PDA

Zobacz pełn± wersję : Wspomagacz do nabrania masy ?



LuckAnd
24-06-09, 15:43
Witam. Zrobilem sobie mala przerwe od cwiczen (praca) w ten czas chcialbym zrobic mase (krotko mowiac przytyc). Moj sposob ? jem wiecej i doslownie wszystko (makarony, pizza, kurczawk, piwo itd....) Chciałbym do diety dołaczyc jakis suplement (kiedys brałem mas XXL) Mozecie mi doradzic cos w tabsach ze wzgledu na brak czasu na mieszanie i przygotowywanie picia, chyba ze jest cos gdzie regularne spozywanie niema zbyt wielkiego znaczenie. Z gory dzieki za pomoc.

wojtas3
24-06-09, 16:06
LuckAnd po co chcesz nabrać sadła?

LuckAnd
24-06-09, 17:20
Masy - Sadła ? nie koniecznie chce sie spasc. Nabrac masy, moze sie poprawie, tak to mialo zabrzmiec.

dominator875
24-06-09, 17:45
to pij te piwo a na pewno Cie utuczy:neutral:

Ezachiel
24-06-09, 18:43
jedyna masa jak± nabierzesz w ten sposób to tłuszcz...
duzo tkanki tłuszczowej niekoniecznie łatwej do spalenia...


ale skoro Cie to rajcuje... to zamysł diety masz bardzo dobry, jeszcze jaki¶ gainerek weglowodanowy i bedziesz byk... xD

... z wiekl± opon± w okolicach pasa

xxmłodyxx
24-06-09, 19:30
jesli chcesz robic mase to tylko na treningu...jesli nie cwiczysz to jedz tyle zeby utrzymac wage, bo inaczej mozesz tylko tłuszczu złapac....

jesli chcesz przypac tłuszczu to pij olej po frytkach, wode po prówkach i kup se prowit taka kama dla swini...napewno pzybierzesz na masiexD

LuckAnd
25-06-09, 16:48
Patetny macie zajebiste, podoba mi sie szczegulnie ten z woda po parowkach. Cwicze w pon, sr i piatek (staram sie, jak moge i mam czas) oprocz tego codziennie rano pompeczki. Mozecie mi cos polecic w tabletkach ? bo gainerki chyba sa tylko sypane?

KowalX
25-06-09, 16:51
masz ułożon± jak±¶ dietę,wiesz jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne?

Pompki codziennie to nie jest dobry pomysł na wzrost mię¶ni.Potrzebny im czas na regenerację i wtedy też rosn±.

LuckAnd
25-06-09, 17:19
Cos czuje ze daleka droga przedemna. Co do scisłej diety to nie mam tak samo jak nie wiem o zapotrzebowaniu kalorycznym. Ale powiem wam ze jestem nowy na tym forum i tak sobie czytam i czytam i w sumie wyczytałem juz duzo info. Takze z gory sory za zawracanie dupy. Mysle ze wszystko jest na tym forum. Np. Postaram sie ustalic jakas diete, i do tego trening (to podstawa) a pozniej bede myslal o reszcie, mieszkam w sporym miesci wiec jakas "nocna" siłka i do roboty, trzeba sie sprezyc.

KowalX
25-06-09, 17:47
poczytaj sobie to może Ci się przydać.

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20233

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20269