PDA

Zobacz pełną wersję : relacja z FBW +aktualne fotki



Micek185
17-06-09, 23:37
tak jak w temacie miałem prawie 3miesięczną przerwę w treningch (byłem moze z 5 razy zeby tak utrzymac forme bo nie było czasu)
teraz chce zacząć leciec systemem Fbw poczytałem troche o tym systemie i mysle ze bedzie dobry wczesniej cwiczyłem tylko splitami.Moim celem bedzie masa bo sporo straciłem przez ten czas głownie klatka i łapki.wczoraj kupiłem białko łowickie a na dniach dokupie jeszcze aminokwasy. diete głównie:kurczak,jajka,duuuzo owsianki ,ryż i kanapki z wędlinkami.prawie w ogole niema słodyczy ale za to duzo duzo owoców.

rekordy (przed godziną sprawdzane)
WL 90x5
przysiad87x5
wyciskanie z klatki stojąc 60x5
wiosło78x5
biceps stojąc 47x5
MC 121kg x14-tu jest problem bo nie mam więcej obciążenia więc sprawdziłem ile mogę podniesc bardzo dokładnie technicznie to co mam i wyszło mi tyle..jakoś to rozwiąże.

PLAN:

A.
- Przysiad 5x27/47/57/62/67
- WL 5x27/47/57/62/67
- Wiosłowanie w opadzie 5x27/4250/55/58
- Pompki na z nogami na krzesle i rękami na ławce 3s.max
- Brzuch super seria unoszenie nóg na ławeczce+spięcia
na ławeczce+unoszenie hantli wzdłuż nogi(skośne)+unoszenie tułowia na skosie
- Łydki 3x40,50,60kg po 70powt.

B.
- Przysiad 5x27/47/57/62/67
- Wyciskanie w staniu 5x20/25/30/35/40
- Martwy Ciąg na ugiętych nogach 5x60/80/100/115/120
- uoszenie sztangi stojac(biceps)5x20/25/30/35/37
- Brzuch skłony tułowia z linkąwyciągu3x20powt.
- Łydki 3s.50,60,70 po40powt.

moja obecna waga to 74kg i 183cm wzrostu ale nie mam dużo fatu ale w miare czyste mięcho z reszta ocenicie sami fotki przed FBW i po.

postaram się codziennie coś pisac i relacjonowac na bieżąco.

Uwagi mile widziane!!!

Dolek93
17-06-09, 23:52
Powodzenia ;] Będę śledził!

Micek185
17-06-09, 23:55
A to fotki
po skonczonym cyklu 4ro tygodniowym wstawię nowe dla porównania.
pozdrawiam

Micek185
18-06-09, 00:30
nie dało się edytowac sory za post pod postem

Micek185
18-06-09, 23:09
Wiatam!
postanowiłem zacząc trening fbw od poniedziałku czyli 22czerwca ale dieta jest juz od dzis staram się trzymac choc łowickie jeszcze nie doszło.
Więc tak:
9:30 omlet z 3 jajek i owsianką
13:00 jajecznica z 3 jajek +3kanapkim z pieczenia z kurczaka i pomidorem
16.00 młode kartofle +bigos na kurczaku
19.30 puszka tuńczyka(200g)+dwie kromki chleba
22.00twarog z dżemem i odrobiną śmietany
W międzyczasie podjadłem troche czereśni no i oczywiście woda niegazowana.

Będę starał się wszystko opisywać dosyć szczegółowo
pozdro

jaca666
18-06-09, 23:40
A kiedy zamawiałeś Łowickie???
Ja zamawiałem w niedziele za pobraniem i tez jeszcze nie mam!!!
Niby kurierem miało iść ale coś nie dochodzi!!!

Micek185
18-06-09, 23:46
zamawiałem przedwczoraj też za pobraniem bo te kur*y z allegro mi konto zablokowały!
pewnie do piątku dojdzie ,tak myśle ale i tak przesyłka droga bo 20ziko to prawie połowa białka...

jaca666
18-06-09, 23:51
Oni co kręcą bo kurierem powinno iść 24h tak jak zawsze a kiedy pytam jaki to kurier i proszę o nr listu przewozowego to nie maja gdzie każda firma kurierska taki cos posiada i mozna sobie łatwo sprawdzic na necie ich stronie gdzie przesyłka sie znajduje!!!Dziwne to!!!

