PDA

Zobacz pełną wersję : nk



magic
27-06-09, 11:43
Witam zauważyłem że dużo osób na naszej klasie ma opis inną czcionką tez sobie chciałem coś takiego zrobić, napisałem w wordzie próbowałem skopiować i jakieś cyferki mi wyskakują, wie może ktoś jak to zrobić ?

niewula
27-06-09, 12:36
ale nie bedziesz plakal?

Punisher
27-06-09, 12:37
Szukaj w symbolach literki a nie w czcionkach.

BTW NK FTW

Pavvel111
27-06-09, 13:03
inna czcionka to lepszy lans?

magic
27-06-09, 14:14
Szukaj w symbolach literki a nie w czcionkach.

BTW NK FTW
nie wiem co miałeś na myśli, ja juz mam napisany napis w wordzie tylko nie wiem jak mam go skopiować na nk, dla beki chciałem zrobić opis cyrylicą tak tylko żeby tylko moi znajomi wiedzieli o co chodzi

Co do niewuli to daruj sobie komentarze twoje żarty są żałosne

magic
27-06-09, 14:21
Nie chce mi się wierzyć że nikt nie jak to zrobić, pewnie wszyscy sie wstydzą przyznać że mają konto na nk

magic_key
27-06-09, 15:35
hahaha ale beka:Dyoá{A«{«┼
moze sprobuj zeby cyrylica byla w przegladarce w innej zakladce i tak kopiuj ?

Anaboliczny Koks
27-06-09, 15:37
Haha ,a dodasz mnie do znajomych ?

wojtas3
27-06-09, 15:47
magic no ja bym się wstydził mieć konto na nk dla mnie to daremny portal kiedyś służył ponoć do odnajdywania znajomych a teraz do chwalenia się zdjęciami i pisania komentarzy typu ale fajna fotka łał! :yawn:

magic
27-06-09, 17:31
zapraszam tylko znajomych, zdjęć mało wrzuciłem, nk bardzie traktuje jak do odnajdywania starych znajomych z którymi urwał mi sie kontakt jak np. z koleżką który niedawno wyszedł z więzienia nie miał do mnie numeru bo zmieniałem numer a jego numer juz był nie ważny(mieszkamy w innym mieście)

metadon
27-06-09, 17:35
z koleżką który niedawno wyszedł z więzienia
grozisz nam? :twisted:

magic
27-06-09, 18:12
nikomu nie grożę to był tylko przyklad do czego może sie przydać nk opinie do fotek mam powyłączane bo to nie jest fotka.pl ani nic w tym stylu
widzę że nie można nic sie spytać o nk bo zaraz sie wyjdzie za jakiegos mięczaka lub cos w tym stylu, jesteście beznadziejni sami pewnie jesteście zalogowani gdzie sie tylko da a na forum kulturystycznym udajecie twardzieli a prawda jest taka że jesteście bandą dzieciaków średnia wieku 15 lat

Początkująca
27-06-09, 18:19
nie mam pojęcia jak to zrobić ;D

nie przejmuj siię, koledzy starają się byc na swój sposób uprzejmi :D

puma007
27-06-09, 18:31
MA MOZE KTOS COS DO NK???!!!-nie no zart hehehe a tak na serio magic czym ty sie przejmuja niech sie smieja,ja tez mam konto na nk i sie nawet ciesze,przynajmniej mozna sie posmiac z glupich ludzi ktozy mysla ze sa najladniejsi itp i co dziennie wrzucaja nowe foty heheheh zal,tak aprpo to nie wiem jak to sie robi

YoDa
27-06-09, 18:34
Wszystko zależy od podejścia... co prawda wkurzające się robią zaproszenia od 1000 chucków norrisów dziennie czy tam innych batmanów, takie cizie z fotkami robionymi na wyciągiecie ręki z "koffanym" pizdusiem i nowymi kozaczkami, emo-ciule i inne żule i jeszcze ten syf który robi administracja, ale czasem się to przydaje.
Z drugiej strony nie rozumiem jak można tak siedzieć całymi dniami i podniecać się cudzym życiem...

