PDA

Zobacz pełn± wersję : temat znany i kochany ''klata''



hans1237
21-06-09, 20:12
witam,pytanie za 100punkta,trenuje klate w poniedziałek dokładnie poprawnie 4 cwiczenia głównie wyciskanie,na następny dzien zakwasy i klaka jest ładnie wypchana??jakby jeszcze napompowana,i taki stan jest przez 3 dni po tym czasie klatka spada robi sie zapadnieta i fuj o±dagólnie,czemu??dlaczego tak to jest?????zauwazyłem ze pomaga piatkowe 4 serie na płaskiej tzn stan sie utrzymuje ładnie,jak u was???macie takie misje jak ja>??

xiao87
21-06-09, 20:37
nie tylko ty tak masz ;] ja tez tak mam i mysle ze kazdy tak ma to jest normalne ze jak sie pocwiczy to wszystko jest napompowane a z kolejnymi dniami te napompowanie jest mniejsze az do kolejnego treningu ... hmm.. jak ci sie klatka zapada to moze pocwicz na rzezbe ;] albo zrob jakis priorytet na klatke i cwicz 2x w tyg. jeden intensywny drugi mniej....

hans1237
21-06-09, 20:52
to ostatnie ok,ale z tym rzezbieniem to poleciałes.......

Micek185
21-06-09, 21:39
norma w sumie...Cwicz±c zwiększasz zapotrzebowanie organizmu na tlen i składniki dżywcze dlatego obwód sie zwiększa,gdy organizm juz nie potzrebuje tak duzej ilosci składników powraca do normalnego stanu.i naczynia krwionosne zmniejszaja obwód.taki stan utzymuje sie mniejwiecej prze 72godz w duzych grupach miesniowych i 48 w małych. oczywiscie duzo zalezy od organizmu:D dlatego niektorzy cwicza klate czy plecy co3-4dni a biceps 2-3razy w tyg.ja czuje napompowan± klatkę tylko pare godz po siłowni potem norma.najdłuzej nogi to wtedy do paru dni:)