Micek185
18-06-09, 23:58
to zależy,jak zamawiasz przed 15 to wysyłaja jeszcze tego samego dnia a jak pozniej to na drugi,a co do czasu realizacji to oni ci wtedy wioza jak maja jeszcze jakas przesyłke blisko.
narazie czekam bo jeszcze mnie nie wqrwili hehe

metadon
19-06-09, 12:16
sorry za oftop,ja Łowickie zamówiłem w niedziele(wplata na konto) a wczwartek przed poludniem bylo.pisalem juz o tym w temacie o Łowickim właśnie

lovelas69
21-06-09, 16:07
Jak na tą wagę to ta ręka dobrze się prezentuje, fatu nie ma więc plus dla Ciebie.
Ale plecy są porażkowe... pracuj !
pozdrawiam i przyrostów życzę

Micek185
21-06-09, 16:49
heh,nie jest tak źle siłe w nich mam dosyć dużą:D

ale dobra nie o tym miałem pisać,jak już wcześniej mówiłem od jutra zaczynam lecieć fbw,dziś jeszcze troche popływam na basenie i jutro już całkowita masówa.
doszło Łowickie 1800g(tiramisu) szczerze mówiąc to pieni sie strasznie i słabo sie rozpuszcza bo zostają grudki.
Dokupiłem jeszcze aminokwasy BCAA trecka(ANABOLIC BCAA SYSTEM)300KAPS

Aminokwasy będe stosował przed treningiem lecz chyba troszkę zanizę wartośc zalecana jest 1kaps na 10kg masy czyli bede brał po 5sztuk.mysle ze wystarczy.
a białeczko po treningu no i jak nie bedzie czasu na posiłek.

Zamierzam jeszcze w tym czasie troche pojezdzic rowerem ale jak juz bedzie sie szykował jakis dłuższy wypad na dwa koła to najwyżej uzupełnie przed jazdą węglami i nie powinno byc dużych strat.
pozdrawiam

3ndriu
21-06-09, 18:26
W dni nietreningowe coś możesz spokojnie działać, jeździć rowerem, chodzić na basen czy biegać to zależy na co będziesz miał chęć, wszystko regulujesz dietą rzecz jasna ;)

hans1237
21-06-09, 20:28
co to jest to lowickie???bo starej daty jestem? a co do fotek to plecy rażące,reszta ok

Micek185
21-06-09, 20:56
dziś zrobiłem superserie na brzuch tylko na siłce 3serie:
świeca na ławce prostej10rep.
spięcia brzucha na ławce prostej z nogami zgiętymi do 90s.20rep
skłony tułowia z linką wyciągu 20rep
skłony boczne z hantlą 20rep
brzuszki na skosie 20rep
no i po treningu oczywiście łowickie narazie bez amino.
"W dni nietreningowe coś możesz spokojnie działać, jeździć rowerem, chodzić na basen czy biegać to zależy na co będziesz miał chęć, wszystko regulujesz dietą rzecz jasna ;) "
to właśnie napisałem:D

co to jest to lowickie???bo starej daty jestem? a co do fotek to plecy rażące,reszta ok

łowickie to białko serwatkowe wpc 80%białka tu masz link na allegro jak chcesz sprawdzić:
http://www.allegro.pl/item657565598_pyszne_wpc_80_lowickie_konkurent_ost rowia.html

A co do pleców to może dałem złą fote bo była robiona samowyzwalaczem dziś miałem "fotografa" i dodaje nową:

lovelas69
21-06-09, 23:53
dalej pleców nie widzę... zaniedbana partia...

3ndriu
21-06-09, 23:55
Po to chłopak trenuje by mieć plecy jak lotnisko ;)

Wiosłujesz nachwytem czy podchwytem ?


Widzę że siłownia domowa, może wrzucisz jej zdjęcie ?

Micek185
22-06-09, 00:19
słuchajcie chłopaki trening wygląda tak:pierwsze jest wiosłowanie gruszka 32kg
potem wiosło sztanga łamaną NACHWYTEM kiedys robiłem na zmiane nachwyt i podchwyt
nastepnie sciaganie drazka gornego do klatki do załamania ruchu i na koniec martwy na ugietych nogach.wiec trening jest spoko no i do tego dochodza cwiczenia na kaptury czyli szrugsyi podciaganie wzdłuz tułowia w szerokim uchwycie.zobacze cos pokombinuje z treningiem jeszcze.

spoko dam foty tylko potem bo teraz jeszcze troche sprzetu szykuje wiec wszystko razem pokaze:D

Micek185
22-06-09, 22:58
Witam!
Dzis odbyłem swój pierwszy trening FBW trwał od 19.45 do 21.15 więc troche zeszło ale nastepne pewnie poleca szybciej.dzis leciałem systemem A więc:
A.
- Przysiad 5x27/47/57/62/67
- WL 5x27/47/57/62/67
- Wiosłowanie w opadzie 5x27/4250/55/58
- Pompki na z nogami na krzesle i rękami na ławce 3s.max
- Brzuch super seria unoszenie nóg na ławeczce+spięcia
na ławeczce+unoszenie hantli wzdłuż nogi(skośne)+unoszenie tułowia na skosie
- Łydki 3x40,50,60kg po 70powt.
do tych cwiczen mam zastrzezenia bo przy WL czuje ze mam za mały ciężar i chyba od nastepnego treningu dołoże chociaz te 8-10kg i piersza serie zwiększe o pare kg bo i tak robie dwie serie rozgrzewkowe hantlami.Co myślicie?

