PDA

Zobacz pełną wersję : Ryzyko ginekomasti-prop



Rush
16-06-09, 19:34
Jak w temacie czy jest duże ryzyko wystąpienia ginekomasti przy 0,5ml propa co 2 dni ?? Jestem ektomorfikiem,wczesniej nie miałem kontaktu z saa

Pytam bo nie wiem czy kupować novadlex, a z tego czo czytam to wcale nie jest taki skuteczny

MhL
16-06-09, 19:48
Zalezy od organizmu. No i dlugosc cyklu.
Jak sie boisz kup. Ubezpieczony zawsze bezpieczny.

fallenursus
16-06-09, 19:49
oj wej
tak samo jakbys sie zapytal czy jest duze ryzyko ze ja dzisiaj spadne ze stolka. Zalezy czy dobrze pierdne, jaki duza wichura bedzie, czy sie czegos przestrasze..
krutko mowiac wrozki jeszcze sie nie dorobilismy,
a gino zalezy od wiele wiecej czynnikow zwiazanych z twoja osoba, a nie sokami.
napisz przynajmniej bf%, czy mialej juz klopoty z gino za gnoja itd itp,
kazdy srodek co przechodzi konwersje do estrogenu w organizmie MOZE spowodowac gino.
a gdzie Ty te bzdury wyczytales?

Rush
16-06-09, 20:19
Z gino czy lipo nigdy nie było najmniejszych problemów.Otłuszczenia ciała nie znam,dodam ze troche tłuszczu odkłada mi sie na nogach,od pasa w góre ani troche.

Wiesz wolałem zapytać z ostrożności niż narobić sobie syfu w wakacje :]

Obawy mam jescze do trądziku bo cały czas mam z nim małe problemy ale zaopatrzam sie w olimp vitamin multiple sport + osobno cynk i mam nadzieje że powinno to jakoś podziałać

fallenursus
16-06-09, 20:35
chesz byc ostrozny i miec zabezpieczenie, to up nolvadex, wydatek nie duzy.
nie kupuj novladex'u:twisted:

vold
16-06-09, 21:22
Dokładnie, zależy od organizmu a dokładnie tendencji do gino, ale na ogół tak mała dawka raczej nie spowoduje objawów gino,

jeśli w poprzednim cyklu (jeśli wogłóle był) miałeś gino to spokojnie nawet tak mała dawka może to wywołać.