugi udowadniasz ze masz na mnie wyjebane i na innych forumowiczów bo po to tu jestes zeby robić pożadek a to że moderatorzy któych wypisałem powyżej nie udzielają się na forum i nie są usunięci to tylko świadczy o twoim szacunku do nas użytkowników

Piorun
28-06-09, 22:56
Zastanwaiam sie jak to zmozliwe ze koles z 2 kurwami (nawet nie wykropkowanymi) w podpisie lata po forum przez kilka miechow z ponad 600 postami

Rozumiem ze gdzies w tekscie moze wyleciec komus i prypasowac do kontektu bo emocjalnanie podszedl

ale w podpisie to jest przesada i totalny brak kultury i przyzwoitosci wg mnie
moze ktos ma inne zdanie, ale mnie to drazni

skajłoker
28-06-09, 23:13
piorun ty jesteś administratorem??wyraznie pisze do administratorów.Zamiast siedzieć tu na forum wybierz sie do okulisty a co do mojego podpisu to juz było wyjasniane nigdzie w regulaminie nie pisze ze w podpisie nie moze tak być więc przemilcz

Piorun
29-06-09, 00:11
nie odnosze sie do tego co napisales do administracji tylko co mi sie w twoim podpisie nie podoba (oczywiscie forumowicze mogą uznac co za jakąś norme podobnie jak administracja tak ze kazdy bedzie sie tu z wulgaryzmami na dzien dobry odnosil)

A ze temat skierowany do administracji tym lepiej, i mialem ochote by wyrazc o tym zdanie moze ktorys z adminow zwróci na to uwage, jesli decyzja bedzie taka ze jest ok, i to taki forumowy standard łacznie z forumowiczami to ok, wystarczy mi tego swiadomosc, nie jestem tu od ustalania norm jednakze moge zwrócić na cos uwage co i to powyzszym robie

wiec to nie jest tez do ciebie wiec mogl bym powtórzyć to co mi napisales...

a milczec nie mam zamiaru kiedy uwazam ze sprawa warta jest poruszenie jesli nie w nowym temacie to chociaz tutaj

skajłoker
29-06-09, 00:13
dobrze usune to ale już mi nie truj dupy prosze...

Sosna91
29-06-09, 00:16
starszne dzieją sie rzeczy na tym forum ostatnio ;(

Fehu
29-06-09, 00:19
starszne dzieją sie rzeczy na tym forum ostatnio ;(
A i ja tak myślę. Cieszę się że już jestem z boku.

skajłoker
29-06-09, 00:23
ty felek badaj jaki masz napis "zasłużony dla forum "hehe

marcinczwa
29-06-09, 00:23
skajłoker (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=9879), to że nie odpisuje, nie oznacza, że nie przeczytałem czegoś
Również, wiem o tym, że niektórzy są nieaktywni.
Tylko jest problem z dobrym kandydatem na moderatora;)

skajłoker
29-06-09, 00:27
marcin ty takie podpisy robisz?? czy to od jakiejs ilości postów:)??

Rynju
29-06-09, 00:30
takie podpisy sie robi ;)
ale to tylko special users ;p
moderatorzy to zwykli userzy ale admini widza juz swiat jako ciag 1 i 0

marcinczwa
29-06-09, 00:31
marcin ty takie podpisy robisz?? czy to od jakiejs ilości postów:)??


ja robie

skajłoker
29-06-09, 00:31
luz ale on oprócz normalnego ma jeszcze zasłuzony dla forum:) myślałem ze to ma taki gratis od ciebie

Fehu
29-06-09, 00:32
luz ale on oprócz normalnego ma jeszcze zasłuzony dla forum:) myślałem ze to ma taki gratis od ciebie

po Twoim moderowaniu tego nie dostałes ;/

Rynju
29-06-09, 00:37
hmm odnioslem sie do twojej tajnej notatki Marcin, ktora mignela mi przez sekunde w poscie by sprawdzic czy to nie zalezy od ilosci postow. I widze ze trzeba osiagnac okreslona ilosc postow i sogow by miec taki przypisek. musi byc to specjalna kombinacja, tak by po podniesieniu sogow do szescianu uzysac ilosc postow mnozona przez pi, za to ten wynik dzielony przez ilosc samolotow ktore udezyly w world trade center daje nam wynik 911 !
czyli "najn eleven" ! 11 wrzesnia ! za to wlasnie odkrycie, ktore pomoze USA okreslic prawdziwych sprawcow (pewnei ktos z userow e-kulturystyka) Fehu dostal przypisek zasluzonego dla forum (ponizej jest jeszcze "i dla United States of America", ale to juz zakrywa avatar)

skajłoker
29-06-09, 00:37
o czym ty piszesz??jak ja moda nie miałem nigdy znowu zaczynasz prowokować felek odpuść

marcinczwa
29-06-09, 00:39
o czym ty piszesz??jak ja moda nie miałem nigdy znowu zaczynasz prowokować felek odpuść

przestań bo się doigrasz

Anaboliczny Koks
29-06-09, 08:30
O tak chłopak założył słuszny temat i zaraz bana dostanie tak trzymać.

skajłoker
29-06-09, 16:46
"lovelas69, szajłoker i inni powodujący nie miłą atmosferę na forum" no ale co poradzisz administratorowi zależy na tym zeby jak najwięcej wyciągnąć zysku a jak najmniej włożyć pracy tego szajłokera nie skomentuje .... Gość który założył to forum marcinczwa nie ma nic współnego z kulturystyką zresztą widziałęm jego zdięcia na naszej klasie powiem wam nic specjalnego naprawde.... ma kilka for jakąś strone i czerpie z tego zyski czysty biznes jakby miał jakieś zamiłowanie do tego sportu to napewno by sie bardziej przyłożył no ale jego sprawa.....Pisze mi że nie ma dobrych kandydatów na moderatorów ....w dziale foto gallery zdiecia dodał teraz nowy użytkownik po zdieciach widać ze wygląda konkretnie zna sie też napewno na rzeczy można zrobić jego moderatorem jeśli będzie chciał zamiast np. kakasiego którego nie ma juz rok na forum .....no ale tak jak pisałem to trzeba chęci a marcin ma to przysłowiowo w dupie...

