PDA

Zobacz pełną wersję : plan, kolejny...



know1126
22-06-09, 21:06
Po wakacjach od wrzesnia chce pojechac czyms takim , skopiowalem co ostatnio ktos tu dal komus, chyba Voice, dzieki:), i pare swych poprawek, pytan mam. Ostatnio byl dzielony, wiec chce zmiany.
CEL- w sumie jakas redukcja by sie przydala, tylko zalezy jak bede wygladac za 2 miechy, troche pracy,moze byc troche z dieta ciezko,zobaczy sie nie mniej pytam juz teraz.
STAZ- ostatni rok na powaznie, wczesniejsze 2-3 roznie bywalo.

A -jest ok.
Front Squat 3s
Podciąganie się na drążku szeroko 3s
Wyciskanie leżąc 3s
Push press 3s
Dipsy 2s
Uginanie ramion ze sztangą stojąc 2s



B - w swej pakerni nie mam regulacji lawki gora/dół ;/

Przysiad wykroczny 3s -->duze hantle ,sztanga? jest roznica wlasciwie?
Wiosłowanie 3s->normalnie do brzucha czy do klatki? aby miec szersze plecy:)
Wyciskanie sztangi głową w górę 3s ->zamienic na rozpietki?
Wznosy ramion bokiem w górę 3s
Francuz 2s ------>hantle czy sztanga, siad czy lezac?,co lepiej
Uginanie ramion z sztangielkami na przemian "supinacją nadgarstka" 2s



C
Uginanie nóg leżąc na brzuchu 3s -> nie mam takiej maszyny:) co innego???
Martwy Ciąg 3s
Wyciskanie sztangi głową w dół 3s -> przenoszenie sztangielek w poprzek ławki ?
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3s -nie lubie tego,ale chyba nic lepszego nie ma, podobnego...
Wyciskanie wąsko 2s
Młotki 2s

plus lydki i brzuch ale to wiadomo....
i dlaczego nie ma drazka wąsko na bic, czy w tym ćwiczeniu wiekszy nacisk jest na plecy niz na bica? i dlatego lepiej te 3 w/w na bic jak rozumiem niz drązek wąsko?

dziękuje....

3ndriu
22-06-09, 21:42
Jak nie masz regulacji góra/dół to podkładaj coś po ławkę by zrobić skos. Wykroki sztangą czy hantlami ? Rób jak Ci wygodniej. Francuza rób sztangą, leżąc. Zamiast uginania żuraw:
http://www.youtube.com/watch?v=4YZL0LDZmVg
Na początku nie będziesz dawał rady zapewne żeby to ćwiczenie wykonać jak na filmiku więc pomagaj sobie rękami (czyt. odpychaj się) W trzeci dzień treningowy zamiast wyciskania głową w dół rozpiętki. Chcesz drążek wąsko wrzuć go sobie, byle nie w poniedziałek, bo masz tam podciąganie.

Micek185
22-06-09, 21:44
Przysiad wykroczny 3s -->duze hantle ,sztanga? jest roznica wlasciwie? jest bo z hantlami mniej obciązasz kręgosłup

Wiosłowanie 3s->normalnie do brzucha czy do klatki? do brzucha,sztange prowadz mniejwiecej po udach ale ich nie dotykaj

Wyciskanie sztangi głową w górę 3s ->zamienic na rozpietki? to zależy na czym ci zalezy,mozesz zamienic bo w sumie w treningu A masz WL
Francuz 2s ------>hantle czy sztanga, siad czy lezac?,co lepiej jesli chcesz wyrównac tricepsy to hantle jesli nie masz zadnych problemów to sztanga bo to bardziej cwioczenie złożone
Uginanie nóg leżąc na brzuchu 3s -> nie mam takiej maszyny:) co innego??? martwy ciąg na ugiętych nogach, hack przysiady

Wyciskanie sztangi głową w dół 3s zdecydowanie to,widze ze autor tego treningu połozył nacisk na kazdą czesc klatki wiec trzymaj sie tego

co do drążka to te cwiczenie o ktorym mowisz to cwiczenie wielostawowe ale masz tu tyle cwiczen na plecy i biceps ze jest ci w zupełnosci nie potrzebne
pozdro