PDA

Zobacz pełną wersję : CYKL na mase



mooha
23-06-09, 21:07
Witam ,
co myslicie o połączeniu shock+storm, do tego ok5-6kg gainera (oczywiscie chodzi o jakis lepszy typu monter mass, a nie 737 , oczywiscie niechce tu nikogo urazic) + witaminki , no i oczywiscie dietka wysoko weglowodanowa:)
CEL - masa

fallenursus
23-06-09, 21:20
oczywiscie dietka wysoko weglowodanowa:)
CEL - masa

to ta masa ma byc dosc dobrze obita w sadelko?

mooha
23-06-09, 21:23
Kiedys na nitro II , no a wlasnie za ok 2 tyg bede konczyl x-panda + creatyna hiteca.
Staz ok. 4-5 lat
wiek 20
waga 72 , w tym tylko 6kg tluszczu :P no i teraz zalezy mi szczegolnie na przybraniu masy i sily. No to jeszcze do tego poprosze o porade co do gainera. Juz dawno nie stosowalem ,a z mass xxl nie bylem zadowolony ze smaku, a to dla mnie wazna rzecz. Mysle o master masie, ale czekam na propozycje.Odrazu mowie ze potrzebuje wysoko weglowodanoowego , zawartosc bialka do 30g w porcji.
Dzieki a zapomnialem do tego cyklu dodaje jeszcze glucosamine :) bo mi ostatnio strzyka w kosciach :P pozdro

mooha
23-06-09, 21:26
fallenursus , nie do konca same wegle ;) proporocje B-20% W-60% T-15%, oczywiscie wiadomo ze dokladnei sie nie da ale ebde sie staral :P

fallenursus
23-06-09, 21:38
fallenursus , nie do konca same wegle ;) proporocje B-20% W-60% T-15%, oczywiscie wiadomo ze dokladnei sie nie da ale ebde sie staral :P

aero 3x na tydzien po 20min, pomoga

mooha
23-06-09, 22:27
3x7x130 tak :P ?? spoko , ja z tkanka tluszczowa problemow nie mam takze nawet odrobina bylaby wskazana ;] a jeszcze pytanie co do mutant masa , zauwazylem ze w porcji jest 52g bialka ;/ wydaje mi sie ze organizm wchlania ok 35g jednorazowo , reszta idzie brzydko mowiac w kibel. Poprawcie mnie jak sie myle . No ale z tego co widze 170g wegli w porcji :O ??? czy cos tu jest nie tak ? czy te porcje nie sa za duze?
http://allegro.pl/item658975172_mutant_mass_6_8_najtaniej_w_globesho p_pl.html

MolderDist
23-06-09, 22:36
Ale co się dziwisz jak tam masz napisaną porcje 260 gram!

Zawsze patrz na 100 gram.

Według Czechów (którzy zrobili badania) w mutant masie nie ma vextargo, więc wałek.

Polecam GainBody Machine Man 30 z Activlaba - smak orzech włoski gwarantuje, że Ci posmakuje. Masz 30 g białka na 100 g czyli akurat ile potrzeba.

mooha
23-06-09, 22:44
arus22 w jakich porcjach szamales mutanta ? 100g ? no bo w przeliczeniu ladnie wychodzi proporcje
bialko 20g
wegle 65g
:) o ile dobrze przeliczylem. No i czekam na dalsze propozycje

ciaastek91
23-06-09, 22:47
vextargo to moze i jest, ale pewnie niewielka ilosc wiec nie wiem czym tu sie podniecac.
ale i tak gainer jest spoko jak dla mnie.
napewno lepszy niz takie wynalazki jak gain bolic ;p

mooha
24-06-09, 00:13
i jeszcze pytanko. Rozumiem ze gainera szamamy kiedy nie mamy jak skonsumowac pewlnowartosciowego posilku, ok. Ale jesli z samej diety mamy nadwyzke kcal o co wlsnie chodizi to dodajac gainera powiedzmy 2 razy dziennie mamy ta nadwyzke wieksza ,a co za tym idzie masa bardziej idzie do gory, czyz nie ??

KowalX
24-06-09, 00:16
i jeszcze pytanko. Rozumiem ze gainera szamamy kiedy nie mamy jak skonsumowac pewlnowartosciowego posilku, ok. Ale jesli z samej diety mamy nadwyzke kcal o co wlsnie chodizi to dodajac gainera powiedzmy 2 razy dziennie mamy ta nadwyzke wieksza ,a co za tym idzie masa bardziej idzie do gory, czyz nie ??


nie ważne czy masz z posiłku czy z diety dlatego odradzam gainery ,bo naturalne zdrowsze i możesz dorzucić jakieś warzywka i inne przysmaki ;)
naturalne węglowodany kosztują grosze i w gainerach masz białka jak na lekarstwo.


gdy masz zbyt dużą nadwyżkę idzie brzuch do przodu i zasłania ptaszka podczas porannych wizyt w toi toi ;)

mooha
26-06-09, 21:36
A co powicie na to , zeby teraz zrobic miesiac odpoczynku od silowni ( cwicze juz jakies 6 miesiecy bez przerw ) i w tym czasie zrobic sobie miesieczny cykl, gainer mutant mass 6kg + vitaminy olimpu + glucosamie 1000 . A od sierpnia dorzucic do tego storm + shock ;]

cel: nabranie masy , odpoczynek , regeneracja i przygotowanie kosci i stawow do sierpniowego wysilku ;]

fallenursus
26-06-09, 21:50
no jesli chesz zostac zawodnikiem sumo, to jaknajbardziej