PDA

Zobacz pełną wersję : Gryf i Obciążniki || na początek



kamilgum
24-06-09, 23:28
Szanowni panowie, właśnie przykładam się do kupna, Gryfu i obciążników, jest to mój 1 taki zakup więc ceny rynkowe są mi obce

patrze na allegro, szukam czegoś dla początkujących, zupełnie nie wiem jaki gryf, łamany czy nie i czy rozdaje obciążeń to jakaś różnica obite gumą, czy nie czy żeliwne ....

czego mam się wystrzegać,

a możne ktoś zna adresy taniej hurtowni w okolicach śląska,

chciałbym na początek kupić jaki fajny gryf i z 30 kg do tego,

będę wdzięczny za rady

KAZAH
24-06-09, 23:33
gryf prosty 180cm
łamany
Obciazenie to najlepiej isc na zlom kupic blache 2 albo jak znajdziesz 3 i do tokarza jak dobrze pogadasz to po 1 zl za kilo Ci wyjdzie --->lepsze to niz 4 czy 5 zl za kilo w sklepie ;D ( chyba ze masz hajs :P )
Dobrze by bylo jakbys kupil sobie hantle ;D

Pozdro

Rokr91
25-06-09, 17:00
A ja polecam:

http://www.allegro.pl/item662864755_marbo_polski_zestaw_sztang_56kg_ciez ar_4x_gryf.html

Sam kupiłem taki zestaw i jestem zadowolony. Dla początkującego jest to bardzo dobre rozwiązanie.

vol81
25-06-09, 18:55
masz fajny sklep w bielsku białej mega sport kupowałem od nich troche sprzetu troche drorzej wyszło bo przesyłka droga a jesli jestes z czechowic to masz rzut beretem poszukaj ich na allegro bądz w necie

zCzymDoLudzi
27-06-09, 13:53
Czym w praktyce różni się gryf prosty od łamanego ?

Rokr91
27-06-09, 14:01
Tym że jest łamany...

Przykładowo trenując biceps takim gryfem odciążasz nadgarstki.

magic_key
27-06-09, 15:13
Niektórym niektóre ćwiczenia lepiej się robi łamanym (np. wyciskanie francuskie, podciąganie sztangi wzdłuż tułowia, czy choćby zwykłe ćwiczenie sztangą na biceps) ale wg. mnie to nie jest konieczne, mnie jakos nadgarstki nie bolą, a robie zwyczajnym gryfem 120cm.
no własnie jak juz ktos powiedział masz tam fajny sklep w BB - znalazłem ich na allegro kiedys ale do BB to ja daleko mam:)
co do obciazen - gumowe się tak na sztandze nie tłuką i są przyjemniejsze w dotyku (:D) ale za to są droższe, wiec jesli nie chcesz wydawac niepotrzebnie kasy kup zeliwne:P

kamilgum
27-06-09, 15:53
dzięki Panowie chodziło mi dokładnie o coś takiego jak ten sklep, po 10-tym wpadne tam i zobaczę co i jak