PDA

Zobacz pełną wersję : witam spowrotem! trzeba by sie ruszyc



przemek_yo
22-06-09, 23:03
witam ! :D
dawno sie tu nie odzywalem bo nie bylo spoecjalnie o czym gadac bo treningi przerwalem bo sprawy sie potoczyly tak a nie inaczej :p tu tyle tytulem usprawiedliwienia, pewnie wszyscy zapomnieli ze byl tu taki przemek

2 miesieczna przerwa wyszla, nie trenowalem w ogole, dzwigac dzwigalem bo pracuje fizycznie, ale to nie to, teraz cos chcialbym to wszystko rozruszac, w wadze delikatne roznice, (domysly bo waga zesputa, zwaze sie dokladnie jak najszybciej sie da), nie uroslem :p kraty na brzuchu juz nie ma takiej jaka byla, wiadomo. Tak to nawet w wygladzie w miare ladnie sie utrzymalem, w miare dobrze staralem sie jesc

na mase nie czas, na rzebienie nie forma, chcialbym forme troche poprawic, i wreszcie CWICZYC :D co porponujecie? FBW jakies delikatne? czy macie cos nowego ciekawego?

pzdr dzieki

slim shady
22-06-09, 23:15
możesz zrobić ACT

Micek185
22-06-09, 23:29
ja bym na roztrenowanie sugerował metodę bodybulding,cos jak fbw tylko inne ciezary i cwiczenia,bardziej nastwaiony na mase niz na siłe.jesli chcesz to ci go opisze.

przemek_yo
24-06-09, 19:45
ACT mnie zaciekawilo, dowiem sie cos wiecej o tym treningu i moze sprobuje

micek a co Ty proponujesz?

zaznaczam ze nie jest ze mna az tak strasznie zebym od najprostszej ogolnorozojowki zaczynal ;p

dzieki z gory
pzdr

KowalX
24-06-09, 20:01
Ogólorozwojówka nie musi być tylko dla początkujących Ja zawsze robię przy dłuższych przerwach

zrób ACT

Micek185
24-06-09, 23:04
tak jak mówiłem
ustalasz swoje rekordy w danych cwiczeniach.np w WL masz 100kg odejmujesz od tego 50% i robisz z tym ciężarem 2serie po 12 powt.a 3do załamania ruchu.powiedzmy że w 3serii wyszło ci 25powt.wtedy od tego odejmujesz12 i dzielisz na pół.czyli:
25-12=13/2=6,5kg
Oznacza to że na następnym treningu musisz dodać 6,5kg do tego cwiczenia i tak dalej jak juz wykonujesz w 3serii12 powt.to zaczynasz robic 10.8 i kiedy juz bedzies miał te 8 to oznacza to ze skonczyłes cykl.wtedy znow sprawdzasz swoje rekordy.napewno masa i siła pójdzie wiem bo sprawdzałem na sobie i byłem bardzo zadowolony!
jest to cos dla osób lubiacych splity i treningi fbw.
co o tym myslisz?naprawde polecam!

tentyp
25-06-09, 12:06
Ciekawe :) spróbuje ten trening ale po cyklu dopiero ;]

przemek_yo
25-06-09, 17:51
micek

dobre gowno :D w pierwszej wersji u siebie mialem cwiczyc i wtedy to by nie przeszlo bo nie mam szans tak wariowac z obciazeniami, i sprzetu malo, ale padla propozycja od kumpla zebym do niego przychodzil a on ma dobra silownie

czyli musze najpierw pozadnie rozpisac to i Ci pokazac

przemek_yo
25-06-09, 17:57
sory za post po poscie

czyli cwiczenia, dni treningowe itp moge ulozyc jak w klasycznym splicie?

Micek185
25-06-09, 17:58
"dobre gówno"...?

no było by fajnie jak bys sobie coś ułożył i dał do skorygowania ewentualnych błędów,
pozdro
jak najbardziej lecz staraj się tak układać plan aby było jak najwiecej cwiczen wielostawowych ale możesz tez dodać po jednym cwiczeniu izolowanym modlitewnik itp.
najlepiej ułóż sobie plan na 4dni wtedy bedzie ci łatwiej rozłożyć treningi