PDA

Zobacz pełną wersję : Amator chce zaczac:)



kawa321
20-06-09, 18:02
tak ogladam te ogolnorozwojowki i kazdy gada cos innego... jedni roba tak inni znow inaczej i kazdy tylko kogos zaprzecza:))) moze ktos z was pomoze ulozyc plan cwiczen na poniedzialek srode i piatek? do dyspozycji bede mial hantle(zamowilem 2Xpo20kg aby nie kupywac znow za jakis czas nowych) laweczke regulowana wraz z gryfem prostym 180cm i obciazenie...:) oraz gryf lamany 120cm

chodzi mi oglownie o partie ciala od pasa w gore bo nogi mam calkiem niezle hahahahah w porownaniu do reszty ciala(tragedia) gram od dziecka w pilke wiec dlatego nogi mam z glowy:)

z gory dzieki i czekam na jakies rady

Anaboliczny Koks
20-06-09, 18:14
na 3 dni to albo ogólnorozwojówkę albo 3 dniowego Splita
czyli np
Klatka Biceps
Plecy Triceps
Barki Nogi

KowalX
20-06-09, 18:20
dopiero zaczyna ogólnorozwojówka 1miesiąc

kawa321
20-06-09, 18:32
tak jak napisal Kowal na miesiac:) a chodzi mi bardziej o szczegolowa rozpiske:) tzn np poniedzialek-klatka(jakie cwiczenia i jakie serie i ile powtorzen):))

kawa321
20-06-09, 18:36
jesli nie chcesz nog cwiczyc czego nie neguje jesli nie myslisz o poteznej masie
to
pon klata bic
sroda barki tric
piatek plecy

mozesz ogolno rozwojowke albo od razutak jak napisalem
skoro grasz w pilke to paralityk nie jestes i mozesz cwiczyc choc miesiac ogolnorozwojowki by nie zaszkodzil

no poczatek chce sie troszke rozwinac bo dopiero zaczynam przygode z silownia wiec napewno miesiac ogolengo rozwoju mi sie przyda zwlaszcza ze wygladam tragicznie;) zdjecie mowi samo za siebie,a chce dazyc szybko i skutecznie do takich efektow: http://img182.imageshack.us/img182/588/kappn4.jpg

kawa321
20-06-09, 18:38
kurcze to sam juz nie wiem:( robic ta ogolno rozwojowke czy przejsc od razu na konkretna diete i robic mase?

kawa321
20-06-09, 18:53
nie trac czasu tylko wez sie za diete i trening i aeroby bo brzuszysko ci wisi
ta pilka to ci nie pomoze przy budowie wymazonej sylwetki
kolejny przyklad ze bieganie nie pomaga w spalaniu fatu

no i masz racje:) nic nie zastapi cwiczen:) wiec moze pomozesz ulozyc jakis fajny plan ktory pozwoli nabrac szybko ciekawej masy ktora pozwoli uzyskac efekt jaki chce:)

KowalX
20-06-09, 19:01
kurcze to sam juz nie wiem:( robic ta ogolno rozwojowke czy przejsc od razu na konkretna diete i robic mase?

rób ogólnorozwojówkę doskonale przygotowuję połączenia nerwowe i przygotowuję mięśnie do cięższego treningu.Zyskasz na niej i siły i masy.Nogi rób chociaż z mniejszymi ciężarami by mięć wyrzeźbione.Zobacz na zdjęcie nawet chudzi ćwiczą nogi.Bez nóg nie zrobisz masy:

http://i732.photobucket.com/albums/ww328/kowalx/buakaw159.jpg

poprawią wygląd i proporcjonalność sylwetki

kawa321
20-06-09, 19:05
hehe ten gosciu musi miec silne nogi bo to K1 w koncu:) a tan konkretne pierdolniecie np z piszczela decyduje o wygranej

