PDA

Zobacz pełną wersję : Fehu to, że czujesz urazę do mnie...



lovelas69
28-06-09, 12:56
... nie musisz mi wstawiać ostrzeżeń za jakieś bzdury... nie wiem czy ci się lepiej zrobiło ?
Ale mam nadzieje, że administrator Ci powie, za co wstawia się osty: na pewno nie za to, że jestem Ci nie na rękę
o to i wiadomość:
http://www.e-kulturystyka.info/showpost.php?p=240330

dominator875
28-06-09, 12:58
lovelas za co ty dostales osta???smieszne!!!!

Fehu
28-06-09, 13:04
Kolego ja Ci nie za ten post wstawiłem ostrzeżenie ;D Tylko że tak musiałem, a odstałeś ostrzeżenie za podpis głąbie jebany Fehu tak brzmiał bym napisany od tyłu z reszta dalej jest tylko że pomieszana kolejność literek + dodane "x" Administratora + grono moderatorskie sam o tym poinformowałem. Pisałem Ci żebyś usunął ten podpis czego nie zrobiłeś teraz masz do mnie pretensje?
Jestem nawet w stanie zrzec sie mojej funkcji na forum o ile Ty zostaniesz słusznie zbanowany. Nie zależy mi na moderowaniu, ale też nie pozwole sobie byś mnie obrażał (nie zależnia jak bys to napisał) po ostatnim temacie gdzie zostałeś przez wiekszość skrytykowany teraz jak dziecko obrażone wstwiasz podpisy.
Druga kwestia napisałeś do jednego użytkownika wiad. która on wstawił na forum (powyzywałeś go tam) dopilnuje osobiscie żebyś za to też dostał osta...
POWTARZAM LOVELAS NIE DOSTAL OSTA ZA TAMTEN POST

lovelas69
28-06-09, 13:07
nikogo nie obrażam... wybacz, że ktoś będzie się bawił w jakieś czytanie od tyłu i układanie literek... więc już nie przeżywaj bo na każdym kroku pokazujesz to jak bardzo nie odpowiadam ci... i ciągle mi piszesz o jakiś banach... grono moderatorskie powinieneś powiadomić o tym że popełniłeś błąd dając tego osta... a "głąbie jebany Fehu" to tego na pewno nie napisałem
P.S Dalej uważam, że nie łamię regulaminu swoim podpisem i jesteś w błędzie...


po drugie


Druga kwestia napisałeś do jednego użytkownika wiad. która on wstawił na forum (powyzywałeś go tam) dopilnuje osobiscie żebyś za to też dostał osta...


Ostrzeżenia za prywatne wiadomości stary ? oszalałeś ?
Serio nie wiem jak zostałeś moderatorem...
mojego priva też będziesz moderować ?

dominator875
28-06-09, 13:08
a rzeczywiscie

sts
28-06-09, 13:10
nikogo nie obrażam... wybacz, że ktoś będzie się bawił w jakieś czytanie od tyłu i układanie literek... więc już nie przeżywaj bo na każdym kroku pokazujesz to jak bardzo nie odpowiadam ci... i ciągle mi piszesz o jakiś banach... grono moderatorskie powinieneś powiadomić o tym że popełniłeś błąd dając tego osta... a "głąbie jebany Fehu" to tego na pewno nie napisałem


po drugie


Ostrzeżenia za prywatne wiadomości stary ? oszalałeś ?
Serio nie wiem jak zostałeś moderatorem...
mojego priva też będziesz moderować ?

ale tak tam piszę jak Fehu napisał

lovelas69
28-06-09, 13:12
ale co tam pisze ludzie ja nic nie napisałem
"Jebany głąbie Fehu w podpisie"
bo to byłaby obraza...
tylko zupełnie coś innego to teraz będziemy robić układanki z podpisów czy aby tam nie obrażam feha

Czacha
28-06-09, 13:16
i po co sie inni mieszaja w to tylko to powinno interesowac LOVELAS'a i FEHU i tego administratora FORUM;] bynajmniej ja tak uwazam:)

sts
28-06-09, 13:16
bez komentarza to takie dziecinne żal powiem tyle ogarnijcie się a nie jakieś podpisy z dupy powodzenia.

Punisher
28-06-09, 13:17
lovelas69 jaki ty jesteś wkurwiający



6. Zabronione jest:
- propagowanie piractwa i przemocy
- nieuzasadnione bluzganie
- obrażanie użytkowników forum
- tworzenie więcej niż jednego konta(chyba, że zezwoli na to admni)
- przeszkadzanie administratorom w pracy związanej z forum (w jakiejkolwiek formie).

Ciągle płaczesz jak małe dziecko jak dostajesz ostrzeżenie.
Nie zostanie ono usunięte.

