PDA

Zobacz pełn± wersję : Czy to ma prawo zadziałać ?



zCzymDoLudzi
28-06-09, 00:37
http://www.allegro.pl/item665641458_new_rocket_kolyska_laweczka_ab_trene r_sexy_pupa.html

Czy to ma prawo zadziałać ? Pytanie hipotetyczne .

Piorun
28-06-09, 09:24
Kolejny cudowny produkt p.t. szybko i łatwo, bez wiekszego wysilku zrzuciasz zbedne kilogramy urzywajac tego cudownego urzadzaniea 15 minut dziennie

dzialac to to dziala ale pewnie namarnowanie czasu, to nonsens, bo z tego co widze to podstawowa partia jaka tu pracuje to dolne plecow, troche brzuch

nie wiem w ł±sciwie jak to ma działac bo nie ma załaczen

watpie zeby to mialo wiele wspolnego z odchudzaniem,

jesli ktos rzeczywiscie mysli o jakims rozluznieniu, spalaniu tluszczu, domowy sposob,, to warto kupic wiosła, to drogie roziwazanie ale pracuje znacznie wieksza ilosc miesni, dzieki czemu mozna uzyskac tenko przy ktorym luszcz jest spalany

watpie zeby to cwiczenia mialo tez cos wspolnego z budowaniem miesni,
to raczej FITNESOWY GADŻET dla kobiet ktore chca sobie poprawic sylwetke etc (watpie czy skutecznie)

YoDa
28-06-09, 15:00
widziałem reklamę w tv markecie, i czytałem opis... no i te sprężyny, które pomagaj± się podnosić przy skłonach, to tak jakby¶ robił połowę ćwiczenia, ekspertem nie jestem ale jak dla mnie to bez sensu. To jest pewnie taki super wynalazek który się odchudza za ciebie, zaraz obok tabletek i herbatek.