PDA

Zobacz pełną wersję : perfect body center



mlody1144
23-06-09, 16:21
orientujecie sie jak tam jest z cenami?? taniej niz na sklepach czy drozej doradzaja tam czy wciskaja kit??

mlody1144
23-06-09, 16:32
nie moglem juz edytowac zapytam odrazu jaki dobry spalacz za nie duza kase?? thermo speed extreme bedzie chyba najlepszy no nie??

D3
23-06-09, 16:45
Najlepszy jest stary Venom pośród spalaczy. Później Olimp Thermo Speed. Generalnie fundamentem są ćwiczenia tlenowe, a spalacz to jest dodatek. Nie myśl, że sam spalacz zrobi z Ciebie kościotrupa bez odpowiednich aerobów.

Na początek poleciłbym Ci Trec Thermo Fat Burner... na pierwsze 2-3 miesiące. Później zwiększ dawkę o kolejne 2 tabletki (tam jest napisane, aby brać 2x2tab, więc po tym czasie bierz 3x2tab). Później kup sobie Thermo Speed albo Clenburexin, a na końcu możesz Venoma. Po takim długim spalaczowym cyklu radziłbym z pół roku przerwy ;)

mlody1144
23-06-09, 16:49
nie chce venoma bo ponoc to mocny spalacz kupie to thermo speed

nadal oczekuje odpowiedzi na temat perfect body center

Symu
23-06-09, 19:32
W PBC bylem wywiad zrobic ;D

+tani biogenix (duze CP 65 zl)
+probki maja
-probki syfiastych produktow jak X5 protein :P
-mniejszy asortyment niz w innych sklepach z suplami (zakaz wprowadzania kilku firm)
-drogie made in USA ( ale to wszystkie stacjonarki tak maja)


To czy doradzaja czy wciskaja kit zalezy od danego sprzedawcy choc ciezko mi powiedziec bo raczej ja wybeiram suple niz mi wybieraja :D.

Na pierwszy spalacz wciagnij clenburexina lub scorcha bo niestety TSE zbiera slabe opinie.

Nowy Venom jest srednim spalaczem . Z mocniejszych (nei na peirwszy raz) poelcam tighta , tighta extreme.

mlody1144
23-06-09, 20:35
symu ale powiem ci tak chce zrzucic jakies 7kg ale fatu nie tracac miesni ogranicze zarlo ale wiadomo ze nie tak ze nie bede nic zarl a te pare kg chcial bym w miare szybko spalic wiec co bys polecil chodzi tez o kase zeby mnie to nie kosztowalo czyli tego cenburexina bys radzil??

mlody1144
23-06-09, 20:53
dalej nie moge edytowac xD jesli chodzi o produkty olimpa to tansze maja czy drozsze???

Symu
23-06-09, 23:12
ceny katalogowe ale to zalezy od sklepu czy sie dogadasz.

Clenburexin jest ok tyle że w przypadku tych slabych spalaczy i tak glowna role odgrywa dieta. Czy zrzucisz 7kg szybko nie tracac miesni- pewnie nie, takie cuda tylko na efedrynie :D

Z tych mocniejszych spalaczy trzeba by cos z joha szukac ale na pierwszy kontakt imo to niebezpieczne.

D3
23-06-09, 23:15
-probki syfiastych produktow jak X5 protein :P


Właśnie też słyszałem, że ten produkt Olimpa to syf straszny, a właśnie skusiła mnie cena co do ilości, ale bym się nadział :errf:

mlody1144
24-06-09, 09:23
symu no wiec co cleburenix???