PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o Pomoc..



Czacha
15-06-09, 20:38
Prosze was o pomoc zblizaja sie cieple dni a ja ulany jestem na brzuchu chcialem sie was spytaj jak to szybko chociaz zeby faud nie bylo zredukowac;d da sie ?? pomozecie? Wzrosc 185cm 88kg wiek 17lapka 40cm po cwiczeniach aha prosze was nie dawajcie biegania bo nielubie biegac;]

KowalX
15-06-09, 21:06
Prosze was o pomoc zblizaja sie cieple dni a ja ulany jestem na brzuchu chcialem sie was spytaj jak to szybko chociaz zeby faud nie bylo zredukowac;d da sie ?? pomozecie? Wzrosc 185cm 88kg wiek 17lapka 40cm po cwiczeniach aha prosze was nie dawajcie biegania bo nielubie biegac;]

dieta wysokobiałkowa,warzywa,dużo płynów,ostre przyprawy(tylko nie przesadzaj),częste posiłki 5-6 na dobę,makarony i ryż zamień na ich odpowiedniki pełnoziarniste,ziemniaki ogranicz do minimum,żadnych sosów(chyba ,że umiesz robić lekkie).

skakanka ;)

Czacha
15-06-09, 21:13
To np kupie to bialko z ostrowia moze byc czy inne? plyny czyli woda hehe?? ostre przyprawki lubie;D posilki czeste jak ja chce schudnac;D

KowalX
15-06-09, 21:19
To np kupie to bialko z ostrowia moze byc czy inne?

może być chyba ,że dysponujesz większymi funduszami wtedy polecam np to:

perfect whey protein (http://www.radar.pl/Perfect-Whey-Protein-3000g-8736212/)


plyny czyli woda hehe??

niekoniecznie ,ale to najlepszy wybór,herbata też ok


posilki czeste jak ja chce schudnac;D

tak częste posiłki organizm nie będzie miał sygnałów do magazynowania tkanki tłuszczowej(nikt nie każe Ci się obżerać)
3 normalne i 2-3 mniejsze.w wieczornych ogranicz węglowodany i daj jak najwięcej białka
węglowodany rano i po treningu najkorzystniej przyjmować

Czacha
15-06-09, 21:26
Dzieki a te weglowodany to co ma najwiecej zebym wiedzial zeby to tylko rano jesc

KowalX
15-06-09, 21:41
Dzieki a te weglowodany to co ma najwiecej zebym wiedzial zeby to tylko rano jesc

nie kumasz nie można jeść tylko rano...
na wieczór do 2ostatnich posiłków ogranicz do minimum(szczególnie ostatni)
rano i po treningu tam jest najwięcej,a pozostałe 2 posiłki też je powinny zawierać.

węglowodany to inaczej cukry,mamy proste i złożone. Proste to np. cukier ,mamy też w białym ryżu ,makaronie czy ziemniakach.Czym wyższe ig tym gorzej ,posiłki trawione są szybciej energia starczy na krócej, częściej robisz się głodny i szybciej tyjesz.

węglowodany złożone występują w potrawach z pełnego ziarna są to np:
makaron pełnoziarnisty ,ciemny ryż(poza tym ,że mają więcej błonnika zawierają również więcej witamin i mikroelementów)Te węglowodany są zalecane w zdrowej diecie i łatwiej dbać o masę ciała wybierając te zamiast prostych.
tu masz więcej produktów:
węglowodany złożone (http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20064)

białko mamy w takich produktach jak:

filet z kurczaka,zielony groszek,jajka(nie za często żółtko gdyż zawiera sporo tłuszczu,białko jak najbardziej),czerwona fasolka,soja,schabowy,filet z indyka,kefir,jogurt,maślanka(wybieraj naturalne smaki),twaróg chudy(nie za często),tuńczyk w puszce w sosie własnym,jest tego sporo.
ogólnie patrz na opakowania produktów gdzie masz wyszczególnione
węglowodany,białka i tłuszcze.
pamiętaj ,że białka pochodzenia zwierzęcego są lepiej wykorzystywane i np 30g białka zwierzęcego będzie to więcej niż 30g pochodzenia roślinnego.