KowalX
20-06-09, 19:06
hehe ten gosciu musi miec silne nogi bo to K1 w koncu:) a tan konkretne pierdolniecie np z piszczela decyduje o wygranej

z golenia nie piszczela ;)

ćwicz więc nogi żebyś nie wyglądał dziwnie ;)
dla mnie jest mistrzem w swojej wadze .

kawa321
20-06-09, 19:11
ok nogi tez bede robil tylko ze to sie wiaze z zakupem drozszej lawka;\ a to ciezko bedzie;) ale wracajac do tego treningu to pomozesz ulozyc cwiczenia?? nie wiem co na jakie partie dokladnie wykonywac i jakie dni wiec oczekuje rad i pomocy

KowalX
20-06-09, 19:13
ok nogi tez bede robil tylko ze to sie wiaze z zakupem drozszej lawka;\ a to ciezko bedzie;) ale wracajac do tego treningu to pomozesz ulozyc cwiczenia?? nie wiem co na jakie partie dokladnie wykonywac i jakie dni wiec oczekuje rad i pomocy

co ma do tego ławka? możesz robić przysiady,wykroki ,wspięcia i wiele innych z wolnymi ciężarami.Sam posiadam tylko ławkę ,sztangę i sztangielki.

kawa321
20-06-09, 19:20
ok. to moze pomozesz mi ulozyc plan na ten pierwszy miesiac??

KowalX
20-06-09, 19:21
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?p=236885#post236885

ogólnorozwojówka zakłada trening całego ciała .3razy w tygodniu będzie ok.Później przejdź na to co ci dinozaur napisał

kawa321
20-06-09, 19:24
czyli pomiesiacu mam przejsc tak?

kawa321
20-06-09, 19:29
kurde chodzi mi o taki przyklad"poniedzialek(klatka plus biceps)pisze tylko przykladami bo jestem swiezy;) i jak juz robie w poniedzialek zaluzmy to co robie, to jakie cwiczenia mam dokladnie robic?tzn np wyciskanie sztangi i np 3serie po12 powtorzen,nastepnie wyciskanie czyms tam.... o to mi chodzi:)

KowalX
20-06-09, 19:40
kurde chodzi mi o taki przyklad"poniedzialek(klatka plus biceps)pisze tylko przykladami bo jestem swiezy;) i jak juz robie w poniedzialek zaluzmy to co robie, to jakie cwiczenia mam dokladnie robic?tzn np wyciskanie sztangi i np 3serie po12 powtorzen,nastepnie wyciskanie czyms tam.... o to mi chodzi:)

ćwicz 3razy w tygodniu może to być pon,wt,piątek

czytałeś tego linka jest tam wszystko podane.

kawa321
20-06-09, 20:23
a nie znasz jakiejs strony z dokladnym opisem jak wykonywac cwiczenia?? i ostatnie pytanie... czy dobrze bedzie jesli bede robil polowa ciezaru ktory zdolam tylko raz uniesc?

kawa321
20-06-09, 20:25
a nie znasz jakiejs stronki na ktorej jest opisane jak wykonywac poszczegolne cwiczenia?? i ostatnie pytanie:) czy jak bede wykonywal serie polowa ciezaru ktory zdolam wycisnac tylko raz to bedzie dobrze??np naklate,nogi czy tez hantlem zdolam raz wycisnac zalozmy 100kg;) to serie mam wykonywac ciezarem po 50??

KowalX
20-06-09, 20:27
tak wszystko wykonujesz w ogólnorozwojówce na 50%

tu masz jak wykonywać ćwiczenia:
link (http://www.kulturystyka.pl/atlas/)

kawa321
20-06-09, 20:28
hmmm a nie znasz jakiejs stronki na ktorej jest opisane jakwykonywac prawidlowo poszczegolne cwiczenia??i ostatnie pytanie:)) czy jesli np.na klate,nogi,czy tez hantlami zdolam na raz dzwignac zalozmy 100kg, to serie robic polowa tego ciezaru,czy jakos inaczej??