PDA

Zobacz pełną wersję : pocztki



sarsik87
17-12-06, 16:23
Witam wszystkich!!

Na poczatku kilka informacji: mam 19 lat, 64kg wagi 173cm wzrostu, na silke chodze od jakis 4 miechow, 4 razy w tygodniu.

No wiec chcialbym sie poradzic jak moge zwiekszyc efektywnosc swoich trenigow. Ogolnie chodzi mi na poczatek o to jak przybrac na masie?? Dodam ze nie posiadam jakiejs specjalnej diety (poprostu jem to na co mam ochote:). Wydaje mi sie ze mam szybka przemiane materii gdyz jem duzo (zec by mozna nawet bardzo duzo) a nie moge przytyc nawet kilograma. Myslalem o braniu jakis odrzywek typu Mass XXl?? Co myslicie o tym?? czy jest cos lepszego?? Mam jeszcze jedno pytanie odnsnie odzywek - a mianowicie czym rozni sie gainer od innych odzywek bilkowych??

Licze na pomoc i porady !!:)

pozdrawim wszystkich !!!

bejnar
17-12-06, 16:37
gainer to ok. 20% bialka 70% wegli
a bialko to zazwycaj 80% bialka i male zawartosci węgli

mysle ze lepszym rozwiazaniem bedzie dla Ciebie Gainer 1 z Vitalmaxu

Luki_25
17-12-06, 18:34
j/w kolega napisal
ale na poczatek uluz sobie diete, dieta to podstawa, wszystko jest w postach podwieszonych w dziale dieta, nastepnie gainer i bialko dla jej uzupelnienia i dopiero pozniej mozesz pomyslec o powaznejszyh suplach :wink: pozdrowionka

mooha
17-12-06, 18:54
Ja polecam gainera i kreatyne,ja tak zazywam i jest spoko,rosnie i sila i masa,no ale mam juz lekki staz,wiec niewiem czy kreatyna juz dla ciebie bedzie dobra moze za jakies 2miechy pozdro

tomek.
17-12-06, 20:50
chcesz gainera
czym sie rózni 100 gram gainera(20g białka, 70g węgli) od 100 gram ryżu i 100 gram piersi kuraka?
ano niczym

piszesz że żarcie ci nic nie daje wiec gainer tez ci nic nie da
bo poprostu za mało jesz :!:
ułoż diete wzglednie do twojej wagi a jak waga już naprawde nie bedzie szła to dostarczasz wiecej kalori i nie ma opcji żebyś stał w miejscu

o suple nawet nie pytaj nie mając podstawowej wiedzy nt. diety i treningu