PDA

Zobacz pełną wersję : jak się zabezpieczyć - przed działaniem wódki



Dawid3635
22-06-09, 12:23
Witam wszystkich twardzieli

Macie jakieś sprawdzone sposoby by się wzmocnić przed porządnym piciem. Idę na osiemnastkę, więc wóda będzie się lała strumieniami. Wypadało by nie przyciąć komara, nie zabrudzić niczego no i ... nie odmawiać jak będą lali kolejne kolejki.
Słyszałem, że można wypić szklankę jakiegoś oleju roślinnego przed piciem i że to podobno bardzo pomaga. Ale nie próbowałem tego.

Macie może jakieś inne metody?

Fehu
22-06-09, 12:40
witamina C - bedzie mniejszy kac
picie duzej ilosci wody podczas picia %
nie picie na pusty żołądek (sporo kcal jedzenia białko+tłuszcze)

hans1237
22-06-09, 13:20
słuchaj wójka hansa starego lumpa,po pierwsze to przed piciem ok godziny pojedz tłustego,golonko lub tłusty rosołek,ewentualnie łuzka oleju,w trakcie mnóstwo wody niegaz,i jakos uzupełniej cukier,a rano połowa cytrynki i łyzka cukru,i potem piwko zimne!!czym sie trujesz tym sie lecz,pozdrawiam wójek hans

Sosna91
22-06-09, 13:30
jemu raczej chodzi jak pić żeby wypić wiecej, i zeby wstydu przed kumplami nie bylo juz odpada :)

jak bedziesz widział że nie dajesz rade to lej pod stól to lepsze niz lacie do mordy a pozniej rzyganie :) duzo szamaj i duzo tańcz jak jest możliwość, staraj sie nie pić kielon za kielonem :) ja tam lubie 18stki sie najjem za darmoche tak porządnie :D

Damian st-ce
22-06-09, 15:27
Sposób z olejem odpada, potem byś trzy dni zdychał...Dużo popijaj gorzał i będzie gitara. Najlepiej sie chleje na kaca, mozna wtedy wlac w siebie morze wódki :D

Fehu
22-06-09, 15:30
18stki są ok moj rocznik to czesto bywam ;D ;F jedz tłuste, duzo popijaj, badz w ruchu a bedzie ok

wojtas3
22-06-09, 16:19
jedz tłusto bigos itp zakanszaj i będzie ok

Dyskobol1993
22-06-09, 16:44
Poprostu niepij czy to cos wielkiego ?

Początkująca
22-06-09, 17:47
Poprostu niepij czy to cos wielkiego ?
ale przecież popisać się chce. =P


jak bedziesz widział że nie dajesz rade to lej pod stól to lepsze niz lacie do mordy a pozniej rzyganie :)
o szit! wódke wylewać??? ..

ASERTYWNOŚĆ chłopaki!;D
nie chcesz pić - nie pijesz ;P


Słyszałem, że można wypić szklankę jakiegoś oleju roślinnego przed piciem i że to podobno bardzo pomaga.
zwrócisz wszystko szybciej zanim wódkę zaczniesz pić :D
---------
ja to robię tak, piję troszeczkę zapojki, i wtedy zarzucam kielicha od razu, i nie czujesz, że pijesz!;P

kaaamil
22-06-09, 18:41
ja to robię tak, piję troszeczkę zapojki, i wtedy zarzucam kielicha od razu, i nie czujesz, że pijesz!;P

To się nazywa picie z "poślizgiem" albo "przedskoczek"

skajłoker
22-06-09, 20:08
18stki i banda spitych gówniarzy z tego nic dobrego nie ma burdel heftanie i bójki porażka..

niewula
22-06-09, 20:09
a wypij za mnie zeby mi cykl wyszedl we wrzesniu :)

Początkująca
22-06-09, 20:25
18stki i banda spitych gówniarzy z tego nic dobrego nie ma burdel heftanie i bójki porażka..

stary, przesadzasz... wszystko jest dla ludzi.. od czasu do czasu można porządnie zalać robaka, wyluzuj

sts
22-06-09, 20:32
18stki i banda spitych gówniarzy z tego nic dobrego nie ma burdel heftanie i bójki porażka..

dokładnie i szukają zaczepki...czasem nawet bez koszulek kozaki wyskoczą z klubów żal.

Voice666
22-06-09, 21:23
Jedyny sprawdzony sposób żeby wypić dużo i się nie skuć to picie dużej ilości wody podczas picia wódki. Rozcięczasz w ten sposób alko. Patent z piciem na kacu też sprawdzony + witaminy i nie jedz za dużo w trakcie picia bo cie zemdli i puścisz pawia, najlepiej tak na 1h-1,5 dobrze podjeść, pózniej tylko przekąszaj. No i oczywiści nie mieszaj alkoholi bo na drugi dzień umrzesz na kacu ;)

hans1237
22-06-09, 21:34
ej ale co do tematu to najbardziej nie lubie wymiotowac az mnie ku.... ciarki przechodzą

skajłoker
22-06-09, 22:20
wyskakuja bez koszulek a tam zapadnięta klatkam:D ja nie pije i jest mi z tym dobrze przynajmniej masa idzie jak trza:D

Początkująca
22-06-09, 22:23
racja skajłoker. Temat założony na nieodpowiednim forum:P

hans1237
22-06-09, 22:29
dokładnie tak,tu sie nie pije........tu sie trenuje.........ale jako polak masz w genach picie wiec dasz se rade,pamietaj o podstawach
1.nigdy nie robi sie dolewki do kieliszka
2.nie wąchaj wódki
3.nie pij czasem do lustra
4.nigdy z gwinta

kaaamil
22-06-09, 22:33
Nie zapijaj alkoholu alkoholem, wyśpij się wcześniej dobrze.

