PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wykorzystać potencjał białka łowickiego?



Maniecki23ix
19-06-09, 18:55
Mam takie pytanko jak najlepiej wykorzystać potencjał tego białka chodząc do pracy fizycznej przy łopacie od 7 do 17 i o której najlepiej robić trening. Trenowałem FBW ale na czas pracy będe musiał leciec splitem bo inaczej nie dał bym rady. Dodam jeszcze że chce troche zrzucić fatu i praca mi w tym pomoże. A na treningach będe trenował siłowo. Czy taki układ może być?? Czekam na opinie i sugestie. Z góry dzieki.

Fehu
19-06-09, 19:09
Trening rób na wieczór jak odpoczniesz po pracy ;D białko możesz przed snem po treningu, w czasie pracy to napewno bo czasu na porzadny posiłek to napewno nie bedziesz miał...praca fizyczna swoja droga ale aeroby tez by sie przydały najlepiej w DNT bo w DT nie wyrobisz z micha

KowalX
19-06-09, 19:12
areoby mu podaruj ,bo nie wyrobi z podażą węgli ;)

Maniecki23ix
19-06-09, 19:17
Myślałem o tym by białko brac rano i koło 13 lub 14 i przed snem. śniadanie jest o 10 więc sie dobrze najem. Czy takie połaczenie splitu siłowego i lekkiej redukcji to dobra kombinacja. Jaki czas najlepiej przyjmowac białko mam na myśli jak długo?? Tak myślałem by trening robić coś koło 19.30 lub 20 bo później to sasiedzi mogą sie pluć że hałas robi tym żelastwem bo siłka jest w piwnicy w bloku.

Maniecki23ix
19-06-09, 19:34
Bym zapomniał biore również HMB treca już jakieś 3 tygodnie

KowalX
19-06-09, 20:12
Myślałem o tym by białko brac rano i koło 13 lub 14 i przed snem. śniadanie jest o 10 więc sie dobrze najem. Czy takie połaczenie splitu siłowego i lekkiej redukcji to dobra kombinacja. Jaki czas najlepiej przyjmowac białko mam na myśli jak długo?? Tak myślałem by trening robić coś koło 19.30 lub 20 bo później to sasiedzi mogą sie pluć że hałas robi tym żelastwem bo siłka jest w piwnicy w bloku.

białko spożywamy całe życie w pożywieniu ,a to proszkowane dodajemy jeśli mamy braki. Więc czy miesiąc czy dwa nie powinno być problemu. Ja przyjmowałem po treningu i przed snem.O 19.30 luz.Jak przyjdziesz z pracy zjedz porządny posiłek.

MolderDist
19-06-09, 20:47
JAk wykorzystać potencjał białka łowickiego?

Ćwiczyć!

clap

metadon
19-06-09, 21:10
JAk wykorzystać potencjał białka łowickiego?

Ćwiczyć!

clap
i wszystko w temacie:yawn:
w kocu to tylko uzupelnienie diety...

Maniecki23ix
20-06-09, 11:11
To co chciałem sie dowiedzieć to sie dowiedziałem tylko połowe. Druga połowa to że teraz bede leciał splitem siłowym i stosował diete lekko redukcyjną dlatego lekko by mieć siłe pracować. Czy takie połączenie to dobry pomysł??

KowalX
20-06-09, 15:14
Jeśli chcesz by szła siła nie ma mowy o ujemnym bilansie kalorycznym.