Co do pompek to ograniczyłem ilość do 30 w każdej serii i ładnie poszło full pompa trica.
brzuch zrobiłem dzis w 2 SS z tego względu że wczoraj go robiłem i mam lekkie zakwasy.

dzisiejsza dieta:
8.00smażone młode kartofle z surówką i dwie kanapki z jajkiem i pomidorem
11.30kanapki "szkolne"z czrnego chleba i jajkiem i pomidorem
15.00naleśniki z twarogiem +maślanka
19.00prawie pół piersi z kurczaka+bułka+kawa(niesłodzona)
19.40BCAA
20.20białko łowickie
na kolacje jeszcze będzie serek wiejski

Uwagi mile widziane:)pozdro

3ndriu
22-06-09, 23:27
WL powinieneś kończyć na 80kg w ostatniej serii, na pierwszej stronie podałeś maksy na 5 reps, masz tam 5x90kg odcinasz 10% i jedziesz. 30 pompek zrobiłeś, jaki ciężar spoczywał na Twoich idach ?


Za mało białka w śniadaniu kolego, wywal tą bułkę o 19 i daj ryż.

Micek185
22-06-09, 23:50
WL powinieneś kończyć na 80kg w ostatniej serii, na pierwszej stronie podałeś maksy na 5 reps, masz tam 5x90kg odcinasz 10% i jedziesz.
odjełem tyle zeby mozna było co tydz dożucac po te 5kg ale po treningu jednak to zwieksze tj mowiłem o 10kg czyli do 77 albo i 80 wyjdzie w praniu...
30 pompek zrobiłeś, jaki ciężar spoczywał na Twoich idach ? Tzn to są pompki na tric czyli nogi na krzesle a ręce na ławce ,dzis jeszcze nic nie kładłem chciałem zobaczyc ile pójdzie ale zrobiłem te 30 w pierwszej serii i wyszło ze jeszcze z 20rep bym zrobił wiec wolałem dzis pojechac 3x30 i ostatnia seria wyszła tak ze jeszcze z 10 bym pewnie dał rade na nasrępnym treningu położe sobie talez 10kg i zobaczymy
Za mało białka w śniadaniu kolego, wywal tą bułkę o 19 i daj ryż. diety nie mam rozpisanej kalorycznie wiec jem "na oko" trzymajac jakis tam reżim na codzien jem na sniadanie jajecznice z 5jajek+jakies tam cebulka,papryka i takie tam zeby lepeij smakowało:) i do tego jakas kanapka z wędlinką,ta bułka dzis to tak żeby chociaz mnimum węgli dodac bo ryz sie akurat skonczył:) dzis nie było tunczyka ale praktycznie codziennie go jem i oczywiscie owsianka ale jak juz mowiłem zapasy sie skonczyły:(
pozdro

3ndriu
22-06-09, 23:54
Przy WL zwiększ ciężar do 80kg i co tydzień dorzucaj 2,5kg.

Przy pompkach 10kg to minimum.

Micek185
24-06-09, 00:50
witam dziś opisze tylko diete choć dzis długo pracowałem i dieta kulała,więc tak:
8.00pierś z kurczaka ok 200g+2kromki ciemnego chleba+kawa
11.omlet z 5jajek z owsianka (przepis jest w dziale "książka kucharska")+200ml maślanki
17.00!!! obfity talerz ziemniaków młodych+ok150ryby mintaja+surówka z sałaty
21.białko zwiększona porcja 4łyżki na ok 300ml mleka

Tak więc dzis z dietką słabo bo niestety dużo pracy jest a to ważniejsze...

ale jestem zadowolony bo mam juz modlitewnik i stojaki do niego (dziś zrobiłem)jutro jeszcze tylko zrobię drążek bo ten atlas mnie już wku**ia... i to tyle na dziś zapraszam jutro na relacje po treningu
pozdrawiam

Cobra's Eyes
24-06-09, 17:00
A jakieś tłuszcze roślinne, te omega 3 i 6? Orzechy? Oliwa z oliwek? Jadasz to czasem? :P

Cobra's Eyes
24-06-09, 17:03
Klate robisz tym ciężarem co nogi :P. Kiedy nogi zacząłeś ćwiczyć?
Klata silna, podziwiam, bo sam mam słabą :P

luo
24-06-09, 17:32
No 4 posiłki troche mało.. Niemyślałeś może, żeby wcześniej zrobić sobie np wafle proteinowe i brać do roboty? Albo brać normalne jedzenie w pojemniki czy jakiegoś gainera?

Micek185
24-06-09, 17:39
orzeszki to laskowe sobie tak miedzy posiłkami jem ale o takich duperelach juz nie pisze:),omega 3 to z tunczyka mintaja,itp.wyżej juz to napisałem:D oliwy nie jadam bo wszystko robie na oleju.

