PDA

Zobacz pełną wersję : Masa jest tylko jak to wyćwiczyć?



czitus
24-06-09, 11:54
Witam,
tak jak w temacie, mam już mase, którą chce wyćwiczyć. Ćwicze jakies 2-3 miechy. Jaki trening polecacie? ( szukalem ale nie znalazlem zadowalajacych odp. )

p_narozny
24-06-09, 12:19
Ile masz wzrostu, wagi? Jakim cudownym programem cwiczyles, ze w 2-3 miesiace zbudowales zadowalajaca mase miesniowa? To bedzie hit!:) Podziel sie info to doradzimy;>

BoloYeung
24-06-09, 14:37
za mało danych zeby coś doradzić

czitus
24-06-09, 16:06
Wzrost 182cm, waga jakies 82kg. Nie chodzi mi o mase mięsniową ; ] Ćwiczenia:
pon - klata ( normalnie, skos w gore, dol, rozpietki )
sr - bic ( hantelki itd, modlitewnik... )
pt - plecy ( wyciag itd )

Sosna91
24-06-09, 16:15
haha trening pierwsza klasa ;] a treningu na rzeźbę tłuszczy chyba jeszcze nie wymyślono.

fajnei musi twoaj łapa wyglądać, triceps taki plaski ;] nogi patyki ;]

Cobra's Eyes
24-06-09, 16:16
To że masz masę tłuszczową nie oznacza że będzie CI łatwiej i że pocwiczysz pół roku i bedziesz miał super mięśnie na wierzchu.

Masz jeszcze wiecej pracy, bo musisz zwalić ten tłuszcz, a dopiero potem masować. Albo najpierw się jeszcze bardziej zmasować a potem zrzucać, jak wolisz. Ja wole ten drugi sposób :)

emdejote
26-06-09, 14:59
LUDZIE !!! TŁUSZCZ TO NIE MIĘŚNIE ! Masz masę tłuszczową jak mniewam, i nie ma możliwości "zamienić" tego na czysty mięsień . Bo gdyby tak było to zawodowi kulturyści wpierdzielali by smalec na kostki . Najpierw weź się za spalenie tłuszczu a później buduj mięśnie .

magic_key
26-06-09, 15:23
mnie tez zawsze smiesza teksty, ze 'mase to ty masz teraz to wyrzezbic' skierowane do otłuszczonego słonia ;D
albo do chuderlaka 'po co ćwiczysz na siłowni, jak miesnie same nie powstaną. najpierw nabierz mase a potem zacznij ćwiczyć' xD ^^

KowalX
26-06-09, 15:38
smaczne na pewno z chlebem :)

emdejote
26-06-09, 15:47
hehe czytaj uważnie posty :smile:

emdejote
26-06-09, 15:53
hmm co w tym absurdalnego ? Zjadając tłuszcz nie zbudujesz mięśni , mając go w sobie też nie zrobisz z niego pożytku , proste

emdejote
26-06-09, 15:56
haha no nie mogę, proponuję zakończyć tą rozmowę bo do niczego nie dojdziemy a spamujemy tylko chłopakowi temat :lol:

lovelas69
26-06-09, 16:28
czemu niby mieli by to robić? niby to smaczne, odżywcze czy co..?
:twisted: szok, że tego nie rozumiesz...
chodzi o to, że jeśli dałoby się zrobić masę mięśniową z tłuszczu to każdy by wpierd... smalec
ale takie rzeczy to tylko w Erze...
P.S Kolega podkreśla, że naśmiewa się z imbecylów, którzy dają swoje foty a wyglądają jak pulpety i pod zdjęciem każdy im pisze, że teraz trzeba podrzeźbić się... tylko pytanie z czego ? z samego tłuszczu, który posiadają ?

wojtas3
26-06-09, 18:42
tak jak piszecie u mnie to samo gościu waży 100kg wszyscy mówią żeby ćwiczył na rzeźbę a jak ktoś jest gruby to przerobi tłuszcz na mięśnie przestało mnie śmieszyć takie gadanie zaczyna mnie irytować :twisted:

johnni
26-06-09, 19:27
arus22 chyba Ci mózg od tej siłki zanika jak nie zrozumiałes tego co chłopak napisał :DDD

wojtas3
26-06-09, 20:09
johnni tak przecież każdy kto chodzi na siłkę i ma ponad 40 w bicu to kretyn te stereotypy

vol81
26-06-09, 20:59
ludzie otyli chyba mają mieśnie i to nie małe pod tym płaszczem tłuszczu .przeciesz dla nich zwykły spacer to nie lada wysiłek tyle kilogramów zbędnych dzwigaja