PDA

Zobacz pełną wersję : dieta a praca na zmiany



vol81
20-06-09, 12:54
pracuje w systemie zmianowym i jem 2 posiłki dziennie w róznych porach w pracy nie jem wcale bo pracuje pod ziemią gdzie spalam niebotyczne ilosci kalori ( ciezka praca w wysokej temperaturze) mimo to zaczyna mi rosnąć brzuszek chociasz po pracy oczywiscie trenuje na domowej siłowni. co proponujecie aeroby odpadaja bo po pracy lub przed zalezy od zmiany nie chce przemeczac organizmu na niepotrzebne wygibasy

KowalX
20-06-09, 14:37
pracuje w systemie zmianowym i jem 2 posiłki dziennie w róznych porach w pracy nie jem wcale bo pracuje pod ziemią gdzie spalam niebotyczne ilosci kalori ( ciezka praca w wysokej temperaturze) mimo to zaczyna mi rosnąć brzuszek chociasz po pracy oczywiscie trenuje na domowej siłowni. co proponujecie aeroby odpadaja bo po pracy lub przed zalezy od zmiany nie chce przemeczac organizmu na niepotrzebne wygibasy

więcej posiłków i mniejszych to powinno wystarczyć...

brzuch pewnie rośnie dlatego ,że dostarczasz tylko dwóch posiłków i daje to sygnał dla organizmu ,że trzeba magazynować tłuszcz ,bo następna porcja smakołyków dopiero za kilka godzin,różne pory spożywania też robią swoje ;)
Dodatkowo możliwe ,że jesz nieodpowiednie posiłki.

vol81
21-06-09, 07:45
kowalx dzieki za zainteresowanie i odp ale co zrobic moze i z brzuszkem można cwiczyc:smile:

KowalX
21-06-09, 13:55
kowalx dzieki za zainteresowanie i odp ale co zrobic moze i z brzuszkem można cwiczyc:smile:

na razie zastosuj więcej posiłków tak jak napisałem ...

powinny być bogate w białko i węglowodany złożone,prostych unikaj (80%złożone 20% proste na dzień)do ostatniego posiłku staraj się ich unikać do przed ostatniego zmniejsz ilość .Jeśli dieta będzie dobra nie będziesz musiał nic robić.Dieta wysokobiałkowa sama w sobie przyśpiesza metabolizm.pij też dużo płynów i nie zapomnij o warzywach by wyrównać PH organizmu

oczywiście rób brzuszki trenuj siłowo ,a będzie git