marcinczwa
29-06-09, 16:49
"lovelas69, szajłoker i inni powodujący nie miłą atmosferę na forum" no ale co poradzisz administratorowi zależy na tym zeby jak najwięcej wyciągnąć zysku a jak najmniej włożyć pracy tego szajłokera nie skomentuje .... Gość który założył to forum marcinczwa nie ma nic współnego z kulturystyką zresztą widziałęm jego zdięcia na naszej klasie powiem wam nic specjalnego naprawde.... ma kilka for jakąś strone i czerpie z tego zyski czysty biznes jakby miał jakieś zamiłowanie do tego sportu to napewno by sie bardziej przyłożył no ale jego sprawa.....Pisze mi że nie ma dobrych kandydatów na moderatorów ....w dziale foto gallery zdiecia dodał teraz nowy użytkownik po zdieciach widać ze wygląda konkretnie zna sie też napewno na rzeczy można zrobić jego moderatorem jeśli będzie chciał zamiast np. kakasiego którego nie ma juz rok na forum .....no ale tak jak pisałem to trzeba chęci a marcin ma to przysłowiowo w dupie...


po 1. nie mam konta na naszej klasie, wiec nie pisz głupot
2. nie mam innych for czy też stron i nie czerpie z nich zysków

johnni
29-06-09, 16:58
http://i40.tinypic.com/11h4hnd.jpg

i to tyle w tym temacie.

Fehu
29-06-09, 17:03
Wiecie miło bo teraz mogę pisać co mi się podoba a wcześniej nie wypadało!
Skajłoker ciesz się ze forum istnieje możesz dzięki temu sobie popisać ;D Druga sprawa utrzymanie forum kosztuje jak i czas pracy. trzecia sprawa nie obchodzi mnie jak wyglądają administratorzy bo czy to ważne jest? oni są od tego by forum funkcjonowało jak należy.
Dziwne zwyczaje Panują na forum by moderatorzy&administratorzy musieli się tłumaczyć ;D

fallenursus
29-06-09, 17:32
chyba hierarchi forumowych nie znasz skajloker. ciesz sie ze wogole jakis admin (ci czerwoni)spojzal na twoje posty.oni wogole nie musza z nami pisac.Maja od tego tych zielonych :)moze w kolorach bedzie Ci latwiej zrozumiec.
mod'owie(zieloni) sa od utrzymywania pozadku i ladu, robia to jak najlepiej potrafia,jedni lepiej inni gorzej.
rowniez powinienes sie cieszyc ze admini (czerwoni)zysk z tego maja, bo bez tego nie mysle zebysmy mieli forum do popisow.

kupe lat temu wyjechalem z PL'a i jak widac mentalnosc w polsce nigdy sie nie zmieni:)zawsze bedzie ktos komu sie cos nie spodoba i zaczyna nazekac na cala kamienice:twisted:

/end rant

skajłoker
29-06-09, 17:49
chyba hierarchi forumowych nie znasz skajloker. ciesz sie ze wogole jakis admin (ci czerwoni)spojzal na twoje posty.oni wogole nie musza z nami pisac.Maja od tego tych zielonych :)moze w kolorach bedzie Ci latwiej zrozumiec.
mod'owie(zieloni) sa od utrzymywania pozadku i ladu, robia to jak najlepiej potrafia,jedni lepiej inni gorzej.
rowniez powinienes sie cieszyc ze admini (czerwoni)zysk z tego maja, bo bez tego nie mysle zebysmy mieli forum do popisow.

kupe lat temu wyjechalem z PL'a i jak widac mentalnosc w polsce nigdy sie nie zmieni:)zawsze bedzie ktos komu sie cos nie spodoba i zaczyna nazekac na cala kamienice:twisted:

/end rant

ale ty jestes niekumaty jak byś był troche zorientowany i przeczytał cały temat a nie tylko ostatni post to może byś nie pisał takich bzdur....chodzi mi o to zeby podmienić modów tych którzy już oali forum dlatego dałem propozycje użytkownika bo marcin uważa ze nie ma na forum dobrych znawców z których można zrobić modów zresztą napisał to w którymś poście
dlatego sprawe kieruje do administracji a nie do moderatorów i nie musisz mi tego tłumaczyć jak idiocie bo robisz z siebie idiote w ten sposób.Nie dość ze nie masz pojęcia w sprawach dopingu a masz sie tam za największego eksperta to jeszcze tu zaczynasz wypisywać swoje mądrości odpuść i zajmij się czymś innym

fallenursus
29-06-09, 17:54
twoich postwo calych nawet admin nie czyta ba sa beznadziejne,i corzaz bardziej tuzinkowe to ze ja mam czytac? :twisted:

skajłoker
29-06-09, 18:14
dobra nie mam ochoty się z tobą kłócić ale wez sie za siebie bo wyglądasz na tych zdięciach prze chujowo napisz do mnie na pw to ułoże ci jakiś pożadny trening bo zle z tobą chłopaku

Punisher
29-06-09, 18:45
Brak mi słów, jedyne co mi przychodzi do głowy to:
http://flabbergastedly.com/wp-content/uploads/chat%20billeder%202/stupid.jpg

Zamknijmy temat.