PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie białko na noc?



Frankenstein
23-06-09, 14:59
Ostatnio zrobiło się ciepło, mam więcej zajęc i czasami nie jestem w stanie dopiąc diety na ostatni guzik. Moim celem jest ciągle masa mam dietę i cwiczę regularnie już 8 miesięcy. Ostatni posiłek mam około 22 jest w nim twaróg wiejski zmieszany z pomidorkiem, szczypirkiem itp warzywkami później mam jeszcze trochę pracy i chodzę spac około 1. Chciałbym to białko wypic tak około godzinę przed snem oraz dorzucic olimp MZB na lepszą regenerację jednak na MZB piszą, że wapń blokuje jego wchłanianie a odżywki białkowe chyba ten wapń zawierają. Myślałem nad zakupem DYMATIZE Elite Whey Protein lub PVL Whey Maxx czy to dobry pomysł cenowo są to drogie białeczka ale mam nadzieję że w smaku lepsze od ostrovi.
Dziękuję za porady i pozdrawiam.

Russel
23-06-09, 15:07
Masz typowe night proteiny o ile sie nie myle z treca czy Ultimata Nutrition lub wybierz te na jajach i kazeinie.
Bo ładowanie Izolatu (WPI), czy koncentratu (WPC) nie ma sensu nawet jak dołożysz tłuszcze... Białka te maja dość szybką wchłanialnosc, a nie o to chodzi przed noca
pozdr

fallenursus
23-06-09, 15:18
http://www.e-kulturystyka.info/showpost.php?p=236917&postcount=19

mniam:twisted:
rozmieszaj z bialkiem od jajek, wstaw na 2-3 hrs do zamrazarki,szamaj przed spaniem.
lub klasycznie w mixerze.

Frankenstein
23-06-09, 15:28
A czy to taki dobry pomysł ładowac w siebie to białko na noc? Urosnę po tym? Od pewnego czasu stoję w miejscu i doszedłem do wniosku, że jest to przez braki białka w diecie... węgli mam wystarczająco ale spalam je chyba bo zbytnio się nie otłuszczam mam nadzieję, że jak dodam to białeczko to kg zaczną rosnąc bo w końcu to materiał budulcowy.

Frankenstein
23-06-09, 15:47
tak mam... procentowo wyszło wszystko więc nie będę tu rozpisywał ile gram czego tylko tak w skrócie.
1. omlet z 3 jajek + płatki owsiane z mlekiem
2. sałatka z tuńczyka z warzywami lub kanapki z szynką z indyka + banan
3. obiad przeważnie jakieś mięsko, ziemniaki surówka (tu pozostawiam inwencje twórczą mojej mamuśce)
4. posiłek przedtreningowy ryż + pierś z kurczaka
[o 18 mam trening]
5. porcja mutant massa
6. twaróg wiejski z warzywami + chleb razowy

Tak to u mnie wygląda startowałem z wagą 56kg stosując tę dietę wskoczyłem na 63 więc chyba nie jest taka zła a po życiowych problemach i spadku na 56 kg czułem się tragicznie jednak udało mi się odbic od dna... czasem jednak nie udaje mi się zrobic posiłku przed treningowego brak piersi z kuraka lub ryżu bo zapomnę kupic i jem to co akurat mam pod ręką najczęściej banana + kefir dlatego chciałem uzupełniac braki białka przed snem.

Dodatkowo mam stałą suplementację:
olimp vita min plus
olimp gold omega 3

KowalX
23-06-09, 20:51
na noc serki wiejskie ,chude twarogi , nitroprogen

MolderDist
23-06-09, 22:32
Serki wiejskie - raczej odradzam bo zawierają śmietane.

Twaróg bardzo dobra opcja.

Jaja również dobre.

Z odżywek typowo na noc to jadłem Night protein mix z Activlaba i powiem, że daje rade - trzeba się troszke do smaku przyzwyczaić. Cenowo równiez wypada lepiej niż np. night protein blend z Treca.

Russel
23-06-09, 22:38
Jeśli chodzi o białko z pożywienia to polecam na noc ryby ew jajka (białka)!

ale masz night proteiny wiec nie bawił bym sie tylko po prostu zainwestował w takową

KowalX
23-06-09, 23:37
Serki wiejskie - raczej odradzam bo zawierają śmietane.

Twaróg bardzo dobra opcja.

Jaja również dobre.


a co masz do śmietany ?

z całymi jajami to bym nie przesadzał

piap1
24-06-09, 07:55
Na noc jedź białko z jajek ona ma wolniejsza wchłanialność niż białka z odżywek wiec na noc białko z jajek a w dzień białka z odżywki a efekty zobaczysz niedługo.

Frankenstein
24-06-09, 10:12
Czyli lepiej nie kupowac tego białka na noc a kupic jakieś na dzień ? Już nic nie rozumiem :P To co polecacie?

Fehu
24-06-09, 10:21
To sie wydaje ok Night protein mix activlab 2kg-126zl

KowalX
24-06-09, 13:35
Czyli lepiej nie kupowac tego białka na noc a kupic jakieś na dzień ? Już nic nie rozumiem :P To co polecacie?

już Ci pisałem serki wiejskie,chude twarogi ,białka jaj owszem,ale białka.

co do odżywek na noc są właśnie robione z białek jaj lub kazein czyli to co wchłania się wolniej.Można kupić białko takie jak nitroprogen które jest w miarę uniwersalne można stosować w dzień i na noc.

I moje pytanie dalej bez odpowiedzi MolderDist o ci Ci chodziło z tą śmietaną ;)?