PDA

Zobacz pełną wersję : brzuch



gustav1989
18-12-06, 19:53
mam 180cm i 74 kgchyba troche za duzo cwicze na silce mase ale chcem troche zrzuci brzuch zaczelem robi a6w jestem przy 6 dniu myslicie ze to pomorze??odrazu mowie ze basen nie moge chodzic i biegac tez niezbyt ale od lutego gdzies jak wroce po kontuzji bede gral w siatkowke 2 razy w tyg co jeszcze robic??

Shaker
18-12-06, 20:24
nie mozesz na basen? pierwszy raz slysze ze ktos moze na silownie a an basen nie;/

Czaja
18-12-06, 20:43
Bez ćwiczeń aerobowych tłuszczyku się nie pozbędziesz. Same ćwiczenia mięśni brzucha nie pomogą. Nie możesz pływać i biegać. To może rower stacjonarny lub chociaż szybki marsz. Wszelkie formy aktywności fizycznej. Zacznij od 30 min. dziennie i dokładaj po 5 min aż dojdziesz do godziny.
Najlepiej bezpośrednio po treningu siłowym lub rano na czczo.

[ Dodano: 18-12-2006, 20:44 ]
Chyba że dalej masujesz.

jonasz7
19-12-06, 09:34
Wydaje mi się żebyś jeszcze masował, jak na taki wzrost to wage masz normalną
ja mam174cm. i waże 70kg. i nadal się masuje a na spalenie przyjdzie czas jak się zrobii cieplej :mrgreen:
pzdr.

bocion
21-12-06, 21:35
Stosuj znaki interpunkcyjnegustav1989 z łaski swojej

SoPeL
23-12-06, 23:32
a same brzuszki nie wystarczą i cos jeszcze dożucić?

jonasz7
24-12-06, 08:25
a same brzuszki nie wystarczą

SoPeL, przy masie trzy dni w tyg. tylko po to żeby za bardzo w brzuch nie weszło tej masy to styka. Ale jeżeli ktoś się już rzeźbi lub zależy mu na tzw. kaloryferku to trochę, dużo za mało.
Polecam "A6W" :idea:
pzdr.

gustav1989
24-12-06, 09:47
a mozna zrobic tak ze do marca robie mase oczywisie robie brzuszzki a potem zaczac od marca rzezbe i kupic sobie jakis spalacz tluszczu??

Czaja
24-12-06, 11:38
Na razie rób normalne brzuszki. A przed wakacjami, np. od maja zrób sobie A6W.

Pzdr

jonasz7
24-12-06, 12:00
a mozna zrobic tak ze do marca robie mase oczywisie robie brzuszzki a potem zaczac od marca rzezbe

Jak najbardziej ale możesz z tą masą pociągnąć do końca marca, a od pierwszego kwietnia rzeźba i "A6W"
pzdr.

Geryon
27-12-06, 22:37
Ja zawzięcie robiłem brzuszki i pomogło... aha no i potraktowałem swoj brzuch prądem czymś co się nazywa AB Gymnic czy jakoś tak... powiem Ci ze jezeli niestosujesz sie do tego co jest napisane w instrukcji ze jeden raz na 3 godziny to bedzie dobrze ja robiłem okolo 30-40 minut jednorazowo i po 2 tygodniach było wiadać efekty tylko ze ja znowu wiele tłuszczu nie musiałem zrzucać a teraz jako taki brzuszek mam i utrzymuje sie cały czas :)

jonasz7
28-12-06, 11:48
teraz jako taki brzuszek mam i utrzymuje sie cały czas

No to pogratulować :lol: :lol: :lol: To jest chyba największy problem ćwiczących że mają brzuch nie za bardzo.
Ale wydaje mi się że ten problem leży głęboko w psychice każdego kulturysty, który jest przygotowany na przyrosty po ćwiczeniach, a brzuch jako jedyny mięsień ćwiczony nie rośnie.
Amy lubimy jak nam coś rośnie :mrgreen:
pzdr.