Możesz dostać ostrzeżenie za każdego posta, bo w każdym poście masz sygnaturkę.

lovelas69
28-06-09, 13:18
powodzenia... żal w ch...
poklepcie się jeszcze po plecach
OFF

Fehu
28-06-09, 13:24
powodzenia... żal w ch...

Nie ja tylko chciałem żebyś usunął podpis? Ty zmieniłes tylko kolejnosc.! Nie chciałem Ci dawać ostrzeżenia.! Ale zmusiłeś mnie po prostu. Ty mi jesteś obojetny! To ty żywisz do mnie uraze za ten temat http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20315 nie umiesz przegrywać, nie potrafisz sie przyznać do błędu, a wmawiasz mi że ja go popełniłem!
nie jestem idealny zdarzają mi się błędy, ale w tym przypadku nie ma mowy o błędzie decyzje przemyślałem!

Ale jeśli Wy użytkownicy uważacie ze nie nadaje się na moda to odejdę, proszę żeby nie wypowiadali się użytkownicy którym dałem ostrzeżenie!

sts
28-06-09, 13:25
Nie ja tylko chciałem żebyś usunął podpis? Ty zmieniłes tylko kolejnosc.! Nie chciałem Ci dawać ostrzeżenia.! Ale zmusiłeś mnie po prostu. Ty mi jesteś obojetny! To ty żywisz do mnie uraze za ten temat http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20315 nie umiesz przegrywać, nie potrafisz sie przyznać do błędu, a wmawiasz mi że ja go popełniłem!
nie jestem idealny zdarzają mi się błędy, ale w tym przypadku nie ma mowy o błędzie decyzje przemyślałem!

Ale jeśli Wy użytkownicy uważacie ze nie nadaje się na moda to odejdę, proszę żeby nie wypowiadali się użytkownicy którym dałem ostrzeżenie!


dobrze jest sieć tu i nie marudź ;p

lovelas69
28-06-09, 13:27
nie chce mi się już cytować Twoich postów w moją stronę więc licytuj się dalej... bo święty nie jesteś

Fehu
28-06-09, 13:28
bo święty nie jesteś masz racje nie jestem!! Cóż Ty też nie!

lovelas69
28-06-09, 13:31
tyle, że to nie ja mam zielony kolor... zmieniając mojego posta, robiąc sobie jaja, jeszcze z tego się cieszyłeś i przytakiwałeś, jakie to było fajne ośmieszyć mnie bo to modne na forum jest... więc weź zastanów się 2 razy mODZIE- może sobie jeb... osta żebyś mógł trzeźwo spojrzeć na sytuację...

zacznij moderować mojego priva bo osty też za to chcesz mi sypać więc zgłoś się do admina albo nowy punkt w regulaminie utwórz:
moderowanie priva lovelasa

i startuj w konkursie na najlepszego moda wszechczasów tego forum

Punisher
28-06-09, 13:33
Gdybyś dostał ostrzeżenie za szerzenie przemocy to i tak założyłbyś tu temat.

Fehu
28-06-09, 13:36
tyle, że to nie ja mam zielony kolor... zmieniając mojego posta, robiąc sobie jaja, jeszcze z tego się cieszyłeś i przytakiwałeś, jakie to było fajne zrobić sobie ze mnie jaja bo to modne na forum jest... więc weź zastanów się 2 razy mODZIE

I właśnie o to masz żal ;D heh trochę wtedy przesadziłem...
Nazwijmy to złamałem regulamin.. Ale nie zrozumiałeś jednego że to nie było w celu żeby Ci pojechać to było powiedzmy dla żartu. Po całej sytuacji temat zamknąłem. W poprzednim temacie chyba zostało wszystko wyjaśnione. Już przestanimy sie licytować. Niech sie wypowiedza inni uzytkownicy.

EDIT

moderowanie priva lovelasa przeciez nie dostałeś osta za wiad na PW i ode mnie nie dostaniesz bo to jest sprawa do wyjasnienia dla adminów. Ode mnie dostałeś za obraze MNIE, żadnych Twoich wiad nie moderuje bo nie mam prawa! wiec z czy Ty wyskakujesz?

sts
28-06-09, 13:37
Gdybyś dostał ostrzeżenie za szerzenie przemocy to i tak założyłbyś tu temat.




ps; 997 sogów zmienimy bo nie lubię tego numeru.

lovelas69
28-06-09, 13:43
lul no niech się wypowiedzą Ci co najbardziej mnie lubią i co zawsze napisze to dostają zatwardzenia i stękają... śmieszny targ i licytacje robisz
ja kończę dyskusję napisałem o co mi chodzi i powtórzę jeszcze raz: byłeś w błędzie dając mi osta


Gdybyś dostał ostrzeżenie za szerzenie przemocy to i tak założyłbyś tu temat.
za to też możesz dać osta i wprowadzić nowy punkt w regulaminie: wchodzimy w umysł lovelasa i dajemy mu osty za nieprzelane myśli na forum
czyli do spółki z Fehem wymyśliliście już dwa punkty regulaminu.

wiem, wiem lubicie gdybać...
takiej sytuacji nie było nigdy więc nie wiem do czego pijesz i z góry osądzasz...

