PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszanie odżywek i garniera ?



mtm
19-06-09, 23:14
Witam ,, Ostatnio w gazecie czytałem a propo metabolizmu i dowiedziałem się ze najbardziej pobudzony jest on rano i po treningu ...
Mój staż 4/5 mcy wiek niedawno skończone 17 lat .
Wspomagam sie Mutant Mass'em 30 minut po treningu i tu jakwi się moje pytanie .
Czy np. Ostrowie WPC mogę brać rano a po treningu MM czy garnier i odzywka nie moze razem występować....?? Co w takim razie polecacie do Mutant Mass'a
Acha i jeszcze jedno - nie nie mam diety ale staram sie jeść produkty wysokobiałkowe (dużo jaj , serów , filetów z kurczaka , do tego czasem zrobie shak'e z 8 jaj itp...)

KowalX
19-06-09, 23:45
Witam ,, Ostatnio w gazecie czytałem a propo metabolizmu i dowiedziałem się ze najbardziej pobudzony jest on rano i po treningu ...

tak to prawda



Wspomagam sie Mutant Mass'em 30 minut po treningu i tu jakwi się moje pytanie .
Czy np. Ostrowie WPC mogę brać rano a po treningu MM czy garnier i odzywka nie moze razem występować....?? Co w takim razie polecacie do Mutant Mass'a

gainer to odżywka białko-węglowodany wpc to odżywka białko ;)

Acha i jeszcze jedno - nie nie mam diety ale staram sie jeść produkty wysokobiałkowe (dużo jaj , serów , filetów z kurczaka , do tego

jakich serów,z jajkami lepiej nie przesadzaj chyba ,że są to same białka.


czasem zrobie shak'e z 8 jaj itp...)

chyba chcesz mieć problemy zdrowotne

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jaki masz cel przyjmowania tych odżywek czy masz tendencje do tycia?

mtm
24-06-09, 10:18
Oczywiście że staram sie nie przesadzać ... tendencje do tycia hm.. ciężko mi to stwierdzić .. tyje czyli poszło w brzuch ? jeżeli tak to nie..:silenced:

dominator875
24-06-09, 12:06
Arus i tak wiekszosc malolatow ma w dupie diete =>licza sie odzywki :cry:

mtm
25-06-09, 14:16
hm,,,otóż
O ile mi wiadomo Garnier to "dopełnienie diety" uzupełnienie braków w zywieniu .
Zdaje sobie sprawe z tego iż dieta lepiej pomoże mi w buduwaniu ciała niż jakieś tam odżywki ale moja sytuacja domowa , nie pozwala mi na plan dietowy dlatego stosuje garniera .. I nie mam tego w dupie , wręcz przeciwnie postaram się jakąś zastosować ... Boje sie tylko że pójdzie mi w brzuch ??
I może zamiast pisania pierdół typu małolat ma diete w dupie pomożesz mi z pytaniem powyżej ....:smile:

KowalX
25-06-09, 14:55
gainer prędzej pójdzie Ci w brzuch jeśli masz do tego tendencję ,a tak w pożywieniu dostarczasz węglowodany złożone.Od nich też nabierzesz masy ,a są zdrowsze i ze względu na wolniejszy czas trawienia są bezpieczniejsze do nabierania masy.

mtm
25-06-09, 17:11
Czyli mogę brać tą ostrowie rano ?

Sosna91
25-06-09, 17:29
tak...