PDA

Zobacz pełn± wersję : Kreatyna!!



bartek145
17-12-06, 18:05
Witam
Chcialbym sie dowiedziec jaka kreatyna jest "najlepsza" wiec wpisujcie jaka braliscie i jakie efekty:)
Pozdrawiam

Sadownik
17-12-06, 18:16
niepotrzebnie się pytasz bo i tak prawie każdy napisze coś innego
na każdego coś innego działa
dla jednego jest to dobre a dla drugiego nic nie warte

bartek145
17-12-06, 18:25
No ok ale chcialbym sie chociaz dowiedziec co jest najczesciej kupowane przez forumowiczow i jakie maja efekty sa widoczne:)
Pozdro

Luki_25
17-12-06, 18:44
Nie napisales nic o sobie jaki staz jakie cykle masz za soba wiec trudno bedzie tobie cos doradzic. efekty to sprawa indywidualna wszystko zalezy od organizmu, diety oraz treningu
Na pierwszy raz proponuje zwykle mono :wink: pozdrowioka

bartek145
17-12-06, 19:29
Chce zrobic pierwszy cykl kreatynowy i wybralem kreatyne z vitalmaxa monohynrat + dextro juice. Dobre polaczenie jak na 1 raz:D??
pzodro

tomek.
17-12-06, 20:56
nada się

jonasz7
21-12-06, 12:55
Ale krete można już chyba bardziej treca lepsza mi się wydaje a cenowo też nawet nawet. 300gr. na cykl powinno tobie styknąć.
pzdr.

bartek145
21-12-06, 13:35
Ja kupilem vitalmaxa rozdrobniona 500g za 40 pln..

u.waw.pl
22-12-06, 00:06
No ok ale chcialbym sie chociaz dowiedziec co jest najczesciej kupowane przez forumowiczow i jakie maja efekty sa widoczne:)
Pozdro

Moje zdanie na temat kreatyn:

Kreatyna (http://www.u.waw.pl/kreatyny.html)

tieri
22-12-06, 11:37
Ja też kupiłem kreatynkę z Treca 400 kapsułek oraz 1000g dextro. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów.

jonasz7
22-12-06, 14:56
A jakie zauważone efekty??
Ja teraz kończe cykl krety (BioTech TCM) i super rezultaty!! za śmieszną cenę 25zł. :mrgreen:
Brałem z dextro treca i dibencozide treca.
Poszło mi 3kg. wagi, 12 kg, siły na klate, 1cm. w łapie
Jak za tą cenę jestem w szoku :twisted:
pzdr.

Turek
24-12-06, 22:59
Ja kupilem kreatyne : Olimp CREATINE MEGA CAPS®(150 caps). I chce coś jeszcze kupić, bo uważam, że muszę troche zredukowac tłuszcz, dopiero zacząłem chodzićna siłownie i mam duża mase tłuszczowa. Kupię na 90% L-karnitynę. Czy lepiej będzie brać L-karnitynę z kreatyną, najpierw kreatynę- po skończeniu l-karnitynę (niby normalna redukcja), czy też najpierw L-karnityn, a potem kreatynę? Za daję dlatego takie banalne pytanie, bo jak już mówiłem jestem dość gruby i biorąc kreatynę mogęsiętak spaść, że potem mogę nie zrzucić, lub mieć z tym problem. Biorąc teraz karnitynę myślęże szybko spalę tłuszcz intensywnie ćwicząc, a potem będęmógł spokojnie gromadzić masębeztłuszczową dzięki kreatynie. Jonasz 7, kreatyna jest specyficznym suplementem, teraz masz taki efekt, bo masz w mięśniach dużo wody, gdy zaprzestaniesz przyjmowania jej masa ci spadnie, tylko siła powinna zostać w dużym stopniu. Jestem początkujący, mało wiem, ale to mówie na podstawie kumpli.

adrys
24-12-06, 23:10
Najlepsza z tych co stosowalem to z firmy ultimate 300 g w proszku, bralem z l-glutaminą, polecam!!!

jonasz7
25-12-06, 08:49
gdy zaprzestaniesz przyjmowania jej masa ci spadnie

No jeżeli przestał bym ćwiczyć to napewno, ale trzymam się diety, cały czas ćwicze i jeżeli mi coś spadnie to będą to minimalne spadki o ile wogle będą.
pzdr.