P.S Siebie warci jesteście
narazie

Punisher
28-06-09, 13:45
Malkontent z ciebie po prostu, wszyscy to wiemy.

johnni
28-06-09, 13:47
nikt tutaj za tobą tęsknił nie będzie, oprócz jechania słabszym i wyzywania dziewczyn niczym się tutaj innym nie wykazałeś lamusie

Czacha
28-06-09, 13:49
tez chce sogi heheh:D

johnni
28-06-09, 13:51
hahah zaczyna być groźne lovelas mnie straszy na pw

"nie ma problemu zapraszam do Kielc "miszczu" wiadomość prywatna od lovelas69
niezła napinka na necie chyba przestane z domu wychodzić.

aha i jeszcze jedno pw
"Stulić ryj to możesz swoim starym... tym postem pokazałeś barani łbie że jesteś pospolitym idiotą jakich wielu w naszym kraju..." wiadomość prywatna od lovelas69

Chłopie pełen szacun dla Ciebie masz propsy u ludzi w kryminale :XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Fehu
28-06-09, 13:52
Własnie i lovelas nikogo nie obraża on tylko sie bawi literkami ;D

Czacha
28-06-09, 13:55
jeszcze wiecej takich tematow i uzbieram wiecej sog'ow :D

lovelas69
28-06-09, 13:57
to co pisze na pw to chyba moja sprawa ? więc to jest już żałosne...
na publicznym takich tekstów jeszcze nie miałem okazji pisać

dobra stul ryj

gratuluje cioto chętnie bym ci łeb rozjebał jakbym cie spotkał

johnni
28-06-09, 13:58
no i? dostałem za to ostrzeżenia i jakoś nie płacze jak ty krecie. Rozpłacz się.

p.s nie wiem czemu ktoś mi usunął osty.

i wydupcaj już z forum napisałeś "narazie" wiec narazie.

Czacha
28-06-09, 14:00
lovelas sprzedam ci moje kato za 120zl na tym forum 0 ostrzezen chcesz?:D

hans1237
28-06-09, 14:06
lovelas olej sprawe na tym forum osty to jest taka moda niestety,za niedługo zostana tu zieloni i paru gówniarzy z masą pytań,sami do tego doprowadzicie,ja mam osta bo modowi jak to okreslił ''nie podoba mi sie twoja wypowiedz'' nawet nie jest modem w tym dziale ale ok,mam to w dupie to forum nie jest jedyne a na laptopie swiat sie nie konczy!

johnni
28-06-09, 14:10
lovelas olej sprawe na tym forum osty to jest taka moda niestety,za niedługo zostana tu zieloni i paru gówniarzy z masą pytań,sami do tego doprowadzicie,ja mam osta bo modowi jak to okreslił ''nie podoba mi sie twoja wypowiedz'' nawet nie jest modem w tym dziale ale ok,mam to w dupie to forum nie jest jedyne a na laptopie swiat sie nie konczy!

Wątpie żeby ktoś tutaj nie obył się bez lovelasa

sts
28-06-09, 14:17
jeszcze wiecej takich tematow i uzbieram wiecej sog'ow :D


koniec tematu bo szkoda gadać

ps;to ja też poproszę parę tak do setki sogów:)

sts
28-06-09, 14:23
Co Wy sobie tu urządzacie? Zaraz posypią sie ostrzeżenia, a nie sogi.
PS. skończyła sie zabawa, teraz albo piszemy na temat, albo traktuje posty jako spam i bedą wyciągane konsekwencje.

http://e-kulturystyka.info/showpost.php?p=241463&postcount=24

arus a ty nie dajesz za free? wyluzuj napisałem koniec tematu.