Co do czcionek to najlepiej spytaj tych, co takie opisy mają... albo zastanów się czy ci to tak do szczęścia potrzebne...

magic
27-06-09, 19:18
Dokładnie tak jak piszesz wszystko zależy od podejścia koleżanka miała 2000 znajomych jak pousuwała fikcyjne profile to zostało jej 600, ja mam zablokowane fikcyjne konta zapraszam tylko znajomych Do szczęścia nie jest mi to bardzo potrzebna zmiana czcionki moja rodzina pochodzi z Ukrainy chciałem nawiązać podpis do mojego pochodzenia

Początkująca
27-06-09, 19:40
magic, nie musisz się tłumaczyć po co ci nk. ;p ja to w ogóle nie zapraszam nikogo..;P

a nie chodzi Ci o cyrylicę??

cyrylica ukraińska

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cyrylica#Wsp.C3.B3.C5.82czesna_cyrylica_ukrai.C5.8 4ska

magic
27-06-09, 20:22
od samego początku pisałem o cyrylicy :smile: mam w wordzie napis tylko nie mogę skopiować do profilu nk

fallenursus
27-06-09, 20:29
ja tam wole facebook :twisted:

lovelas69
27-06-09, 20:30
fejsbuk jest dżezi :smile:

skajłoker
27-06-09, 20:50
magic nie przejmuj się początkująca w ramach rekompensaty za nieuprzejmych kolegów pociągnie ci laske:D

Początkująca
27-06-09, 20:55
kolego, szacunku może trochę?? Tak cię uczono??!! ;D

lovelas69
27-06-09, 20:59
magic nie przejmuj się początkująca w ramach rekompensaty za nieuprzejmych kolegów pociągnie ci laske:D

:twisted: lul :D hehehe

johnni
27-06-09, 21:02
skoro traktujesz to jak portal do odnajdywania starych znajomych to po co chcesz zmieniać jakieś czcionki :o

metadon
27-06-09, 21:04
magic nie przejmuj się początkująca w ramach rekompensaty za nieuprzejmych kolegów pociągnie ci laske:D


:twisted: lul :D hehehe
bravo Panowie :yawn:

magic
27-06-09, 21:29
ciekawe czy byście byli tacy kozacy nie przez internet, podejrzewam ze prędzej byście posrali się w gacie niż powiedzieli to co piszecie na forum

dominator875
27-06-09, 21:33
magic nie przejmuj się początkująca w ramach rekompensaty za nieuprzejmych kolegów pociągnie ci laske:D

kurwa zastanawialem sie tylko kto pierwszy to napisze
obstawialem lovelasa no ale coz:smile:

skajłoker
27-06-09, 21:59
ciekawe czy byście byli tacy kozacy nie przez internet, podejrzewam ze prędzej byście posrali się w gacie niż powiedzieli to co piszecie na forum

ok poprawimy się

niewula
27-06-09, 22:42
dobra dobra arus powiedz ze ci sie spodobalo to co napisal :P:P:P
a nei tu bedziesz pisal o szybkiej odpowiedzi hehe:P

Anaboliczny Koks
27-06-09, 22:46
Magic ,poprawimy się tylko dodaj nas do "friendów" na NK

YoDa
27-06-09, 23:18
hehehe dobre
kwiat polskiej kulturystyki: koleś który był na tyle hmm... nierozsądny żeby zacząć mówić tutaj o n-k, dziewczynka która z nudów siedzi na okrągło w hydepark'u i paru gości którym wszystko się kojarzy z papraniem w śluzie
niezły cyrk i do tego przynajmniej dwie osoby czują się pewnie jak małpa w zoo
do tego ja, który nie mogłem się powstrzymać żeby to skomentować
Żal.ru xD

skajłoker
27-06-09, 23:19
arus łap soga hehe yoda o papraniu w śluzie tu nikt nie mówi fuj ty obleśny jesteś fora pomyliłeś:)

metadon
28-06-09, 13:23
skajłoker i lovelas69 jesteście hardcorami :twisted:
zresztą Lovelas Kieleckie---->to sie nie dziwie :yawn:

pomeran
28-06-09, 20:20
Nie wiem co wy sie do gościa przyjebaliście, tez mam profil na nk i nie twierdze że to obciach

Marurka
29-06-09, 18:10
Ja tez mam :) Czy to taka zbrodnia ? Co chłopaki? :D

dzbanekzwd
29-06-09, 18:34
Do Tematu :smile:
masz tu w tabeli litery i polskie odpowiedniki, kopiujesz/wklejasz w nk i masz.
Arabskie (http://pl.wikipedia.org/wiki/Alfabet_arabski)
Ruskie (http://pl.wikipedia.org/wiki/Alfabet_rosyjski)
Greckie (http://pl.wikipedia.org/wiki/Alfabet_grecki)

magic
30-06-09, 17:51
Magic ,poprawimy się tylko dodaj nas do "friendów" na NK

Z tobą coś nie tak dwa razy sie o to pytasz, wolisz chłopców ?

Dzbanek dzięki za pomoc trochę czasu trzeba żeby z twojej porady skorzystać bo trzeba po jednej literce kopiować ale zawsze coś