PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc od wiedzących więcej



szczur
18-06-09, 21:25
mam pytanko czy można mieszać trening piramidowy na siłę na jedne części mięśni z treningiem hybrydowym innego dnia na inne mięśnie czy nie eksperymentować bo ćwiczę od 2 lat i się zatrzymałem przy wadze 75kg biorąc 110 na klate i szukam innowacji a nie chce brać sie za odżywki a nawet nie wiem od jakich zacząc .
zmieniałem trening ale nigdy nie mieszałem z hybrydą a co do odżywek podobno opłaca się tylko kreatyna i białko,ale że nie brałem nigdy niczego co polecacie? .Z góry dzięki za rade

Micek185
18-06-09, 22:19
mozesz mieszac tylko jaki to ma sesns?Lepiej ułożyc sobie dobry trening typowo na siłe dodac ruchy negatywne i serie oszukane i bedzie dobrze.Do tego jesli nie chcesz wchodzic w odżwki to dołóż do diety białka żebys miał z czego budowac miesnie.A jesli juz chcesz cos na początek to ja bym radził jakies aminokwsy BCAA,najlepiej regenerują mięśnie a są stosunkowo nie drogie i kapsach.czyli łatwo stosowac.zastanów sie nad tym
pozdro

KowalX
18-06-09, 22:32
A Ja radzę kup sobie izolat serwatki i masz komplet aminokwasów o wysokim stężeniu.

szczur
18-06-09, 23:19
spoko ruchy negatywne wprowadziłem i rzeczywiście pomagają natomiast serie oszukane nie kojarzę .A ponad to odżywki z jakiej firmy byście poradzili bo ja słyszałem tylko że olimpu nie warto kupować a dużo dobrego znajomi opowiadali o jakimś cekampie czy coś takiego .dzięki za pomoc

Micek185
19-06-09, 12:16
ruchy oszukane to takie kiedy już konczysz serie i nie możesz podniesc ciezaru to robisz małe bujniecie ciałem zeby sobie pomóc albo partner ci pomaga podniesc cięzar,a zodżywek ja sobie chwale trec-a.
pozdro