Fehu
28-06-09, 14:24
Co Wy sobie tu urządzacie? Zaraz posypią sie ostrzeżenia, a nie sogi.

a niech spamuja tematu nie warto zamykac! gdyz za 2 dni lovelas zalozy nowy.

johnni
28-06-09, 14:25
a niech spamuja tematu nie warto zamykac! gdyz za 2 dni lovelas zalozy nowy.

so sad so true.

metadon
28-06-09, 14:29
już nie.
fuck...Co z tymi ostami?dajecie a potem anulujecie?jeszcze odbierzcie wszystkim sogi i bedzie wszystko git...

marcinczwa
28-06-09, 14:30
fuck...Co z tymi ostami?dajecie a potem anulujecie?jeszcze odbierzcie wszystkim sogi i bedzie wszystko git...

nikt niczego nie anulował
jest to ostrzeżenie słowne wiec nie ma za nie pkt

sts
28-06-09, 14:31
fuck...Co z tymi ostami?dajecie a potem anulujecie?jeszcze odbierzcie wszystkim sogi i bedzie wszystko git...

a to już ich sprawa chyba wiedzą co robią

johnni
28-06-09, 14:59
Da się jakoś zablokować wiadomości prywatne bo już mnie nudzi ten jebany lovelas

lovelas69
28-06-09, 15:07
bo już mnie nudzi ten jebany lovelas
myślę, że troszkę przesadzasz publicznie gadając takie rzeczy... dziwie się, że jeszcze nie zostałeś wynagrodzony...
P.S Z resztą jak widać dostałeś przyzwolenie bo wrzucasz mnie... także osta nie dostaniesz

Damian st-ce
28-06-09, 15:13
Załosne to jest, brak słów....

skajłoker
28-06-09, 15:19
czacha ty też tak nie kozacz bo masz raptem 41 postów i myślisz ze jesteś bogiem a lovelas ma tu konto od chuj dawna nie zebym go bronił ale kiedyś dużo doradzał i udzielał sie pozytywnie na forum teraz może troche odpuścił ale wsumie sie mu nie dziwie bo coraz więcej gówniarzy na forum sezonowców i to zniechęca ludzi do udzielania się. Nie ma z kim się wymieniać doświadczeniami no bo o czym można pisać z 14latkiem czy 16latkiem który chodzi 2 miesiące na siłownie a najciekawsze jest to ze tacy włąsnie myślą ze są najmądrzejsi i doradzają potem pisząc bzdury.Co więcej sporo tych moderatorów znających sie na rzeczy nie udziela się na forum nie ma ich..? może studia może inny powód np. kakashi już tu nie zagląda od dobrego roku dlatego nie wiem dlaczego ma tu moda jeszcze..? pathon co prawda już nie ma moda ale to był gość który wiedzia co robi i umiał doradzić rynja też juz dawno nie widziałem punisher zna sie musze mu przyznać ale tez zadko widze zeby doradzał w swoim dziale udziela się dopiero jak jest jakaś zadyma w dziale dla administratorów....pozdrawiam

sts
28-06-09, 15:19
Da się jakoś zablokować wiadomości prywatne bo już mnie nudzi ten jebany lovelas

teraz to to już jest popisuwa jakaś koniec ogarnijcie się jakoś co niektórzy.

magic_key
28-06-09, 15:39
o rany zas wielkie płacze o ostrzeżenia czy sogi ^^ lovelas wg. mnie jawnie prowokujesz, tylko po to zeby dostac ostrzezenie, a jak juz dostajesz ostrzezenie to zakladasz kolejny super temat i wielce skarzysz. nie wiem czy sobie myslisz ze jestes Spartakusem i tu wywołasz bunt czy o co ci chodzi. przeciez jak bys normalnie pisał bez zadnych prowokacji, przekelnstw czy innych rzeczy to ostrzezenia nie dostaniesz. patrz - masz tyle postow - gdyby mod chciał cie uwalic to moglby wszystkie po kolei przejrzec i dac ostrzezenia np. ze piszesz nie na temat, czy przeklinasz, a jakos tego specjalnie nie robi :)
zachowujesz sie troche jak gówniarze na meczach - opluje i wyzwie policjanta,a potem płacze ze dostał mandat, ze go spałowali, i w ogole hwdp :D

Sosna91
28-06-09, 15:39
eh ciągle te same osoby "płaczą" Lofelas masz 22lata z tego co wpisałeś na forum a troszkę zdziecinniałeś. dostałeś ostrzeżenie trudno, do więzienia Cię za to nie wsadzą, masa i obwód w bicu również się od tego nie zmniejszy. a to tylko forum, za pare lat możę go nie być, a może być, tego nikt nie wie. Jeśli będziesz zanosił gdzieś swoje CV to tych ostrzeżeń nie bedzie tam wypisanych, a zakładając takie tematy powodujesz to że zaczynają się kłótnie i tworzą się "grupy" chodzi mi o to ze Ci co są za Tobą będa jechać za powiedzmy przykłądowo "Fehu" a Ci coś nie sa za Tobą to na Ciebie i pożniej w innych tematach bedzie sie to dało odczuć,. a po co psuć atmosfere. to forum na prawdę było spoko, pamietam jak założyłem tu konto, wazyłem w tedy z 75kg i wiele osób mi rzyczliwie pomagało, ułożyć plan itp a teraz troszkę się zmieniło. Ja osobiście do nikogo tutaj nie mam pretensji. bo mam wiecej problemów w życiu osobistym i problemami w internecie nie bede sie przejmował.
z wyrazami szacunku.
Sosna.