Co do nóg ćwicze je regularnie od samego poczatku treningów lecz dopiero teraz mam stojaki tak wiec do tej pory cwiczyłem z tym co udało mi sie samemu zarzucić na barki wiec max75kg.a zrzucic na nową posadzkę tez jakoś trzeba:)

Micek185
24-06-09, 17:45
LUO o tych waflach nie słyszałem jak masz gdzies link do przepisu to wyślij jak możesz:) co do gainera to juz nie chce wiecej odżywek,białko i bcaa mi wystarcza ale jedzenie jak najbardziej biore tylko wiesz jak to w robocie szamasz oby szybciej i dalej ciśniesz.dziś mam zamiar zrobic te ciastka z płatków owsianych jak wróce po treningu i zrobie to napisze czy dobre:)

Micek185
24-06-09, 23:48
elo elo!jestemjuz 2godzinki po treningu i musze powiedziecże dzis dostałem w kosc:)
więc trening przedstawia sie tak:
B.
- Przysiad 5x27/47/57/62/67
- Wyciskanie w staniu 5x20/25/30/35/40
- Martwy Ciąg na ugiętych nogach 5x60/80/100/115/120
- uoszenie sztangi stojac(biceps)5x20/25/30/35/37
- Brzuch skłony tułowia z linkąwyciągu3x20powt.unoszenie nóg na ławeczce prostej z ugiętymi nogami,skosy z hantlą i brzuszki na skosie
- Łydki 3s.50,60,70 po40powt.

postanowiłem dorzucić troche obciążenia do tych cwiczen na czerono wiec teraz to bedzie tak:

przysiad 27/47/60/70/77
wyciskanie w staniu 20/30/45/50/52
sztanga stojąc ostatnia teraz bedzie 40

dzisiejsza dieta:
7.30BCAA
8.00 owsianka
12.004jajka gotowane z chlebem razowym
16.00 4jajka+ciemny chleb+maslanka
18.00owsianka z miodem + zielona herbata
19.30 BCAA
21.00 shake maślanka+czerwsnie+miód +białko(łowickie) pycha teraz jeszcze na kolacje serek wiejski 200g

BCAA dzis dwa razy bo miałem cięzki dzien dlatego wolałem się lepiej zabezpieczyć.dietka ciągle kuleje ale mysle że od tego tyg.juz bedzie dobrze bo bedzie mniej pracy.później dodam jakies fotki z treningu.
pozdrawiam

Micek185
25-06-09, 00:11
fotki z dzisiejszego treningu,sory za jakośc ale robione w ruchu i to samowyzwalaczem bo jak juz mówiłem niestety cwicze sam:D

lovelas69
25-06-09, 00:38
Ty tam nie pozuj tylko ćwicz bo chudo jest :smile:

Micek185
25-06-09, 00:45
robione podczas cwiczen dlatego takie rozmazane:)takie małe urozmaicenie relacji:P

3ndriu
25-06-09, 09:31
Z tego co widać po zdjęciach, przy wykonywaniu martwego ciągu musisz mieć jakieś podkładki pod talerzami, bo na bank są mniejsze niż olimpijskie i masz za nisko sztangę, wykombinuj coś żeby była na wysokości ~ 25cm.

Druga sprawa, nie wiem czy to tylko dla zdjęcia czy tak robisz zawsze, ale jak podchodzisz do sztangi tyłem by ją zabrać ze stojaków przy przysiadach to jesteś kolego w błędzie, masz podchodzić do niej twarzą ściągasz kroczek w tył ustawiasz stopy tak żeby było Ci wygodnie i jedziesz.

Co do zdjęcia trzeciego, tą bluzę czy co to jest zamień na linę, idz do sklepu kupisz sobie dwa metry liny za jakieś max 20zł wybierzesz sobie czy chcesz grubszą czy cieńszą bo ta bluza może też Ci psikusa odstawić.

Ogólnie ładnie to się przedstawia, pozdrawiam ;)

Micek185
25-06-09, 09:52
Z tego co widać po zdjęciach, przy wykonywaniu martwego ciągu musisz mieć jakieś podkładki pod talerzami, bo na bank są mniejsze niż olimpijskie i masz za nisko sztangę, wykombinuj coś żeby była na wysokości ~ 25cm. tepierwsze krążki są dosyć duże i pleców nie zginam niżej niż powinienem tylko niżej schodze na nogachwtedy lepiej mi pracują dwugłowe a to dla mnie ważne.

Druga sprawa, nie wiem czy to tylko dla zdjęcia czy tak robisz zawsze, ale jak podchodzisz do sztangi tyłem by ją zabrać ze stojaków przy przysiadach to jesteś kolego w błędzie, masz podchodzić do niej twarzą ściągasz kroczek w tył ustawiasz stopy tak żeby było Ci wygodnie i jedziesz. robie zawsze tak jak ty to opisałes stojaki stoja jakies 35-40cm od sciany,zanim zdejme ciężar to jeszcze 20s.przymiarek czy po równo po każdej stronie:)