Biernaczek
22-06-09, 22:41
Witam wszystkich twardzieli

Macie jakieś sprawdzone sposoby by się wzmocnić przed porządnym piciem. Idę na osiemnastkę, więc wóda będzie się lała strumieniami. Wypadało by nie przyciąć komara, nie zabrudzić niczego no i ... nie odmawiać jak będą lali kolejne kolejki.
Słyszałem, że można wypić szklankę jakiegoś oleju roślinnego przed piciem i że to podobno bardzo pomaga. Ale nie próbowałem tego.

Macie może jakieś inne metody?

Pić to trzeba z głową a nie z dupą, jak leją kolejne to dlaczego miałbyś nie odmówić? CHyba,że wolisz sprzątać po sobie ;)
Tak jak kolega jeden pisał wit. C + woda dobrze jest też w trakcie picia pić herbatę z cytryną albo zjeść całą cytrynkę.
I tak i tak się najebiesz i nic z tego nie zrobisz.

skajłoker
22-06-09, 23:01
a ty początkująca lubisz jak podchodza do ciebie na imprezie spici faceci:)?

Początkująca
22-06-09, 23:06
nie, słuchaj, jestem wku**na;P impreza to impreza???....:P Nie rozumiem pytania.

skajłoker
22-06-09, 23:12
pytam sie tylko czy lubisz nie weim co tu jest trudnego do rozumienia:D

Początkująca
22-06-09, 23:14
Uwielbiam - zadowala Cię moja odpowiedź?
--

dinozaur (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=10905), hmm nic mi o tym nie wiadomo =P ale z chęcią się o tym dowiem :P

Wiechu
22-06-09, 23:20
Dinozaur czyzby chodzilo Ci o babcie vecie?

KowalX
22-06-09, 23:25
jest jeden srodek ktory powoduje ze wypijasz dwa razy wiecej niz inni i jestes dwa razy trzezwiejszy od nich


i to nie kreatyna ;)


(http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=10905)hmm nic mi o tym nie wiadomo =P ale z chęcią się o tym dowiem :P
ja nie polecam wysusza skórę ;)

skajłoker
22-06-09, 23:35
no to wyszło szydło z worka:)

KowalX
23-06-09, 00:49
kowalx wiesz z autopsji?
:lol:

nie :lol:
ale znajomych każdy ma :)

Wiechu
23-06-09, 14:02
Wysusza skóre po wielokrotnym użyciu od jednego razu nie wysuszy Ci mocno:P

Dawid3635
23-06-09, 15:20
Przygotowanie ważna rzecz. Kulturystyka nauczyła mnie dokładności. ;P
Przed najadłem się tłustego, w czasie piłem dużo soków.
Ma to i złe swoje strony. Bo mimo że, wypiłem ponad cztery setki, pod koniec imprezy się czułem tak jak bym dopiero wszedł.... i dlatego kazali mi sprzątać po imprezie ;P

No ale nic, to była moja ostatnia impreza z alko. Teraz dwa miesiące abstynencji i porządny cykl na masę z dietą i gaineren.

Fehu
23-06-09, 20:44
Przygotowanie ważna rzecz. Kulturystyka nauczyła mnie dokładności. ;P
Przed najadłem się tłustego, w czasie piłem dużo soków.
Ma to i złe swoje strony. Bo mimo że, wypiłem ponad cztery setki, pod koniec imprezy się czułem tak jak bym dopiero wszedł.... i dlatego kazali mi sprzątać po imprezie ;P

No ale nic, to była moja ostatnia impreza z alko. Teraz dwa miesiące abstynencji i porządny cykl na masę z dietą i gaineren.

ja bym nie sprzatał wziałbym połowke i poszedł do domu ;D

Dawid3635
23-06-09, 20:52
ja bym nie sprzatał wziałbym połowke i poszedł do domu ;D

Fehu już żadnej nie było :errf:

Damian st-ce
23-06-09, 20:52
Przygotowanie ważna rzecz. Kulturystyka nauczyła mnie dokładności. ;P
Przed najadłem się tłustego, w czasie piłem dużo soków.
Ma to i złe swoje strony. Bo mimo że, wypiłem ponad cztery setki, pod koniec imprezy się czułem tak jak bym dopiero wszedł.... i dlatego kazali mi sprzątać po imprezie ;P

No ale nic, to była moja ostatnia impreza z alko. Teraz dwa miesiące abstynencji i porządny cykl na masę z dietą i gaineren.

Nie przyznawałbym się że tylko cztery setki ;) :P Pozdro

Początkująca
23-06-09, 20:57
Nie przyznawałbym się że tylko cztery setki ;) :P Pozdro

hah;D każdy ma swój łeb :P
ja ostatnio jak zaszalałam w styczniu (z około litr)







to do dzisiaj wódki nie piję hahaha :P

Damian st-ce
23-06-09, 20:59
A ja po sobótkach... do tej pory mam delire :P