lovelas69
28-06-09, 15:47
bardziej płaczę o to, że osoby niekompetentne zostają modami...
czy prowokuje postami ? dla jednych może wydawać się to prowokacja dla innych nie...
ale czy ja kogoś wyzywam ? przeklinam do was w postach... sorry ale wyobraźnia jak widać nie zna granic...
sosenka teraz ważysz 90 kg i jest fajnie... ale nie pisz mi o CV o życiu prywatnym itp.
bo to jest internet i jak masz problemy w życiu prywatnym to chłopie zajmij się nim a nie wypisywaniem swoich wywodów...

skajłoker
28-06-09, 15:54
mam nadzieje ze administrator ustosunkuje sie do mojego posta w sprawie moderowania i kakashiego bo dużo wartościowych moderatorów dostało moda i sie nie udziela tak jak trzeba i myśle ze trzeba coś z tym zrobić

Czacha
28-06-09, 15:54
No jedyny madry ludek tutaj to KOWALX tylko on daje duzo wypowiedzi i to dobrych:D mi tam nie zalezy na tych sogach bo i tak tego nie ma jak sprzedac :D anulujcie mu to i zamknijcie temat hehe :D

Czacha
28-06-09, 15:56
sie mowi trudno nie moj interes juz tutaj nie pisze bo dostane bana(znaczy w tym poscie) ;D a tu nawet madre zeczy pisza ;D hehe

skajłoker
28-06-09, 16:09
tutaj pozwoliłem sobie zestawić takie coś:



pey przez miesiąc nie napisał zadnego postu marcinek podobnie dokłądnie przez 21 dni
mokkapan ostatni post napisał prawie 2 miesiące temu kakashi nie udziela się dokładnie od roku

i apeluje do admina zeby co jakiś czas kontrolował moderatorów czy sie udzielają na forum bo po to zostali wybrani a jak nie to zdiąc im moda i dać osobą któe się udzielają

Fehu
28-06-09, 16:17
Napisze mojego ostatniego posta w tym temacie!
Lovelas dostałeś ostrzeżenie przyjmij to na klate i już daj sobie spokój.
Piszesz już drugi temat z krytyką na mnie. Dobrze masz do tego pełne prawo, ale czasem zastanów sie czy nie lepiej problem rozwiazac po cichu? mogłeś napisać do administratorów na PW że nie podoba Ci sie to co ja robie. Wtedy być może musiałbym sie tłumaczyć (chociaż argumenty mam poważne), a tak to zrobiłeś kolejny "szoł" na forum i nic więcej. Piszesz też że taka sytuacja może spotkać innych userów a i owszem teoretycznie może, ale wątpie w to gdyż już trochę tu moderuje. I dawałem już osty ;( Uzytkownicy którzy je ode mnie dostali najczęsciej pisali do mnie na PW w celu wyjaśnienia sytuacji co oczywiscie czyniłem..
Ten temat znowu sie potoczył nie po Twojej myśli cóż zdarza sie, więc nie atakuj userów tych co krytykują Cie.
Może i ja sie nie nadaje na moderatora, ale Ty na uzytkownika tego forum chyba również...
Więc tyle ode mnie nie mam zamiaru już więcej dyskutować z Tobą bo mi to do szczescie nie jest potrzebne...
pozdrawiam.
A co do Apelu skajłokera. To też sie niestety muszę zgodzić... Mamy wielu nie aktynych moderatorów

skajłoker
28-06-09, 16:41
ty arus mówiłeś ze twój kuzyn ćwiczy sztuki walki może byś go zaprosił na forum bo w dziale sztuki walki nie ma modów?a ten taki dupny gość co kiedyś dodałeś jego zdięcia pleców może on by też sie poudzielał na forum?

johnni
28-06-09, 18:23
bardziej płaczę o to, że osoby niekompetentne zostają modami...
czy prowokuje postami ? dla jednych może wydawać się to prowokacja dla innych nie...
ale czy ja kogoś wyzywam ? przeklinam do was w postach... sorry ale wyobraźnia jak widać nie zna granic...
sosenka teraz ważysz 90 kg i jest fajnie... ale nie pisz mi o CV o życiu prywatnym itp.
bo to jest internet i jak masz problemy w życiu prywatnym to chłopie zajmij się nim a nie wypisywaniem swoich wywodów...

napisałeś "narazie" więc wypierdalaj z tego forum nikt cie tu nie chce nie rozumiesz? udajesz tej super mONDrego a na prv wyzywasz dziewczyne (troche kultury zakompleksiony szczeniaku) i mnie jesteś dla mnie błaznem, zero szacunku dla takiego ścierwa.