Co do zdjęcia trzeciego, tą bluzę czy co to jest zamień na linę, idz do sklepu kupisz sobie dwa metry liny za jakieś max 20zł wybierzesz sobie czy chcesz grubszą czy cieńszą bo ta bluza może też Ci psikusa odstawić.
heeh tu masz racje bo tej "cudownej bluzy"nie było w zestawie ale jak zaczepiłem ją do atlasu to tak juz zostało i niechciało mi sie jej zmieniac ale chyba czas najwyższy bo trzeba bedzie ją wyprac hehe

jak skoncze modlitewnik to dam fotki całej siłowni
pozdro

Micek185
26-06-09, 00:42
dobry wieczór państwu!
Dziś dzien szczesliwy bo w koncu troche luzu sie zrobiło i można było troche dietke podciągnąc i dokonczyc zaległosci:d

dzisiejsza dietka prezentuje sie tak:
8.00 całe jajko i jedno białko+kotlet wieprzowy+3kromki chleba +kawa
10.00tuńcztk200g+2kromki chleba+kanapka z wędliną(fotka)
13.00musli własnej roboty-płatki kukurydziane+orzechy las.+suszone morele+rodzynki+łyżka miodu+mleko(fotka2)
16.30młode ziemniaczki+pomidor ze śmietaną+kurczak(pierś z przyprawami)(fotka3)
20.00białko łowickie
22.00serek wiejski z rodzynkami i sokiem wiśniowym
to tyle co do diety:)
musze się pochwalic nowym nabytkiem czyli modlitewnikiem dzis juz skonczyłem tapicerke(choć tapicera ze mnie nie bedzie) ale całośc prezentuje sie solidnie a w dodatku dopasowałem go pod siebie!luknijcie na foto,dziś troche ich będzie:D za chwilę dodam fotki
pozdrawiam

Micek185
26-06-09, 01:10
fotki tego co mnie buduje:)
i modlitewnika cały modlitewnik zrobiłem sam u ojca w warsztacie,zrobiony jest w całosci z kształtownika 30x30x5mm ścianka!!!więc napewno jest wytrzymały,mysle ze do domowych cwiczen wystarczy a i hajsu ile w kieszeni:)

Micek185
27-06-09, 00:36
witam!
od razu powiem że dzis cały dzień to porażka bo ani diety nie mogłem dotrzymac ani treningu dobrze zrobić bo zacząłem trening po 22 bo tyle mi praca zajęła tylko jakaś przerwa na porządny obiad o 15 i dalej harówa,ajj...

dzis był trening A
- Przysiad 5x27/47/60/70/77
- WL 5x47/60/70/75/80
- Wiosłowanie w opadzie 5x34/44/53/63/68
- Pompki na z nogami na krzesle i rękami na ławce 3s.max dzis dodałem 10kg na uda i wykonałem 3serie po 30powt.i łapa naprawde piekła,choć w 3s.miałem zapas jakis 5powt.ale jest i tak git
- Brzuch super seria unoszenie nóg na ławeczce+
unoszenie hantli wzdłuż nogi(skośne)dzis niestety ze względu na pore tylko to zdążyłem zrobić
- Łydki 3x40,50,60kg po 70powt.
nie zdążłem zrobic łydek ale jutro troche pobiegam wieczorem to sobie to jakos wynagrodzę:)
dużo sie pozmieniało i to na większe ciężary.więc co do ostatniego treningu to dużo wiadomo pierwszy trening trzba było wyczuć.

z góry sory ale juz dzis nie zdążę dodać diety więc zrobie to jutro bo juz padam na klawiature.pozdro

lovelas69
27-06-09, 01:06
to pieczywo na razowe zamień... i te dwie kromeczki skromnie wyglądają.
Modlitewnik byłby fajny gdyby nie był za wysoki...
pozdrawiam i pompuj :smile:

Micek185
27-06-09, 17:19
pieczywo jem jakie jest ale staram sie jakos to dobierać.
A co do modlitewnika to jest robiony specjalnie pode mnie więc jest idealny!zauważ że wszystkie modlitewniki np na allegro maja regulacje wysokosci dlatego moze ci sie wydawac ze ten jest wysoki.
wieczorkiem dodam dzisiejszą diete,
pozdro

Micek185
27-06-09, 18:22
dlaczego białko z wodą?lepiej smakuje z mlekiem tym bardziej że nie mam problemów z trawieniem laktozy a mleko lubie. Chłopaki te ziemniaczki to akurat był obiad,wy byście nie zjedli matczynego obiadku?:)pieczywo kupienapewno czarne lub pełno zaiariste niestety w naszym wiejskim sklepie nie ma takich rarystsów hehe wiec po wszystko musze jeździc do maista a nie zawsze jest na to czas:/ a modlitewnik ma od ziemi 100cm(53cm do góry deski na której siedze i jakies 47 do szczytu)

Micek185
27-06-09, 23:52
Elo!
dzis tylko dietka
8.00BCAA
8.30ryż+tuńczyk+surówka z sałaty+kukurydza
11.30jajecznica ze szczypiorkiem+chleb+pół pomidora+shake z białka i truskawek na deser fotka
15.00owsianka+suszone owoce
18.00tuńczyk +ryż
21.00serek wiejski
22.shake z truskawek +białko

