PDA

Zobacz pełną wersję : pafoscan wrocław OPINIE



Fehu
23-06-09, 23:16
Siema był ktoś w sklepie pafoscanu we wrocławiu na ul. Skargi? ceny w sklepie internetowym sa masakryczne a ciekawi mnie jak z cenami w sklepie stacjonarnym?

KowalX
24-06-09, 00:47
prawdopodobnie nieco drożej jak to w sklepach.

bullet
26-06-09, 00:10
pafoscan jest bardzo drogi. dziwie sie dlaczego tak jest skoro sa potezna hurtownia sprzedajaca do innych sklepow.
Ze wzgledu na ceny NIE POLECAM
we wrocku, bardzo fajny jest sklep Triceps na armii krajowej.
ale i tak najlepsze jest allegro- najtansze, towar ten sam, pogadac i popytac czesto mozna przez gg lub skype.

Fehu
26-06-09, 09:53
O tricepsie też słyszałem i jakoś słyszałem ze jest również drogi, na szewskiej słyszałem że jest tanio

Symu
26-06-09, 09:56
Pafoscan nawet jako hurtownia jest mega drogi.

Fehu
26-06-09, 09:57
Pafoscan nawet jako hurtownia jest mega drogi.
A co hurtem zamawiałeś?

lovelas69
26-06-09, 13:10
najlepiej zamawiać i kupować z pewnego sklepu o którym nie mogę mówić bo dostałbym ostrzeżenie ale ceny są zajebiście niskie w porównaniu do innych...

Fehu
26-06-09, 13:17
Wiemy o jaki Ci chodzi. faktycznie jest tam tanio

ciaastek91
26-06-09, 20:46
w pafoscan kupuje tylko jak potrzebuje cos na juz i nie mam czasu na przesylke z neta.
czasem tez w bodyzone w solpolu na swidnickiej.

ale wiadomo, ze w sklepach jest zawsze mega drogo w porownaniu z allegro czy nawet sklepami internetowymi.

dam taki przyklad.. monster mass 1kg - cena sugerowana przez olimp: 29,90 - cena w pafoscan: 35,10

Fehu
27-06-09, 09:29
Dzieki za przykład o to chodziło mi ;D a byłeś na szewskiej?

Anaboliczny Koks
27-06-09, 09:32
W Tricepsie w cale nie jest tak drogo mój kumpel tam zawsze kupuje i nie narzeka ,a patrzyłeś w tym sklepie na górze w Feniksie ?

bullet
27-06-09, 13:13
moje spostrzezenie o tricepsie jest takie, ze maja tam najwiekszy wybor- owszem czesto zdaza sie ze czegos NIE maja ale i tak na tle konkurencji jest dobrze. ostatnio widziale ze mieli PVLa i GASPARI.
Cenowo owszem drorzej niz allegro. Kupuje u nich duzo tanich spraw takich np do 30-50zł bo przy takiej kwocie roznice beda rzedu 5zł a przesylka kosztuje 8,50zł
Od razu mowie, ze mieszkam na krzykach i sklep wybieram po swojej czesci miasta. NIe bylem nigdy w sklepach na polnocy wroclawia.
Gdybym mial pojechac po odzywke na drugi koniec miasta i kupic ja taniej o 10 czy 15 złotych to bym zrezygnowal bo muslal bym stac w korkach 2 godziny i spalic paliwa sporo. Dlatego DLA MNIE triceps jest "pordecznym sklepem z dobrym wyborem i umiarkowanymi cenami.
Co do 5 pietra w feniksie to kiedys tam poszedlem liczac, ze zaraz jakis wielki koles udzieli mi wyczerpujacych odpowiedzi dlaczego to lepsze a nie to.....
a okazalo sie, ze byla pani blondyneczka i mowila, "to jest chyba dobre bo ludzie to biorą" poza tym wybór tez mizerny.

ciaastek91
27-06-09, 19:48
na szewskiej nie bylem, wybieram te sklepy w centrum, jak jestem przy okazji to cos kupuje, ale tak jak mowie, stawiam raczej na zakupy w necie, chyba ze wlasnie tak jak bullet mowi, cos pojedynczego jak potrzebuje to pojde do sklepu i na przesylce oszczede

Fehu
28-06-09, 14:27
To jaki sklep polecasz?

ciaastek91
28-06-09, 15:30
bodyzone w solpolu na swidnickiej.
jak na sklep stacjonarny to ceny spoko.

kolega kastorius tam pracuje, zawsze dobrze doradzi ;p

Fehu
28-06-09, 15:39
Spoko dzięki.