Rynju
28-06-09, 19:06
upomnienie slowne, bo mnie juz nie bawia wasze waśnie po przeczytaniu tego tematu. jeden prowokuje drugiego a potem zgrywaja swietych ;) nie warto :D nikt nei dostal bana- nie dostal, czyli wszyscy istnieja nadal w spolecznosci i moga pissaacc i pissac dla dobra tresci forum :)
Co do tego o braku udzielania sie przez MOD`ow na szczescie dzisiaj walnalem troche posotw u siebie ;)

Czacha
28-06-09, 19:30
dajcie jeszcze jakies sogi;D hahaha szczerze to zamknijcie temat;D

Punisher
28-06-09, 19:30
skajłoker to nie w twoim interesie poruszać sprawę niektywnych modów.
Już administratorzy i moderatorzy sami wiedzą co robić i wierz mi, nie musisz patrzeć nam na ręce. Ty moderatorem na pewno nie będziesz.

Nie odbiegajmy od tematu, bo tylko stałe narzekania, a to nie pasuje ostrzeżenie, a to moderator nie pasuje. Opanujcie się...

Ten temat dotyczy lovelasa69.

Fehu
28-06-09, 20:04
Ten temat dotyczy lovelasa69.

a przez przypadek nie mnie?

Czacha
28-06-09, 20:24
imnie i moich sogow dawac sogi skurwy.ny hahah;D zartuje nie denerwowac sie ;D

skajłoker
28-06-09, 20:38
skajłoker to nie w twoim interesie poruszać sprawę niektywnych modów.
Już administratorzy i moderatorzy sami wiedzą co robić i wierz mi, nie musisz patrzeć nam na ręce. Ty moderatorem na pewno nie będziesz.

Nie odbiegajmy od tematu, bo tylko stałe narzekania, a to nie pasuje ostrzeżenie, a to moderator nie pasuje. Opanujcie się...

Ten temat dotyczy lovelasa69.

punisher jak moderator może zwracać mi uwage to i ja moge zareagować jak jacyś modzi są nieaktywni na forum bo takie mam prawo jak widać mieliście dużo czasu moderatorzy i administratorzy zeby zrobić z tym pożądek doklądnie rok kakasho juz tak długo nie korzysta z forum jakoś gówno robicie w tej sprawie dlatego zareagowałem i dalej widze ze gówno administratorzy zrobili....

Czacha
28-06-09, 21:04
za co te ostrzezenie? pff jakie glupie za nic ostrzezenie

Punisher
28-06-09, 21:07
skajłoker, nie wiesz co jest grane to proszę cię, nie wypowiadaj się.
Swoje zażalenia kieruj w innym temacie.
czacha nie spamuj

Czacha
28-06-09, 21:08
za co dostalem to ostrzezenie??

3ndriu
28-06-09, 21:11
skajłoker (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=9879) Jak Ci coś nie pasuje bierz się do roboty, wykaż się zostań jednym z zielonych. Narzekać każdy potrafi, zrobić coś pozytywnego już nie.


Czacha (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=14642) Za niewinność.

p_narozny
28-06-09, 22:15
Laik: Ty tez znaj swoje miejsce w szeregu tez troche.. dolaczyles do forum pare miesiecy temu zaledwie, wg mnie byles i jestes ciagle laikiem wlasnie w sprawach kulturystyki, a tacy ludzie jesli juz zostali modami, to powinni w ciszy i skupieniu pracowac dla dobra forum, a nie robic szum wokol swojej osoby jak wobec jakies coorwa gwiazdki.
w ogole cwiczysz na silowni czy ciagle w domu, jaki masz staz? pare miesiecy? w jakiej dziedzinie kulturystyki sie specjalizujesz? w treningu? diecie? moze jestes bardzo obeznany w temacie zawodowych kulturystow?

Dostales jakims cudem moda na forum w ogole nie wymagajacym jakiekolwiek wiedzy a szumu wokol ciebie za wszystkich modow na tym forum, dlaczego nikt inny nie ma takich problemow tylko Ty? Sa tutaj przekozacy, przyklady to chocby voldek (ma tak specyficzny dzial do obeznania - byla wokol niego chociazby raz taka ofera? nie sadze..), Jelly czy Rynju - chlopaki klasa sama w sobie, konkrety i zadnych pierdol na okolo, az milo czytac.
Rozchustales sie jakbys nie wiadomo kim tutaj byl, a nie jestes wg mnie niezbednym modem tutaj, moderator powinien byc neutralny - rozjemcom, a nie prowokatorem.. jeszcze raz napisze, znaj swoje miejsce w szeregu, bo rzniesz swietego a sam nie raz prowokujesz, nie wypowiadam sie o lovelasie, ma za skora wiele - ale Ty jestes tutaj jak dupa od srania zeby swiecic przykladem.

