PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w treningu



piap1
20-06-09, 13:02
Witam jaki plan proponujecię w ułożeniu treningu na wakacje mam całe 2miesiące wolne.Jeśli chodzi o mój staż to 2miesiące ale na sucho.Obecnie posiadam białko ostrowi cell pump itp.Chodzi mi o wszystkie grupy mięśniowe.Prosze o pomoc w ułożeniu takiego planu.

Villain_In_Black
20-06-09, 13:21
3 tygodnie- ogólnorozwojowka
a potem walnij np. 4 razy w tygodniu silke np. takim planem:
pon.- plecy
wt.- bic, tric.
sr.- wolna
czw.- nogi, brzuch
piatek- klatka, barki

Fehu
20-06-09, 14:06
4 razy w tyg nie potrzebne jak na tak krótki staż, więcej nie znaczy lepiej

KowalX
20-06-09, 14:24
piatek- klatka, barki

zdaje mi się ,że to połączenie daje w kość stawą barkowym,ale mogę się mylić :)

Villain_In_Black
21-06-09, 01:18
4 razy w tyg nie potrzebne jak na tak krótki staż, więcej nie znaczy lepiej

wiem, że "więcej nie znaczy lepiej" :lol:
Ale uważam że 4 treningi w tygodniu dla początkującego lecz o mniejszej intensywności nie muszą być problemem dla zdrowia :smile:

Czy barki z klatką nie powinny być łączone? Nie wydaje mi się, ponieważ gdy się stawia na technikę przy ćwiczeniach na klatkę większę napięcie daje się mięśniom klatki, nie barkom (nie wiem czy zrozumiale napisałem:errf:). Chodzi mi o to, że jak ktoś trenuje klatkę i nie zwraca uwagi w głównym stopniu na technikę tlyko na ilość ciężaru to angażuje barki natomiast gdy dba o technikę z mniejszymi ciężarami z reguły nie angażuje barków:sick:

KowalX
21-06-09, 01:45
wiem, że "więcej nie znaczy lepiej" :lol:
Ale uważam że 4 treningi w tygodniu dla początkującego lecz o mniejszej intensywności nie muszą być problemem dla zdrowia :smile:

Czy barki z klatką nie powinny być łączone? Nie wydaje mi się, ponieważ gdy się stawia na technikę przy ćwiczeniach na klatkę większę napięcie daje się mięśniom klatki, nie barkom (nie wiem czy zrozumiale napisałem:errf:). Chodzi mi o to, że jak ktoś trenuje klatkę i nie zwraca uwagi w głównym stopniu na technikę tlyko na ilość ciężaru to angażuje barki natomiast gdy dba o technikę z mniejszymi ciężarami z reguły nie angażuje barków:sick:

No to prawda technika oszczędzająca przy klacie to mostkowanie,ale nie w trakcie robienia lecz ma być przez cały czas jako stabilna pozycja z tyłkiem i nogami cały czas na ziemi.Mało kto na to zwraca uwagę,a naprawdę chroni stawy barkowe ;)

KowalX
21-06-09, 01:53
http://i732.photobucket.com/albums/ww328/kowalx/mostek.jpg