PDA

Zobacz pełną wersję : AMINOSTAR Whey Gainer [4500g + 2250g]



D3
20-06-09, 09:02
j/w:

http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/cPath/54/products_id/1140854005/products_name/aminostar-whey-gainer-4500g-2250g.html

Ktoś brał? Jakieś opinie?

Symu
20-06-09, 10:56
gainera nie bralem ale firmy aminostar raczej nie polecam, a nawet odradzam.

Fehu
20-06-09, 12:08
No różnie to może być u nich ze składem, chociaż przynzam cena atrakcyjna, ale po prostu na rynku sa pewniejsze produkty

MolderDist
20-06-09, 14:07
Przestańcie już mówić o tych wałkach bo było to dawno temu i po 2006 roku Aminostar się połączył z Wallmarkiem i zażekają się, ze od tego czasu wartośc ich odżywek wzrosła itp. do tego pokazuja badania robione rok temu na swojej stronie, mysle ze sie przejechali i teraz proboja sie jakos wybic

ALE

ta firma ma KIEPSKIE odżywki i suplementy, a do tego w WYSOKIEJ, ZA WYSOKIEJ cenie, więc odradzam kupowanie czegokolwiek od nich ale nie przez wałki tylko przez to że produkty są słabe i za drogie.

Pozatym ten gainer to sam cukier, ja pierdzele popatrzcie na skład! Lipa jak cholera!

Do autora: z gainerów polecam GainBody Machine Man 30 z Activlaba - smak orzech włoski - dobry gainer z 30 g białka na 100g.

Symu
20-06-09, 19:37
MolderDist uwazasz wallmarka za dobra marke?? Bo ja nie!! Pseudo farmaceutyczna. Ich produkty dla mnie sa smieszne szczerze mowiac jak np. cynk-magnez-wapn (ZMW??).

"zażekają się, ze od tego czasu wartośc ich odżywek wzrosła"

Mówic moga ale nie maja na to argumentow, chyba że słowo firmy ktora walowala produkty.

Papier wszystko zniesie. Badania robione przez producenta mozna o kant d.. rozbic. Mamy wolny rynek, firma raz się spalila i moim zdnaiem nie warto w nia inwestowac jezeli mamy do wyboru kilkaset innych.

MolderDist
21-06-09, 01:21
Nie warto w nią inwestowac bo jest słaba poprostu i nie trzeba się podpierać wałkami.