.Smile
28-06-09, 00:36
mmm ide cos zjesc :S


masuj dalej, bede zagladal

Micek185
29-06-09, 11:28
Elo Elo
podaje dietę z wczoraj bo już nie miałem siły wczoraj dodać:)
12.00!!!(pospałem sobie dłużej do 11.00w koncu niedziela:) )omlet(5jajek z pomidorem i kukurydzą fotka
15.kurczak z grilla
17.białko łowickie
18.00kurczak z grilla
19.00BCAA
21słodkie bułki z maślanka bo byłem w mieście i nie było nawet czego normalnego wszamać:/

wczoraj także zrobiłem 10km na rowerku i do tego 1,5godz basenu i jacuzzi na koniec.Generalnie była niedziela więc nie trzymałem się tak kurczowo wszystkiego jeden dzień trzeba sobie zrobić luźniejszy.dodaje fotki po pierwszym tyg waga narazie się utrzymała ale sądzę że poprostu spaliłem troche tłuszczyku.
Tak jak w innym temacie mówiłem najszybciej regeneruje mi się brzuch więc dodaje fotkę brzucha(myślę że jak na tydz intensywnego treningu na brzuch jest naprawdę dobrze) nie oceniajcie reszty bo wiem że jeszcze nie ma dużego progresu co do fotek z przed tygodnia.jedyne co zauważyłem to to że biceps mi się troche "wyszczególił"bardziej widać mięsień, może mi sie wydaje ale oceńcie sami.

Wieczorkiem dodam dzisiejszą dietę i jakie będą zmiany w planie i ciężarach na ten tydz.

lovelas69
29-06-09, 19:37
ładnie brzuch wyszedł i mimo małego obwodu bica również na +
P.S Klata i przedramię to jedyne mankamenty jakie widzę :smile:

Micek185
30-06-09, 00:30
elo:)
Dziś pierwszy raz dokładałem obciążenia,napisałbym jak to wyglądało ale zostawiłem kartkę na siłowni:/ ale mniej więcej wszędzie dodałem po2kg i powiem że np w przysiadzie już ładnie gniecie79(kg)w ostatniej serii tak samo na ramiona stojąc już nie mogę się doczekać 3 tygodnia:)aha dzis leciałem planem B
rozważam małe zmiany w treningu po 2tyg ale jeszcze ten tydz pojade tym i zobaczymy jak to się będzie miało do wyników.dzis taki luzny trening dużo pogaduszek i doradzania bo mam młodego adepta na swojej "pakierni"który teraz będzie niejako moim podopiecznym:)

dietka panowie:
8.304białka jaj +cleb razowy +kawa
11.00owsianka z miodem
14.00tuńczyk puszka +3 kromi chleba słonecznikowego
18.00pierogi z piersią indyka
18.30BCAA
20.00owsianka
21.30białko
23.00serek wiejski

białko tym razem na wodzie i powiem że będę jednak rozrabiał na mleku bo mi lepiej smakuje dzis spróbowałem na wodzie i takie jakieś...słabe.


Mam pewien problem ostatnio,straszne się pocę i sądzę że będę tracił dużo na masie bo niestety pracuje fizycznie a od tej pogody dosłownie!!! kapie ze mnie pot,nigdy nie miałem niczego takiego niby jestem wypoczęty,dieta jest,ale pogoda robi swoje a wiadomo wypłukuje ze mnie wszystkie sole,staram się to uzupełniac wodą i napojami ale to jest jakaś rzeźnia... poprostu po minucie pracy fizycznej mam całą głowe w kroplach i niestety będę musiał tą mase budowac powoli bo w takich warunkach to słabo to widze,ale trzeba byc twardym a nie "mientkim" :D
pozdro

Micek185
30-06-09, 01:42
Arus to własnie robie nie wiem nie licze tego ale dziennie wypijam pewnie ponad 4lwody ale pocenie jest naprawde intensywne, to jest masakra bede musiał zrobic sobie jeszcze wiekszą nadwyżke kaloryczną żeby nie wychodzic na minus przy tej pogodzie.

Lovelas tu mnie masz przedramie mam niestety chude ale i tak jestem z niego dumny bo przez ostatnie pare miesiecy jak sie do niego przyłożyłem to mi poszło ładnych pare cm wiec i tak jestem zadowolonynarzaie chce nabrac odpowiedniej masy moze mi sie uda w te 3tyg zrobic te 2-3kg a potem znów tzreba bedzie kombinowac z treningiem.

lovelas69
30-06-09, 01:46
powodzenia- będę śledzić relację...

Micek185
05-07-09, 23:51
Elo!
niestety musiałem zaniedbać forum na kilka dni z powodu wyjazdu na urlop,czasami trzeba trochę odsapnąc nad jeziorkiem:)wiadomo przez te kilka dni zaniedbałem dietę bo kto będąc nad jeziorem z kumplami trzyma dietę:)Ale od jutra zaczynam ostre treningi i już od razu będę na bieżąco wszystko pisałwięc nadrobie co straciłem ostatni trening zrobiłem w piątek i po tym tyg mam przyrost 0.5kg myślę że jak na moją dietę i skłonność do nabierania masy to i tak pozytywnie,jak kumpel da mi fotki to wystawię jedna "plażową":)swoją drogą patrząc na te wieloryby nad jeziorem to aż mi się nie dobrze robiło nie widziałem ani jednej osoby która mogła by się pochwalić jakąś ładna sylwetką najgorsze jest to że i dziewczyny w bikini niestety wyglądają conajmniej żenująco...aj co z tymi ludźmi:)
pozdro i do jutra!

