PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót i potrzebna pomoc - kreatyna



vaporR9
19-06-09, 12:10
Witam. Wiem, że podobne tematy są wałkowane, ale co człowiek to człowiek.
Wracam do regularnej siłowni. Ostatnio ćwiczyłem kilka miesięcy po 2 letniej przerwie. Potem znów przerwa i teraz znowu powrót, tym razem na dłużej. Potrzebuję pomocy w doborze kreatyny, jako, że wybiegłem z tematu a dużo produktów nowych się pojawiło. Ostatnio brałem jedną puszkę BSN No-xplode. Zastanawiam się może nad jakiś mono albo jabl. Nie jestem jakimś super pakerem, nie mam do tego warunków, ćwiczę tylko po to, a żeby jakoś wyglądać, a nie tylko skóra i kości ( 23lata, 185cm, 75kg )
Dzięki za wyrozumiałość i pomoc

LeBron23LBJ
19-06-09, 13:09
masz jakas diete? ile miales cykli kreatynowych i jakich ?

vaporR9
19-06-09, 13:17
Niestety, żadnej diety jeszcze nie mam ( też by się przydała ) W mojej "karierze" miałem 2-3 cykle kreatynowe
1. Mono Olimpu ( z dieta i suplementacja - białko, aminokwasy, glutamina itp )
2. Cell Pump również z dieta i suplementacja.
Następnie było jakieś 1,5 roku przerwy
I jakiś niecały rok temu miałem jedynie kreatyne BSN No xplode

LeBron23LBJ
19-06-09, 13:21
powiedz szczerze czy te cykle cos ci daly? Bo jak dla mnie nie ma sensu brac zadnych kreatyn jak sie nie ma podstawy czyli DIETY
Dieta nie musi byc wcale niesmaczna, przeszukaj dzial Dieta i poddzial: Kulturystyczna ksiazka kucharska.

vaporR9
19-06-09, 13:26
Tak, dały. Inaczej bym nie zawracał bym sobie głowy odzywkami. Na ostatnim dobrym cyklu zrobiłem jakieś 7kg masy jeśli dobrze pamiętam.
Problem teraz mam w doborze dobrej kreatyny. A dział książki kucharskiej na pewno przestuduije

KowalX
19-06-09, 13:28
Tak, dały. Inaczej bym nie zawracał bym sobie głowy odzywkami. Na ostatnim dobrym cyklu zrobiłem jakieś 7kg masy jeśli dobrze pamiętam.
Problem teraz mam w doborze dobrej kreatyny. A dział książki kucharskiej na pewno przestuduije

"Creapure" firmy trec .Mamy do wyboru kapsułki i proszek

vaporR9
19-06-09, 13:34
Dzięki kowalx. Jakoś mam wątpliwości co do firmy Trec. Czy ta kreatyna jest lepsza niż Olimpu?

LeBron23LBJ
19-06-09, 14:09
bierz ta treca creapure, podobno dobrze dziala

KowalX
19-06-09, 15:02
Dzięki kowalx. Jakoś mam wątpliwości co do firmy Trec. Czy ta kreatyna jest lepsza niż Olimpu?

jest dobra nie ma obawy ;) ma jeszcze dodany kwas ALA i witaminę B1

MolderDist
19-06-09, 20:51
To ja Ci polece np. Creatine^3 z Activlaba.

Wychodzi cenowo prawie jak mono, a masz 3 rożne kreatyny przez co będą się wchłaniały na 3 różne sposoby co może dawać lepszy efekt. JA brałem i również byłem zadowolony.

Każda firma ma kreatyne w zestawie i ile ludzi tyle opini.

Symu
19-06-09, 20:59
Bierz ta treca albo inne creapure.

vaporR9
20-06-09, 02:57
A lepszy mono czy cytrynian?

KowalX
20-06-09, 03:20
A lepszy mono czy cytrynian?

Nie odczujesz żadnej różnicy jeśli jest to tak niewielka,że nie będziesz wiedział czy to ona,dieta,trening,dobra regeneracja. Weź 2razy tą samą ,a będziesz miał inne efekty.Dlatego weź crapure jest najczystsza i dobrze działa.Ktoś poleci inną też pewnie będzie dobra.Patrz raczej na markę firmy co często przekłada się na jakość i nie koniecznie musi być to firma co ma suple po 400zł ;)

vaporR9
20-06-09, 11:30
No wiem, że Olimp działa na mnie. A ich Glutamina to normalnie cud :P

Symu
20-06-09, 11:47
jak jest ok to mozes zpowtorzyc;)

MolderDist
20-06-09, 14:10
A lepszy mono czy cytrynian?

Cytrynian kreatyny to chyba najgorsza z obecnych form...

vaporR9
20-06-09, 14:29
Mógłbyś to jakoś bardziej rozwinąć?

KowalX
20-06-09, 14:56
Mógłbyś to jakoś bardziej rozwinąć?

weź tą creapure jest to czysta wersja zwykłego mono...

niedługo wymyślą jakieś nowe wersję ;)