PDA

Zobacz pełną wersję : zastój????co radzicie?



hans1237
17-06-09, 21:34
witam,zmienialem trening ostatnio poprzedziłem go tyg przerwy iiii dzisiaj trening bicepsa,tragedia była po 9 seriach dokładnych i technicznych 0 pompy!!!nic jakbym nie trenował,obciązenie takie było zeby nie zaburzyc ruchu,co zrobic?zaniedbac technike i dołozyc ciezaru?co radzicie?

trening
uginanie 3x8
uginanie hantlami 3x8
moglitewnik 3x6



dołozyłem potem ugin o kolano zeby dobic,i nie dobiłem !!!!jakby krew nie doszła do reki.o przetrenowaniu nie ma mowy.dodam ze trening był z tricem,tric spoko.

KowalX
17-06-09, 21:39
witam,zmienialem trening ostatnio poprzedziłem go tyg przerwy iiii dzisiaj trening bicepsa,tragedia była po 9 seriach dokładnych i technicznych 0 pompy!!!nic jakbym nie trenował,obciązenie takie było zeby nie zaburzyc ruchu,co zrobic?zaniedbac technike i dołozyc ciezaru?co radzicie?

trening
uginanie 3x8
uginanie hantlami 3x8
moglitewnik 3x6



dołozyłem potem ugin o kolano zeby dobic,i nie dobiłem !!!!jakby krew nie doszła do reki.o przetrenowaniu nie ma mowy.dodam ze trening był z tricem,tric spoko.

nie panikujmy zrób jeszcze raz ten trening w swoim czasie,a do uginania hantlami dodaj supinację.Zamiast modlitewnika możesz np uginanie w opadzie tułowia.Na mnie modlitewnik jakoś zawsze nie specjalnie działał ;/

3ndriu
17-06-09, 21:45
Pompa jest dla Ciebie najważniejsza ?

Strielok
17-06-09, 21:48
Ja też czuję się jakbym miał zastój, robię fbw Harda. Dzisiaj po przysiadach bolą mnie plecy w dolnej części, a nogi nic!!! Zakwasy czuję na udach ale z tylnej części, bo robię good morning. O bicku już nie wspomnę, cały czas marne 34cm ;( taki mi się dzisiaj ch**owo ćwiczyło... Jeszcze te pierd***ne odstające łopatki... :errf:

KowalX
17-06-09, 21:53
hehe Ja też mam odstające ;p
W każdym miesiącu są dni gdzie się nie chce trzeba przeboleć ;)
A te 34 to po jakim czasie nic nie ruszyło tak z ciekawości pytam?

hans1237
17-06-09, 21:56
no moze dzien jest lipny,bo jest lipny w huj..... ale zobacze,zrobie bica znowu w piątek z wiekszym ciezarem i zobaczymy,dorzuce podciąganie na drazku,i wogóle zobacze jak to wyglądac bedzie ze bic i tric raz w tyg,najwyzej przemebluje plana,



3ndriu-no jakis wyznacznik treningu musi byc,zakwas,ból lub pompa ja niemam nic.zawsze chodziasz bolało

slim shady
17-06-09, 21:56
superseria powinna pomóc, może kreatyna zwykła troche rozrusza miesnie

hans1237
17-06-09, 22:02
na rozruch mięsni mam juz srodki......ale to za 2 tyg,wole je ruszyc treningiem a nie jakims syfem....

KowalX
17-06-09, 22:04
na odstające łopatki

Ćwiczenia oddechowe
Ćwiczenia mięśni grzbietu:

1. Leżymy przodem piłka w dłoniach, ramiona w przód, czoło dotyka podłoża.
Ruch: wyrzut piłki w przód z uniesieniem głowy i tułowia w górę.
2. Leżymy przodem, ramiona wzdłuż tułowia.
Ruch: uniesienie głowy w górę, broda przyciągnięta do klatki piersiowej.
3. Jw. Ruch: jw. Lecz ramiona zataczają koła na zewnątrz.

Ćwiczenia mięśni brzucha:

1. Leżymy tyłem ramiona wzdłuż tułowia, nogi ugięte, stopy na podłożu.
Ruch: wciąganie i uwypuklanie brzucha 5-8x.
2. Jw. Ruch: równoczesne przyciąganie kolan do brzucha.
3. Jw. Ruch: równoczesne krążenie obu nóg na zewnątrz.
4. Jw. Ruch: woreczek w stopach. Ruch: przenoszenie woreczka za głowę (leżenie przewrotne).

pzdr

Strielok
18-06-09, 06:45
Sam stosowałeś te ćwiczenia, czy tylko znalazłeś w necie?
A bicek chyba się nie rusza od początku. No ale jak się diety nie ma,
to nie ma o czym gadać.

maly25
18-06-09, 12:48
sprobuj dwie ostatnie serie pompy zrobic najlepiej na atlasie (sztanga tez moze byc)od 20 do 30 powturzen zrobic 1minuta przerwy powinno pompowac na mnie dziala