PDA

Zobacz pełną wersję : Co dalej?



LeBron23LBJ
27-06-09, 21:13
Witam wszystkich. Cwicze juz tak konkretnie ze 2 lata. Od zawsze splitem bo to mi najlepiej służy, 3 a najczescie 4 razy w tyg. Od września zaczynam robic konkretna mase. Mam zamiar dalej jechac splitem, ale jednak cos bym chcial w nim pozmieniac, cos zeby zakoczylo moje miesnie. Co polecacie. Moze przez pierwsze 6 tyg. robic wszystko po 6 powt. a w przez kolejne 6 tyg. wszsytko po 12 powt. Co pozmieniac? Licze na uwagi użytkowników ze stażem :) Przegladalem rozne metody treningowe ale nie mam pojecia za co wziasc. Fbw raczej na pewno nie. Jedynie HST ale on strasznie dlugo trwa i boje sie o strate kształtów bo sa tam jedynie wielostawne cwicenia. Takze czekam na rady, bo od wrzesnia chce zaczac. Czekam na cos sprawdzonego a zarazem innego. Chodzi mi szczegolnie o split. Pozdro

dominator875
27-06-09, 21:48
sprobuj 4-6 powt. max jaki mozesz podniesc;rob powtorzenia wymuszone.Na mnie zadzialalo;cwiczylem tak przez 2 miechy;idzie bardzo duzo sily i masy

Micek185
27-06-09, 21:54
Skoro lecisz długo samymi splitami to może spróbuj teraz jakiegoś treningu ukierunkowanego na rozwój siły,duże obciążenia liczba serii do 5 i powtórzenia w zakresie 15.na pewno poruszy to mięśnie doda siły a wiadomo jak sił to i mięśnie,później po takim treningu mógłbyś zrobić z 2tyg lekkich treningów żeby organizm się zregenerował i potem znów do splitów.Co myślisz?

LeBron23LBJ
27-06-09, 22:48
hmm chyba zaczne tak jak zawsze klasyczna masówke czyli cwiczenia wielostawne i izolowane zakres powt. uniwersalny tj. 6-12 powt. Pojade tak ze 2 miechy a potem zaczne robic metodą 5x5. Taka odskocznia trójbostyczna moze byc dobra. Tak jak mowisz micek pojdzie siła a za tym masa może :)

KowalX
27-06-09, 23:11
jeśli będziesz chciał ułożyć trening na siłę zapraszam tu :)
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20213