PDA

Zobacz pełną wersję : STIG czy to wał? TOP GEAR



Fehu
22-06-09, 13:34
Hehe zobaczcie to kazdy fan TOp gear wie o co kaman. Ja i tak stawiam że to nie on! a wrecz jestem tego pewien
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6742361,Top_Gear__Clarkson_ujawnil__ze_Sti g_to____Michael.html

kaaamil
22-06-09, 14:14
Też myślę że to ściema. Zwykły chwyt marketingowy reklamujący nową serie TG.

Voice666
22-06-09, 14:20
Moim zdanimem nie powinni ujawniać jego tożsamości, nawet jeśli jest to ściema, czy chwyt marketingowy to już TG nie będzie takie samo... bo jak go będą teraz nazywali?? Michael? A tak był Stig i tyle, to już nie to samo.

Piorun
22-06-09, 14:31
coś mi sie zdaje ze sciema...
pierwsze odcinki Top Gear nie były tak popularne i watpie by od razu pakowali tam testera tej klasy ze wzgledu na koszty tym bardziej ze występował tam anonimowo i mogł byc to kazdy profesjonalny kierowca wyscigowy a takich są dziesiątki takze w WB

a teraz zeby podkrecic oglaalnosc wkręcaja ze Stig to byl Michael Schumacher... moze i tak ale nie od początku imo

kaaamil
22-06-09, 18:39
Obecna wersja Top Gear leci od 2002r. Przez pierwsze 2 lata Stigiem był były kierowca formuły 1 Perry McCarthy. Wychodzi na to że obecny Stig jeździł od 2004r. Michael Schumacher skończył karierę w formule w 2006r. Mając kontrakt z Ferrari nie miał by czasu, a może nawet i chęci testować samochodów dla TG. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Fehu
22-06-09, 19:10
Jestem tego samego zdania ;D a po za tym zbyt wielkiej kasy by nie dostawał bo jezdził anonimowo. a pensja w ferrari napewno kilka mln rocznie

Rynju
22-06-09, 23:31
Juz bylo wspominane w jedej ze starszych serii TG ze to schumacher, ale na 100% to nie byl on, odcinki co tydzien a GP tez co tydzien i do tego w roznych krajach :) Nie mozliwe ;)
Juz nei mowiac o tym, ze w TG stig czesto byl bardziej jako kaskader, poza tym wg mnie musi to byc kierowca rajdowy-bolidowy a nie regularny F1 pamietam jak byl "baton" ;) w TG i wykrecil nie jakis zarabiste koleczko.
pensja w ferrari kilka mln rocznie ? niee no co ty kilka mln rocznie to on by tam nie posiedzial nawet minuty. Kilkanascie mln i w gore.
Schumacher pojawil sie tu jako gosc po prostu i to nietypowe wejscie mialo byc. Tak jak o`salivan gdy byl tez nie tylko gadal ale rowniez gral w snookera ;)

Fehu
23-06-09, 11:45
oglądałem odcinek z "batonem" nie wiem kim jest STIG ale jest dobry ;D a nawet bardzo ;D pamiętam jak był taki odcinek co rywalizowali z niemcami to wtedy pokazał klasę w ch*j...

kaaamil
23-06-09, 11:59
Stig to świetny kierowca a jeszcze lepszy kaskader. W odcinku specjalnym o zimowych igrzyskach olimpijskich zjechał ze skoczni narciarskiej na skuterze śnieżnym. 19 stycznia 2009 roku brytyjska gazeta The Times podała, że za białym kaskiem od zawsze krył się słynny kierowca wyścigowy Ben Collins. Sam Collins, mimo że również był postrzegany jako jeden z możliwych kandydatów do roli Stiga, nigdy się do tego oficjalnie nie przyznał. 21 stycznia 2009 roku BBC przyznało, że w rolę Stiga nie wciela się Damon Hill.

oli
24-08-09, 17:59
Tez mi sie wydaje, ze to sciema...Shumi nie mial by tyle czasu, aby nagrywac TG i jezdzic w F1 aczkolwiek, kiedy skonczyl kariere moze cos sie zmienilo...kto wie :)

Raz3r91
25-08-09, 14:49
Po zakończeniu kariery może i rzeczywiście mógł być Stigiem ale napewno nie wcześniej - GP i nagrania to zdecydowanie za dużo dla kierowcy F1, który co tydzień jest w innym krańcu świata ;)

YoDa
25-08-09, 15:10
Stig to pewnie taka przechowalnia utalentowanych ale bezrobotnych kierowców :lol: