PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o fachową odpowiedz



vol81
20-06-09, 12:46
jakies 3 tyg temu podczas sparingu naderwałem lub iszkodziłem sobie miesień uda z tyłu nie wiem jak sie nazywa wiem tylko ze przed tym zdarzeniem dotykałem czołem kolan a teraz brakuje mi jakieś 30 cm. byłem z tym u lekarza ortopedy i powiedział mi ze to uraz miesinia przepisał maść leki i l4 na 5 dni no i ok w zyciu codziennym jest dobrze ale co z treningami gdzie mam sie z tym złosic albo to z czasem przejdzie prosze o pomoc bo kuple z teningu ktorych pozdrawiam mówia ze te noge trza rozruszać hmmm łatwo im mówić bo jeszcze tego nie mnieli co ja

Anaboliczny Koks
20-06-09, 14:08
Idź na rehabilitacje.

vol81
20-06-09, 14:25
ok ale gdzie sie zgosic zeby znowu byc na tyle dobry jak byłem

vol81
20-06-09, 14:26
łatwo ci mowic koks ale czy tez sobie kiedys naderwałes jak nie to to szu:)

know1126
20-06-09, 14:28
no czasu trzeba i juz. z czasem sie zregeneruje i wrocisz do formy. musi sie zregenerowac ten miesien jakis czas, nie wiem, zalezy, pare tygodni moze i potem powoli znow stopniowo rozciagac... ja tam na zadne rehabilitacje nie chodze jak tak mi sie zrobi tylko masci i odpoczynek dla tej nogi/reki, uwazac trzeba, ot filozofia:)

KowalX
20-06-09, 15:46
jakies 3 tyg temu podczas sparingu naderwałem lub iszkodziłem sobie miesień uda z tyłu nie wiem jak sie nazywa wiem tylko ze przed tym zdarzeniem dotykałem czołem kolan a teraz brakuje mi jakieś 30 cm. byłem z tym u lekarza ortopedy i powiedział mi ze to uraz miesinia przepisał maść leki i l4 na 5 dni no i ok w zyciu codziennym jest dobrze ale co z treningami gdzie mam sie z tym złosic albo to z czasem przejdzie prosze o pomoc bo kuple z teningu ktorych pozdrawiam mówia ze te noge trza rozruszać hmmm łatwo im mówić bo jeszcze tego nie mnieli co ja

ja Ci polecam lekarza sportowego.

Street Fighter
20-06-09, 15:52
2 tygodnie przerwy ,masaże, jakieś ciepłe kompiele ,sauna i po 2 tygodniach wracaj na treningi z mniejsza intensywnoscia u mnie to były poniedziałki i srody a w piątki cwiczyłem w domu i po jakis 4 tygodniach jeszcze lekko bolało jak wykonywłem kakato i wysokie obrotówki , teraz hmm mineło już chyba z 3 miesiace i nic nie czuje :P

Anaboliczny Koks
20-06-09, 15:55
Jak miałem niedawno skręcony nadgarstek tzn kości były ok tylko mięsień był uszkdzony ,to lekarz przepisał mi lampy solux i pomogło do tego maście i powoli wracałem na trening i już nie boli ;). Może spróbuj z tym soluxem.

vol81
21-06-09, 07:56
hmmm leczenie swiatłem troche dziwne a lekarz sportowy dobrze ale mieszkam na takim zadupiu ze takiego nie ma jedynie została mi rehabilitacja we własnym zakresie

Początkująca
21-06-09, 13:02
we własnym zakresie to Ty mało co zdziałasz...najlepiej zrób sobie przerwę, myślę, że 2 tyg. Ci nie wystarczy. Pojedź do najbliższego miasta, tam na pewno znajdziesz specjalistę ;-)

powrotu do zdrowia życzę!!!

niewula
21-06-09, 14:03
po prostu potrzebujesz troche czasu za kilka tytygodni bedzie dobrze i na pewno powrocisz to dawnej formy