PDA

Zobacz pełną wersję : Produkty Megabola opinie



piap1
18-06-09, 11:43
Witam prosze o opinie produktów firmy Megabol.Co sądzicie o gainerach 737 i innych produktach ? Czy ktoś z was brał to i może podzielić się opinią na temat tych odżywek ?

dominator875
18-06-09, 11:45
jaka cena taka jakosc

sts
18-06-09, 11:59
Witam prosze o opinie produktów firmy Megabol.Co sądzicie o gainerach 737 i innych produktach ? Czy ktoś z was brał to i może podzielić się opinią na temat tych odżywek ?

nic szczególnego ten gainer paskudny na dodatek z robalami małymi po pewnym czasie jak go odstawisz:) to zajrzyj do środka uważnie
tak jak dibencozide magnum z tej firmy po 5 dniu mnie syfy łapały na twarzy a tego nie znoszę gorzej jak po mecie po mecie tylko na plecach a po tym .

Russel
18-06-09, 12:10
Jak oceniacie to mono z megabola nazwa chyba Total Creatine?

Bo patrze cena podobna do universala, słyszałem kiedyś ze megabol daje rade ale czy aż tak?

Symu
18-06-09, 13:32
737 gainer akurat na swoja cene.

Mono megabola mialem okazje probowac i bylo naprwade ok tyle ze jednak w cenie creapure to jednak wybralbym to drugie.

bialeczka megabola polecam za to.

dibencozide i inne bajery z megabola strata kasy.

KowalX
18-06-09, 14:45
szukaj gdzie indziej jest wiele znacznie lepszych firm,rzekłem i odszedłem ;)

niewula
18-06-09, 23:05
moge ci tylko powiedziec z opini innych ze ten 737 to gowno
a sam nie sprawdzalem

BoloYeung
19-06-09, 11:25
Megabol oceniam bardzo pozytywnie próbowałem między innymi MassGein oraz Total Creatine i byłem z tego zadowolony w dodatku ceny niskie a do Total Creatiny z tego co pamiętam zawsze dextroze dawali gratis

LeBron23LBJ
19-06-09, 13:16
ja aktualnie spozywam od czasu do czasu 737, rozupszczalnosc ok i smak ok, jesli chodzi o proporcje tego gainera to dobry bo 30 % bialka, tyle ze w tym bialku są jakies roslinne bialka, ale za ta cene nic lepszego nie dostaniemy :) 50 zł- 3 kg !

dużo osób chwali Nitrox megabola. Osobiscie nie sprawdzalem, ale ci co brali pozytywnie sie o nim wypowiadali.

firma ta u nas ma cienką opinie, jest w tym cos, ale mysle ze ona jest przesadzona troche przez osoby ktore nic nie braly z megabola a sie wypowiadaja. Najwieksza lipą megabola mimowszystko byl slynny testosterol i biosterol. Ludzie spodziewali sie po tym mega przyrostow, a tu nic, i opinia taka poszla na cala firme :)