PDA

Zobacz pełną wersję : Przyrost mięśni, białko...



noxiss
27-06-09, 19:03
Witam..

zapisałem się do Was, ponieważ chcę powiększyć swoje mięśnie, a czytając wasze posty wywnioskowałem że mądrych głów tu nie brakuje. Przejde do meritum sprawy:

Mam w domu 1 ciężarek 3 kg i coś takiego przypominającego rułę z dwiema rączkami i sprężyną w środku ( to się chyba nazywa zginacz ). Poza tym jeżdżę na działkę i ciężko pracuję łopatą czy to sikierą, taczką.

Chodzi mi o to że chce aby moje mięśnie się powiększyły ale przy użyciu naturalnych metod czyli sery twarogowe itd. Co mam jeść? Co mam pić? W poniedziałek ide do sklepu po rzeczy które tu wypiszecie. Pamiętajcie tylko naturalne bo mam 17 lat i troche pryszcze mi rosną, Troche bo od czasu gdy jestem na diecie schudłem 10 kilo. To za sprawką ograniczenia chipsów i słodyczy. Ważę 62 kilo. Jeszcze raz: Co mam jeść? Co mam pić? Co mam kupić? - i co ma najwięcej białka- naturalne!!! z góry dzięki za poświęcony czas....pozdrawiam:happy:

noxiss
27-06-09, 19:28
... i zapomniałem sprecyzować. Chcę powiększyć mięśnie od pasa w górę czyli tors i na Boga chcę mieć grubsze ręce bo w okolicach nadgarstka mam je takie chude że widać mi tą kość. Dokładnie pod dłonią szerokość wynosi 5,5 cm, bo teraz zmierzyłem linijką. Jak zrobić to szersze, jak to powiększyć?

wojtas3
27-06-09, 19:31
noxiss tym co masz nie zbudujesz masy potrzebna by ci była ławeczka gryf hantle obciążenie ewentualnie drążek zawsze możesz się zapisać na siłkę poczytaj w dziale dieta podwieszone posty i sam ułóż jakąś dietę

zCzymDoLudzi
27-06-09, 21:58
3 kg hmm może być mało. Jeżeli jesteś w stanie to zapisz się na siłkę, jeżeli nie a posiadasz możliwość dokupienia kilku KG to na pewno się przydadzą. Ważysz 62 kg przy jakim wzroście ?

I jeszcze małe pytanie osobiste: W ile schudłeś 10 kg i co jadłeś ? Rozumiem unikanie chipsów i słodyczy ale czy jadłeś jakieś serki wiejskie czy coś?

KowalX
27-06-09, 22:55
... i zapomniałem sprecyzować. Chcę powiększyć mięśnie od pasa w górę czyli tors i na Boga chcę mieć grubsze ręce bo w okolicach nadgarstka mam je takie chude że widać mi tą kość. Dokładnie pod dłonią szerokość wynosi 5,5 cm, bo teraz zmierzyłem linijką. Jak zrobić to szersze, jak to powiększyć?

myślę,że obwodu ramienia nie zwiększysz tak łatwo tu tylko odpowiednie odżywianie ,regeneracja i genetyka póki dojrzewasz.Trening domatora dla ciebie będzie dobrym rozwiązaniem ,a w tym czasie zbieraj na sprzęt ;)

KowalX
27-06-09, 23:03
myślę,że obwodu ramienia

nadgarstka :)

zCzymDoLudzi
27-06-09, 23:07
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Tutaj kilka fajnych ćwiczeń do których nie potrzebujesz sprzętu jakiegoś super.

Rynju
28-06-09, 16:34
trening domatora badz silownia od razu, dieta na mase i jedziesz kolego. I to ze raz pojdziesz do sklepu nic nie da :) musiz tam chodzic czesciej

magic_key
28-06-09, 17:18
najlepiej zapisz sie na siłke!! co prawda na efekty troche sie czeka ale potem to juz zapominasz ze kiedys miales 26 w łapie (jak ja:D) a co do nadgarstka to jest to duzy problem sam mam chudziutki ale z wiekiem zmienia sie metabolizm i troche urosnie :D z reszta nie masz co sie martwic, nikt nie bedzie patrzal na nadgarstek, gdy bedziesz mial wielki biceps :) widzialem troche osob co miały po 50 w łapie, a nadgarstki to chudziutkie :D

B_S_E
28-06-09, 17:34
Cześć nadgarstka nie przypakujesz :) niestety bo to same ścięgna , ale pamiętaj że wraz ze zwiększaniem ciężaru , ścięgna zaczną się wzmacniać zwiększać swoją grubość , więc nie przejmuj się i ćwicz przedramiona i całe ciało a po jakimś czasie wszytko urośnie(mniej bądź więcej ale zawsze do przodu)