PDA

Zobacz pełną wersję : pare pytan odnosnie diety



seras666
26-06-09, 11:31
witam, cwicze juz od kilku miesiecy, diety niemam bo w moim przypadku jest ona niemozliwa do utrzymania, ale staram sie jesc jak najwiecej ryzu, i platkow i chce przybrac troche ciała lecz nie tłuszczu. Wstaje o 10 i robie cos takiego
1 posilek: płatki górskie 70g + 250ml mleka (0,5%)+ dwie lyżki miodu albo trzy łyzki kakao
2 posilek przed treningiem: 100g ryżu białego + 25g piersi z kurczaka + jakas surówka/sałatka
przed treningiem xplode
po treningu czasem, jakis owoc, albo jajecznia z 4 jaj.
Wieczorem ide baniowac, gdy przychodze po paleniu zazwyczaj jem co mi wpadnie w rece. i tu mam pare pytan do was.
Za niedlugo koncze cykl na mono i xplode, i jaką odżywke byscie mi polecili bo niemam zielonego pojecia co by kupic zeby przybrac.
I czy takie jedzenie w ciagu dnia moze mi cos pomoc w przybraniu masy?
tutaj podam pare info o sobie jakby co.
187cm, 72kg, 18 lat, staz 5 miesiecy, cwicze min. 1h dziennie, odżywki: hmb biore od 3 miesiecy, xplode i mono od 3tyg.

wojtas3
26-06-09, 16:08
seras997 odżywki w twoim przypadku to kasa wywalona w błoto dieta żenada poczytaj w podwieszonych i coś sklep no i nie pal codziennie:evil:

seras666
26-06-09, 16:42
czemu kasa wywalona w błoto? Diete sobie moge układac ale jak juz pisalem wyżej nie jestem w stanie jej utrzymac.

D3
26-06-09, 17:30
nie jestem w stanie jej utrzymac.


W tym sporcie dieta to podstawa. Jeśli nie wbijesz sobie do głowy tej pierwszej prawdy to marnujesz niepotrzebnie swój czas i czas innych na tym forum próbując zdobyć masę przy tekstach "nie jestem w stanie jej utrzymać". Czy to aż tak ciężko pojąć, jest w tym coś niezrozumiałego nie do objęcia rozumem?

W fenomenalną genetykę u Ciebie nie wierzę, więc nici z masy. Mam nadzieję, że takiej odpowiedzi oczekiwałeś.

wojtas3
26-06-09, 18:26
seras997 siłownia to masa wyrzeczeń masa trudu no i masa mięśniowa :yawn:

seras666
26-06-09, 19:10
ehm nom, ale niestety niedawno to dopiero zrozumialem xD Narg ta odpowiedz mnie wystarczajaco mobilizuje : )) wiec czeka mnie duzo pracy heh, dziekówa