PDA

Zobacz pełną wersję : Po stracie 10 Kg coś na ręce?



kamilgum
22-06-09, 23:31
witam szanowne grono,

mam pytanie obecnie jestem 1,5 miesiąca na THERM LINE II ważyłem 100 kg przy wzroście 188 teraz ważę 93,5 kg Line II działa jeździłem tylko na rowerku

ale do sedna mam 20 lat, posiadam od dziecka otyłość brzuszna tłuszcz mi się odkłada tylko na brzuchu, miałem już 2 lat temu okres pól rocznego treningu z 90 kg zjechałem do 74,5 chudy byłem ale na brzuszku coś było,,,

teraz się zapuściłem przekroczyłem 100 więc zacząłem brać line II i w 1,5 mc straciło się troszkę, obecnie biorę się za siebie , odchudzam się troszkę ćwiczę,

chce dojść do 90 kg ale chce coś przybrać w rękach i tu moje pytanie, nie zależy mi na fajerwerkach powoli chciałbym aby mi rączki odrobinę spuchły oczywiście przy później dobranym treningu,

tak więc powoli się odchudzam i che mieć konkretniejszą łapę,

co radzicie czytam i czytam i nie wiem HMB, Kreatyna, jakieś białka,

Panowie liczę na waszą pomoc,

pozdrawiam Kamil

slim shady
22-06-09, 23:37
możesz ładować kreatynę jako antykatabolik + Bcaa

kamilgum
22-06-09, 23:46
możesz ładować kreatynę jako antykatabolik + Bcaa

ok ok chodziło mi o proste odpowiedzi ale tylko tak w skrócie co to Bcaa , a co do kreatyny jakaś specjalna czy mogę cobie coś wybrać zaufałem firmie olimp, brałem już z niej preparat an stawy i spalacz i mam do nich zaufanie,

http://www.allegro.pl/item663513440_olimp_kreatyna_mega_caps_150kap_grat is_wysylka_0.html

możne być to?

warto robić zapas na dłuższy czas, i po jakim czasie wypadało by zrobić przerwę? tak żebym nie wydętkował z namiaru tej kreatyny :P

slim shady
22-06-09, 23:54
bcaa czyli aminokwasy rozgałęzione, kreatyna może być z Olimpa,możesz skoczyć troche na wadze ale nie ma co się bać ;)

kreta w małych dawkach 0,03 g na KMC dziennie

kamilgum
23-06-09, 00:09
no to zakupie tej kreatyny na troszkę załóżmy 3 miesiące, "trenować" mogę codziennie 25-30 minut niestety praca inaczej nie puszcza i to totalnie na domatora, mam ławeczkę do brzuszków, i wiosła, pomacham przyłożę się przez 3 miesiące mocniej niż zwykle i zobaczymy, na cuda nie liczę ale po roku chciałbym w końcu zobaczyć cm kwadratowy mięśnia na brzuchu a nie zwały tłuszczu i kawałek łapki,,, totalna rekreacja strong man żaden z mnie nie będzie ale może doprowadzę się do ładu, jak ktoś co jeszcze wymyśli dopiszcie się każdą uwagę bardzo sobie cenie:)

tak an przyszłosć odwdzieczyc sie mogę jedynie w dziale budowlanym/motoryzacja/fotografia tą są moje brochy;)

KowalX
23-06-09, 00:48
kreatynę bierzesz od 4do 6tygodni i tyle musi minąć minimum czasu przed następnym braniem.Ja Ci polecam białko izolat i tak jak slim shady kreatynę