Micek185
07-07-09, 21:24
podaje wczorajszy trening:

A.
- Przysiad 5x29/4962/72/79
- WL 5x47/62/72/77/82 +10x47kgna skosie +to samo na większym skosie,żeby spompować klatkę na koniec
- Wiosłowanie w opadzie 5x34/44/53/63/68 +10x34kg
- Pompki na z nogami na krzesle i rękami na ławce 3s.30rep (10kg na nogach)
- Brzuch super seria unoszenie nóg na ławeczce+spięcia
na ławeczce+ściąganie linki wyciągu w koci grzbiet+unoszenie hantli wzdłuż nogi(skośne)+unoszenie tułowia na skosie
- Łydki 2xsuperseria wspięcia na palce z sztangą na karku+wspięcia siedzac z sztangą na kolanach+wspięcia na palce na jednej nodze z hantlą w ręku-wszystko do ostrego pieczenia tu sobie dodałem bo łydki mam słabe

wczoraj zrobiłem też z 15km na rowerze ale myślę że nic sie nie stało bo wczoraj 3razy jadłem kurczaka i dużo węgli miałem taki dzien opychania:)

dietka jest dziś nie regularna ze wzgledu pracy ale były rano jajka na obiad dużo makaronu i chyba z 200g piersi z kurczaka w międzyczasie jakies krokiety,tuńczyk i takie podjadanie w pracy bo na nic nie ma czasu do snu zjem jeszcze białko i pewnie serek wiejski albo twarog.
pozdro

adonis18
07-07-09, 21:28
ładnie, jedziesz z tym koxem ;)

Micek185
07-07-09, 23:42
a tu jeszcze aktualna fotka

jaca666
07-07-09, 23:49
Ładna rzeźba.
Jestem pod wrażeniem.

Micek185
07-07-09, 23:57
dzieki choć wiem że przydało by sie jeszcze z 6kg czystego miecha i z 4cm w łapie ale nad tym pracuje:)

ciaastek91
08-07-09, 00:17
6kg miecha i 4cm w lapie to chyba niewykonalne ;p

nie wiem jak u ciebie, ale u mnie trzeba 2,5kg miecha na 1cm w lapce.

Micek185
08-07-09, 00:25
skoncze fbw jakis splicik fajny poleci na pare tyg później znów jakas zmiana i w koncu redukcja a na miejsce tego tłuszczu mięcho i +to co nadbuduje i bedzie git,nie chce naprawde duzej masy tylko ładną sylwetke wpisujaca sie bardziej w kulturystyke klasyczna zobaczymy jak to pójdzie ale łapke musze troszke powiększyć:)

Micek185
08-07-09, 23:55
Elo ziomy!:) dziś trening:
B.
- Przysiad 5x29/49/62/72/79 +10x47kg
- Wyciskanie w staniu 5x29/39/47/53/58 tu ostro podniosłem ciężary i ostatni tydz bede leciał z maxymalnym obciążeniem
- Martwy Ciąg na ugiętych nogach 5x60/85/105/115/120 tu podokładałem po 5kg żeby lepiej dało w kość
- uoszenie sztangi stojac(biceps)5x22/27/32/37/39 +10x27kg na modlitewniku na bicho dołożyłem po 2kg i na koniec bede tez na maxie jechał
- Brzuch 3xsuper seria po 20rep świeca+spięcia
na ławeczce+ściąganie linki wyciągu w koci grzbiet+unoszenie hantli wzdłuż nogi(skośne)+unoszenie tułowia na skosie
- Łydki Łydki 2xsuperseria wspięcia na palce z sztangą na karku+wspięcia siedzac z sztangą na kolanach+wspięcia na palce na jednej nodze z hantlą w ręku-wszystko do ostrego pieczenia i elegancko pieką łydy:)


dita dzis :tuńczyk bułki pełnoziarniste(z biedry a co!) mausli,młode ziemniaki piers z kurvczaka,kawałki kurczaka,grzbiet nóżki,pycha!,serek wiejski,omlet z 6jajek,placki z jajkiem i kawałkami piesi z kurczaka banan po treningu,czyli dzis obficie ale nie w równych porach bo trzeba było sobie pozałatwiac papiery na studia i smigałem samochodem w to i we wto ponad 3 godz i wyciągnęło z żołądka...
pozdro

