PDA

Zobacz pełną wersję : Jak brac kreatyne + bialko + gainer



kris89si
17-06-09, 20:07
Witam mam pytanko bo czytalem juz i sa male rozbierznosci w braniu tego zestawu.

Moim celem jest masa i jak najlepiej brac kretke, bialko i gainera o jakich porach dnia przed czy po treningu jak to ma wygladac w dni treningowe i nie. Bialko najlepiej brac odrazu 50g czy dwa razy dziennie po 25g. Cwicze okolo godziny 20 jak wroce z pracy.
.
z gory dzieki

KowalX
17-06-09, 20:21
Witam mam pytanko bo czytalem juz i sa male rozbierznosci w braniu tego zestawu.

Moim celem jest masa i jak najlepiej brac kretke, bialko i gainera o jakich porach dnia przed czy po treningu jak to ma wygladac w dni treningowe i nie. Bialko najlepiej brac odrazu 50g czy dwa razy dziennie po 25g. Cwicze okolo godziny 20 jak wroce z pracy.
.
z gory dzieki

Cel to masa ,ale pytanie czy masz tendencję do tycia?
Po co kupować i gainera(cukry+białko) i białko. Jeśli już mogłeś do białka dokupić carbo(cukry) i byś maił to samo.
Co do białka to możesz i raz wziąć 25g.W jednej porcji 50g nic Ci nie da ,bo i tak nie wchłoniesz takiej ilości na raz.Jaką masz dietę?

kris89si
17-06-09, 20:32
dietka jest z forum ale ciezko jest ja przestrzegac ( praca ) tendencja do tycia jest slaba cwicze pol roku przytylem od poczatku 7kg ale od 2 miesiecy stoje w miejscu mam 69kg i 176cm wzrostu.

KowalX
17-06-09, 20:38
dietka jest z forum ale ciezko jest ja przestrzegac ( praca ) tendencja do tycia jest slaba cwicze pol roku przytylem od poczatku 7kg ale od 2 miesiecy stoje w miejscu mam 69kg i 176cm wzrostu.

Wziąłeś dietę do swojej wagi?
Nie jedz dzień w dzień tego samego te diety są przykładowe.
Do pracy kupujesz pojemnik na jedzenie możesz tam wsadzić kurczaka z ryżem,warzywo.
Możesz zabrać 2 serki wiejskie i banana.Tuńczyka w puszcze (w sosie własnym) i chleb razowy.Jest wiele opcji ;)
kreta jaka?
Białko daj przed snem i przed treningiem 1h. Gainera po treningu i w pracy między posiłkami jak nikt nie patrzy ;).
Jedz śniadanie i pij dużo wody.Zachowaj ok 2h między posiłkami

kris89si
17-06-09, 21:30
Kreatyna mono od olimpu

KowalX
17-06-09, 21:48
w dni treningowe
30min przed treningiem i zaraz po
nietreningowe
30min przed śniadaniem i druga porcja między posiłkami

kris89si
17-06-09, 22:16
ok wielkie dzieki