PDA

Zobacz pełną wersję : praca fizyczna przy łopacie a kreta



Maniecki23ix
16-06-09, 08:37
Mam takie pytanko za tydzien zatrzynam wakacyjnaprace przy łopacie 7-17 i tu mam pytanko czy warto kupić jabłczan krety?? Gdybym brał rano, przed treningiem i po treningu tak jak jest zalecane to czy ta ranna porcja nie zostanie już wykorzystana przed treningiem podzas pracy?? I najchętniej bym robił trening po pracy 17.30 max 18.30. Czy może później robić trening?? Z góry dzieki za sugestie i porady

KowalX
16-06-09, 08:43
Mam takie pytanko za tydzien zatrzynam wakacyjnaprace przy łopacie 7-17 i tu mam pytanko czy warto kupić jabłczan krety?? Gdybym brał rano, przed treningiem i po treningu tak jak jest zalecane to czy ta ranna porcja nie zostanie już wykorzystana przed treningiem podzas pracy?? I najchętniej bym robił trening po pracy 17.30 max 18.30. Czy może później robić trening?? Z góry dzieki za sugestie i porady

Kup lepiej białko i rób pomiędzy przerwami.Krete brałbym 30min przed śniadaniem,30min przed treningiem i po.
Z treningiem był poczekał i zjadł porządny posiłek po pracy.

Maniecki23ix
16-06-09, 08:48
To krete brać tak jak jest zalecane i białko se kupić ale na białko za bardzo hajsu nie bede miał. Na krete mi starczy a białko najwyżej kupie po 1 wypłacie.
miałem w planach kupić cm3 360 kapsów ale starczy mi tylko na ten mniejszy 180 kapsów, narazie starczy a potem dokupie z wypłaty drugą krete i te białko. te białko to minimum 80?? bo ważę 120 przy wzroście 175.

Piorun
16-06-09, 09:30
po pracy jestes zmeczony wiec trening jest najmniej efektywny
trening lepiej zrobic przed snem w takim wypadku ale nie za pozno
a najlepiej to przed pracąskoro swit pakowac to przyrosty mnial bes ze 2 razy wieksze, minus tak ze w pracy bedziesz niemrawy wiadomo

ale to od Ciebie zalerzy czy trening wazniejszy czy robota

i trzymac diete, jak odzyka za droga to znalesc sposob na latwe bialkowe tanie posilki
najlepiej wychodzi bodajrze mieso od kurczaka

bumbum86
16-06-09, 09:47
Ważysz 120 kg przy wzroście 175 i chcesz jeść krete? Weź się lepiej za redukcje !

Maniecki23ix
16-06-09, 13:34
wole najpierw zbudowac dobrą mase mięsniowa a potem będe robił redukcje i przy okazji to wyrzeźbie. Taka opcja jest chyba najlepsza. Narazie stosuje FBW masowo-siłowe ale czy podczas pracy nie lepiej pejśc na split?? trening będe robił wieczorkiem koło 19. Praca nie jest aż tak ciężka więc rade dam zrobić porządny trening.

bumbum86
16-06-09, 13:41
Chcesz robić mase jak masz jej 120 kg przy wzroscie 175 cm !? Moje pytanie po co ? Jak masz jej za duzo do swojego wzrostu! Kup sobie lepiej białko jak napisał "KowalX" i zacznij robic redukcje bo nigdy tego nie spalisz ! pzdr

Maniecki23ix
16-06-09, 13:44
Mówisz więc że samo białko wystarczy?? A trening zrobie split na siłe na kazdym treningu bede robił jedna może dwie partie mieśni zalezy od ich wielkości.

puma007
16-06-09, 13:46
koluj kase kupuj bialko,rob redukcje bo sie chlopie zajedzeisz 120kg-175cm
oooooooooooommmmmmmmmmmmgggggggg

zrob redukcje tak jak co niektorzy ci tez juz mowili bo potem beziesz mial cholernie ciezko tyle odemnie

bumbum86
16-06-09, 14:04
Kup sobie białko i HMB tylko HMB musisz kupić na co najmniej 3 miesiące żeby były efekty... pzdr

Maniecki23ix
16-06-09, 14:12
potanowiłem że kupie te białko najlepsze chyba jest te łowickie, hmb jeszcze mam ale dokupie potem. Trenowac bede na siłę, bede jechac splitem bo na FBW może mi siły nie starczyc. Może być taki układ??

Fehu
16-06-09, 15:05
split dobre rozwiazanie ;D chociaz jak zawsze wszystko zalezy od diety...

Redukuj póki czas, bo mięsni i tak widać nie będzię!!!

Maniecki23ix
16-06-09, 15:08
Właśnie przed chwilką zakupiłęm jedno wiaderko białka łowickiego. Od poniedziałku przesiadam sie na split i zobaczymy co z tego wyniknie.

Fehu
16-06-09, 15:12
nie zapomnij o aerobach! myśle ze praca też pomoże w zrzuceniu troszke ciałka

vol81
21-06-09, 11:49
niestety praca fizyczna a trening to dwie rozne zeczy. praca fizyczna jest dobra jako aeroby ale zeby nabrac siły trzA cwiczyc i koniec wim to bo sam jestem fizolem:smile:

Infidel
21-06-09, 12:42
Biegaj workuj i inne aeroby, na twoim miejscu to bym stawiał na pierwszym miejscu, dopiero później trening na siłowni (tym bardziej na siłę)

KowalX
21-06-09, 14:00
trening na siłowni jest dużo lepszy od areobów by schudnąć gdyż pozwala zachować mięśnie,a dodatkowym plusem jest to ,że większe mięśnie to również większe spalanie tłuszczu.