Micek185
10-07-09, 23:13
witam

od razu powiem że dzis trening to była prawdziwa masakra pracowałem dzis od 8 do 18 fizycznie przy budowie muru z kamieni i myślałem że na kolanach do dou dojde ale nie ma co sie użalać:)

trening wyglądał tak:
A:
Przysiad 5x29/4962/72/79
- WL 5x47/62/72/77/82 z ta różnicą że dzis wszystko poszło na skosie głową w góre,klateczka ładnie spompowana!
- Wiosłowanie w opadzie 5x34/44/53/63/68 dziś wszystkie serie poszły podchwytem na łamanej sztandze
- Pompki na z nogami na krzesle i rękami na ławce 3s.30rep dziś dołozyłem ciężar i wyszło mi 15kg w 3seriach tric ładnie piekł przy ostatnich powt.ale i tak jeszcze troche zapasu miałem
- Brzuch super seria ściąganie linki wyciągu w koci grzbiet+unoszenie hantli wzdłuż nogi(skośne) dziś miałem ostre zakwasy na brzuchu więc uznałem że jest gitez więc zrobiłem superseri ale po 12 powt.z prawie całym stosem ciężaru i gruszką 32 kg i powiem że fajnie i to weszło:)
- Łydki wspięcia na palce z sztangą na karku 1x36 100powt co 10 powt 3sekundy przerwy,zmieniłem to bo to już 3trening łydek w tym tyg więc pewnie na dobre mi to wyjdzie
to bedzie juz ostatni tydz z fbw już tylko 3relacje i zaczynam układać nowy split bo widze że łapke zaniedbałem i nogi tak samo,

mam zamiar ułożyc sobie splicik ale taki jakiego tu jeszcze nie było duuużo kombinowania i sztuczek które mozna wykożystać aby zapobiec stagnacji,wrzuce go tutaj do któregoś z działów i myslę że razem coś zdziałamy:)
pozdro

3ndriu
10-07-09, 23:29
Chwal się chwal swoim pomysłem ;)

Micek185
10-07-09, 23:38
narzazie jest plan żeby zrobic split 4 razy w tyg z naciskiem na olecy (oddzielny trening) a reszte rozłożyc na 3 dni ale do tradycujnego splitu dodac superserie i serie negatywne np na klatke tak żeby to nie był zwyczajy split

aha myslałem jeszce żeby co trening zmieniac w danym cwiczeniu intensywnośc np raz na przysiad robić 12rep. po 50kg a na nastepnym 6rep90 itp.

co sądzicie?

3ndriu
10-07-09, 23:58
Może to być dobre, okaże się to w praniu :P

Micek185
11-07-09, 00:18
no zobaczymy jak juz cos wykminie to zrobie z tego nowa relacje!wtedy zobaczymy jakie beda efekty,mysle jeszce zeby dokupic kt\reatynke mono zeby lepeij kopało i może stworze jakis cud plan:)

Micek185
15-07-09, 00:48
WITAM!

Niestety muszę skończyc wczesniej trening FBW powodem tego jest zaniedbanie poszczególnych grup mięsniowych co w moim przypadku jest nie do przyjęcia przeskakuje na normalny split z którego zrobie kolejną relację i opisze w którymś z działów
jeszcze raz przepraszam i mam nadzieję że nie narażę sie przez to moderatorowi

jutro postaram sie dodac foto przed i po fbw
pozdro

3ndriu
15-07-09, 00:57
Nikomu się nie narażasz, robisz co chcesz, co najlepsze sam wiesz najlepiej.

Pozdrawiam ;)

Micek185
15-07-09, 01:08
czytałem regulamin tego dziłu dlatego z góry przepraszam:)
nie cwiczyłem nigdy planem fbw i dlatego taka jest moja decyzja,ale skoro nic sie nie stało to luz:)od poniedziałku pewnie polece nowym planem i jak nie wyjade to zrobie kolejną relacje
pozdro

jaca666
15-07-09, 01:55
Macie kolejne FBW!!!!
Split rządzi i basta!!!!!!

Micek185
15-07-09, 02:09
zawsze uwazałemze split rządzi ale mała zmiana nie zaszkodziła!
pozdro

3ndriu
15-07-09, 09:25
Split rządzi, ale w planach siłowych 5x5 rządzi :P

Cobra's Eyes
16-07-09, 00:16
Mi tam dobrze idzie tym FBW 5x5, nie narzekam. Splitem tez mi dobrze szło, ale nie przywiązywałem wtedy szczegolnej uwagi do mierzenia efektów :).

Ogólnie split rządzi dla tych którzy sa juz bardziej zaawansowani. A dla poczatkujacych najlepsze bedzie FBW.

Micek185
16-07-09, 00:49
Cobra dokładnie!jestem tego samego zdania początkującym jak najbardziej sie przyda!

Zapraszam do galerii zdjęć wstawię tam aktualne fotki
pozdro

Micek185
16-07-09, 01:41
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?p=247239&posted=1#post247239

tu są fotki
pozdro

Cobra's Eyes
16-07-09, 16:20
Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby robić biceps i triceps na kazdej sesji treningowej. Bo np. biceps raz, lub 2 w tygodniu 3serie to trochę mało

Cobra's Eyes
16-07-09, 16:23
Niezla rzeźba, ale klatka i łapka mogłaby byc trochę wieksza, ja jestem bardziej zlany. Dziasiaj dostałem nowy telefonik to moze i ja jakies foty/filmsy porobię :P. Pracuj dalej, powodzonka.