PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanko????



gunc2
20-06-09, 13:48
Czy ktos mi moze powiedziec cos o tym produkcie moze jakies opinie
z gory dzieki pozdro

gunc2
20-06-09, 13:50
http://www.paker.co.uk/produkt-advanced_muscle_science_liquidrone_utt_60_ml,870.h tml

oto link

MolderDist
20-06-09, 14:02
Z tego co przeczytałem to prohormon, czyli ładnie opakowane sterydy, są w sumie słabsze a bardziej szkodzą, dlatego odpuść sobie.

KowalX
20-06-09, 15:02
śmiesznie to napisali trzeba rozłożyć kapsułkę i to obciąża wątrobę co za bzdety.

tak jak kolega zostaw ten syf...

gunc2
20-06-09, 17:20
ale ja chcialem sie dowiedziec czy ktos to bral , albo moze ktos z waszych znajomych na tym lecial a nie zobaczyliscie ze to prohormony i tak gadacie Ja chce faktow a nie takich bzdetow bo ja to w sumie widzialem duzo sterydow ladnie opakowanych wiec odpowiedzcie konkretnie.

KowalX
20-06-09, 17:34
ale ja chcialem sie dowiedziec czy ktos to bral , albo moze ktos z waszych znajomych na tym lecial a nie zobaczyliscie ze to prohormony i tak gadacie Ja chce faktow a nie takich bzdetow bo ja to w sumie widzialem duzo sterydow ladnie opakowanych wiec odpowiedzcie konkretnie.

jeśli chcesz się brać za sterydy ,albo prohormony to pisz post w dziale "doping" to nie dział to tego

gunc2
20-06-09, 17:38
skoro to mozna kupic w sklepie z suplementami to pisze tu

KowalX
20-06-09, 17:44
skoro to mozna kupic w sklepie z suplementami to pisze tu

tu nie dostaniesz odpowiedzi ,bo jest do tego odpowiedni dział.

MolderDist
21-06-09, 01:25
Nie preferuje prohormonów dlatego nie znam wiele ale jak kilka nazw się ciagle obija o uszy, tak ten produkt widze pierwszy raz, więc raczej nie jest popularny, a wniosek jest jeden - lepiej zostawić i jak coś to kupić już sprawdzony ph gdzie wiadomo co siedzie, jakie skutki uboczne, jaki odblok zastosować.