PDA

Zobacz pełną wersję : Fbw pouzupełniajcie troszkę...



Micek185
17-06-09, 20:10
tak jak w temacie miałem prawie 3miesięczną przerwę w treningch (byłem moze z 5 razy zeby tak utrzymac forme bo nie było czasu)
teraz chce zacząć leciec systemem Fbw poczytałem troche o tym systemie i mysle ze bedzie dobry wczesniej cwiczyłem tylko splitami.Moim celem bedzie masa bo sporo straciłem przez ten czas głownie klatka i łapki.wczoraj kupiłem białko łowickie a na dniach dokupie jeszcze aminokwasy. diete głównie:kurczak,jajka,duuuzo owsianki ,ryż i kanapki z wędlinkami.prawie w ogole niema słodyczy ale za to duzo duzo owoców.

co do planu to myślę tak(jeszcze nie mam spr.rekordów)
klatka wyciskanie na płasko
nogi Przysiady
ramiona wyciskanie z klatki ze zmiennym rozstawem dłoni (co seria)
plecy martwy ciąg na ugietych+wiosłowanie sztangą łamaną i prostą(na drugim treningu ściąganie drążka górnego do klatki)
brzuch jeden trening superseria czyli:na ławce prostej unoszenie nóg(prostych)+spięcia na ławce prostej+unoszenie hantli wzdłuż nogi (skośne)+unoszenie tułowia na ławeczce skośnej zaś NA DRUGIM TRENINGU tylko 3 serie ściągania linki wyciągu w koci grzbiet3x20powt.
łydki zwykłe wspięcia na palce z sztangą na karku z różnymi rozstawami stóp +półtoraki
biceps unoszenie sztangi prostej stojąc(łamana robiłem cały czas teraz pare tyg porobie prosta)
trica ie robie bo i tak jestem z niego zadowolony a wiem ze dostanie w dupe przy WL

Myślicie żeby coś zmienić?pytam tych którzy mają jakies doswiadczenie z fbw ja jestem w tym temacie nowy.
Może przeniesc ten temat do relacji i wtedy tamcodzien bede cos dodawałitp?
pozdro licze na pomoc

KowalX
17-06-09, 20:15
żeby po tych owocach brzucha Ci nie wywaliło ;)

prosta będzie git na bica większy ciężar targniesz ...

Micek185
17-06-09, 22:47
jak już mówiłem przeniosłem temat do relacji (są już rekordy).a beda jeszcze fotki
zapraszam
pozdro