Fehu
28-06-09, 22:37
Nie specjalizuje sie w niczym ;D dlatego jestem w HP.. ćwiczę 3 razy w miesiącu czasem 2..;D

Rynju
28-06-09, 22:46
narozny sog nei tylko za komplement ale i tez za madre gadanie nad przyznawaniem funkcji moderowania ;)
Co do moda dla hydeparku no coz tam tez przydaje sie pozadek, nie warto od razu umniejszac funkcji kogos tylko przez to ze dzial nei jest zwiazany z kulturystyka.
Na moda startowac przeciez moze kazdy kto spelnia warunki okreslone w odpowiednim temacie wiec nie oceniajcie pieniaczy pod tym katem tylko kandydatury dopiero jak jakas wplynie.
W podaniu o moda jest pkt w ktorym uzasadnia sie swoja decyzje wiec tam mozna wypocic sie i np. napisac o tym ze chce sie byc modem z tego powodu ze inni nic nei robia nie wnosza itp. :)

skajłoker
28-06-09, 22:54
zlikwidowac moda w hyde parku i po sprawie po co tam mod kurde...niech sie tam kazdy wyszumi pospamuje i przynajmniej w innych działach kulturystycznych będzie spokój a ty fehu idz gdzies na forum bravo albo bravo girl może tam sie bardziej wykazesz tutaj są osoby które ćwiczą a nie kurwa sie opierdalają i siedzą cały dzien na forum i trują ludzią dupy

Fehu
28-06-09, 22:56
Koniec tematu! nie jetem juz modem, nie zycze sobie obrazania mnie

Fehu
28-06-09, 23:25
Czekam na rodość lofelasa.. Temat niech pozostanie otwarty... Dzieki za range

lovelas69
29-06-09, 07:52
za co ostrzeżenie? Masz jeszcze czelność pisać tego typu posty?
Napisałem:
"Co Wy sobie tu urządzacie? Zaraz posypią sie ostrzeżenia, a nie sogi.
PS. skończyła sie zabawa, teraz albo piszemy na temat, albo traktuje posty jako spam i bedą wyciągane konsekwencje."

To tyczyło się Ciebie i chyba sts. Po czym napisałeś następny post (spam, tylko, żeby sogi złapać, czy jaki ch*j)- myśle spoko, jeszcze jest luuz. Ale jak piszesz już z premedytacją następny, nic nie wnoszący do tamtu post, który miał Ci dostarczyć sogów to już nie wytrzymałem. Nie będe sie cackał z dzieciakiem, ktory chce nazbierać sogów (nawiasem mówiąc, po ch*j Ci to jest człowieku???).


Proszę jakie mocne słowa o głupotę, szkoda że do kolegi niżej już tak ostro nie było. 4 raz publiczne wulgarne obrażanie i kolejny raz tylko uwaga słowna to jest cynizm z waszej strony, a później napinacie się, że ktoś wam mówi, że nie umiejętnie moderujecie. Jak widać są równi i równiejsi... i wg waszego regulaminu ten niezrównoważony, infantylny dzieciak nie postępuje. Więc jednak przystajecie na taką kulturę.

napisałeś "narazie" więc wypierdalaj
zakompleksiony szczeniaku
jesteś dla mnie błaznem,
zero szacunku dla takiego ścierwa.

magic_key
29-06-09, 08:06
no i na cholere go cytujesz ! gadales kiedys o spoleczniakach a chyba sam nim jesteś! tylko patrzysz zeby ktos dostał ostrzezenie albo bana ! poza tym chyba sie juz pozegnales z forum ??!!

lovelas69
29-06-09, 08:10
no i na cholere go cytujesz ! gadales kiedys o spoleczniakach a chyba sam nim jesteś! tylko patrzysz zeby ktos dostał ostrzezenie albo bana ! poza tym chyba sie juz pozegnales z forum ??!!

miałem się żegnać z forum ? nigdzie nic takiego nie pisałem... powiedziałem, że w tym temacie nie będę nic pisać ale jak widać nie dało się...
nie gadałem o społeczniakach tylko napisałem, że to sformułowanie mi się podoba ale widocznie również dla Ciebie jestem społeczniakiem, który wytyka, że osty dostają ludzie za pierdoły a za zachowanie takie jak wyżej nic.

magic_key
29-06-09, 08:17
no i na cholere to piszesz? z reszta w tyym temacie kilka razy sie zegnales;D
co ci to da ze ktos dostanie ostrzezenie?
to jest sprawa jego i moderatora

lovelas69
29-06-09, 08:27
po co zadajesz mi głupie pytanie
jak to samo mogę powiedzieć do Ciebie: na cholere to piszesz ?

tak jak wspomniałem wyżej nie dało się nic nie pisać... ale przepraszać cię za moją niekonsekwencję nie będę.

P.S Proszę już o zamknięcie, bo temat się wyczerpał a poza tym nie chce mi się poraz kolejny czytać tego prostaka dżoniego i jego elokwentnego słownictwa.

magic_key
29-06-09, 08:29
heh nie pytalem na cholere w ogole piszesz tylko na cholere piszesz, ze ktos costam powiedzial - po prostu skarżysz jak małe dziecko :D poza tym nie rozumiem. piszesz ze juz nie bedziesz pisał a potem jednak piszesz:D to sie kurwa zdecyduj! jak byś był taki kodżiro jakiego udajesz to byś srał na wszystkie wypowiedzi a nawet byś tego nie czytał

johnni
29-06-09, 09:38
kolejna wiadomośc prywatna od lovelasa69
"śmieszny jesteś palancie..." a tutaj udajesz strasznie inteligencika buahah idź powyzywaj jakieś dziewczyny na osiedlu, pewnie masz podobny przykład w domu jak ojciec poniża matke.

Fehu
29-06-09, 10:45
Heh lovelas cieszysz się że już nie moderuje?

Dziękuje osobą które wysłały mi PW ze słowami poparcia i żalu że odeszłem było to miłe i wiele dla mnie znaczyło

Bruce
29-06-09, 11:57
Dziwi mnie to, że dajecie sogi ludziom którzy obrażają lovelasa...
Piszecie jaki on niby chamski itp. a sami co prezentujecie, ciesząc się z tego, iż ktoś mu pocisnie.Nie wspomnę o osobach które te oszczerstwa piszą
Bez Komentarza.

johnni
29-06-09, 12:32
johnni tylko proszę Cie nie płacz, że dostałeś ostrzezenie, bo to już jest lekka przesada jak sie komuś na rodziców wjeżdża. Bądz męzczyzna i przyjmij to na klate (a nie jak co poniektórzy). Powściągnij język!

gdzie i kiedy ja płakałem o ostrzeżenia? chyba mnie z lovelaskiem pomyliłeś? Ja tutaj będę pisał prawde i to co myśle o tym szczurze choćbym miał dostać bana, bo dla mnie jest jest fair że spoko mod musi odstępywać swojej rangi bo jakaś ciota placze o osta.

dominator875
29-06-09, 12:38
o co tu ludzie piszcza?o osta???przeciez to tylko internet!nikt nikomu krzywdy nie robi,nic nie zabiera wiec o co biega do huja pana?
lovelas daj juz spokoj z tym uzalaniem,masz jaja chlopie to sie zachowuj jak na to przystalo i nie wjezdzaj nikomu na rodzine bo to niesmak...

Fehu
29-06-09, 12:45
Dobra skoro lovelas (autor tematu) uważa, że temat który dotyczył tak naprawdę mnie się wyczerpał to chyba jednak można już go zamknąć. Za nim kolejni userzy dostaną ostrzeżenia...
Mam tylko nadzieje, że już więcej mój temat nie będzie poruszany w tym dziale.
Poniekąd temat pokazał, ze na forum są podziały. Moja rada jest tylko taka dla obecnych modów i przyszłych żeby uważanie przeczytali ten temat i potraktowali go jako lekcje, ale zwykli użytkownicy myślę że to powinni.
Jeszcze raz powtórzę to lovelas ja do Ciebie urazy nie miałem tylko Ty do mnie...
Skajłoker gość który został przeze mnie ukarany za obrazę Kobiety a największy mój krytyk.
p narożny-> gość piszący poniekąd popisówe (chcący mi pojechać) a tak naprawde w dziale HP nie aktywny a tylko tam rządziłem. Choć poniekąd sie z nim zgodziłem że za duzo awantur z moim udziałem...
Ale piszę do tej powyżej grupy ^ trzech osób że to nie dla Was zrzekłem sie moderowania. Zrzekłem się tylko dlatego, że jest to tylko wirtualny swiaT, dlatego po co miałem sie męczyć i ciągle odpierać zarzuty ;D
A co do pytania czy ćwiczę na siłowni? tak cwiczę pomimo wielu trudności wciąż cwicze i nie zamierzam przestać...
Ja już temat wyczerpałem autor też proszę o zamknięcie GO!

dominator875
29-06-09, 12:51
zamykac w piz...

marcinczwa
29-06-09, 14:18
zamykam

lovelas69, skajłoker i inni powodujący nie miłą atmosferę na forum - macie oficjalne ostrzeżenie ode mnie, jeszcze raz jakiś wybryk(w tym obrażanie innych) i skończy się to banem. Jesteście obserwowani przez nas więc uważajcie jeżeli chcecie jeszcze być na forum.