fallenursus
15-06-09, 21:47
nie kumasz nie można jeść tylko rano...
na wieczór do 2ostatnich posiłków ogranicz do minimum(szczególnie ostatni)
rano i po treningu tam jest najwięcej,a pozostałe 2 posiłki też je powinny zawierać.

węglowodany to inaczej cukry,mamy proste i złożone. Proste to np. cukier ,mamy też w białym ryżu ,makaronie czy ziemniakach.Czym wyższe ig tym gorzej ,posiłki trawione są szybciej energia starczy na krócej, częściej robisz się głodny i szybciej tyjesz.

węglowodany złożone występują w potrawach z pełnego ziarna są to np:
makaron pełnoziarnisty ,ciemny ryż(poza tym ,że mają więcej błonnika zawierają również więcej witamin i mikroelementów)Te węglowodany są zalecane w zdrowej diecie i łatwiej dbać o masę ciała wybierając te zamiast prostych.
tu masz więcej produktów:
węglowodany złożone (http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20064)

białko mamy w takich produktach jak:

filet z kurczaka,zielony groszek,jajka(nie za często żółtko gdyż zawiera sporo tłuszczu,białko jak najbardziej),czerwona fasolka,soja,schabowy,filet z indyka,kefir,jogurt,maślanka(wybieraj naturalne smaki),twaróg chudy(nie za często),tuńczyk w puszce w sosie własnym,jest tego sporo.
ogólnie patrz na opakowania produktów gdzie masz wyszczególnione
węglowodany,białka i tłuszcze.
pamiętaj ,że białka pochodzenia zwierzęcego są lepiej wykorzystywane i np 30g białka zwierzęcego będzie to więcej niż 30g pochodzenia roślinnego.

JAKA tY MASZ CZLOWIEKU CIERPLIWOSC:whistle:

Czacha
15-06-09, 21:50
KowalX dzieki johns trzeba brac sie jutro do roboty:D

Czacha
16-06-09, 10:45
KowalX kupilem to bialko ostrowia i gainera bo ma te weglowodany a tego gainera tylko rano jesc i po tenignu tak a bialko jak tam pisze z tylu tak?;>

fallenursus
16-06-09, 13:47
tak.
bialko jako uzupelnienie diety. Staraj sie jesc posilki co 3 godziny, a jesli nie masz posilku w ten czas pijesz bialeczko+ np. jakies 15-20 migdalow.

Czacha
16-06-09, 15:34
jakich migdalow? jakie niedobre to bialko jest i nie lykam ze one mi cos pomoze z tluszczem..

fallenursus
16-06-09, 15:52
jakich migdalow? jakie niedobre to bialko jest i nie lykam ze one mi cos pomoze z tluszczem..
nie rozumiem tego belkotu.
migdaly uzupelniaja taki szejk w zdrowe tluszcze,minimalny wegiel,i nawet bialko tez maja.Takze nie marudz i wpierdzielaj migdaly bo sa zdrowe! :whistle::evil:

Czacha
16-06-09, 22:47
no dobra a pomoze to ?? ty to teraz ci powiem czy dobrze robie hehhe':D
Rano - Gainer czyli weglowodany i z 5kanapeczek
potem bialko
trening to gainer i nitrobolon po treningu bialko nitro bolon i gainer ??
potem cos zjem :D i o 19juz nic nie bede jadl to schudne czy dalej bede mial na brzuchu tluszcz?;>

KowalX
16-06-09, 23:41
no dobra a pomoze to ?? ty to teraz ci powiem czy dobrze robie hehhe':D
Rano - Gainer czyli weglowodany i z 5kanapeczek
potem bialko
trening to gainer i nitrobolon po treningu bialko nitro bolon i gainer ??
potem cos zjem :D i o 19juz nic nie bede jadl to schudne czy dalej bede mial na brzuchu tluszcz?;>

przeraża mnie to co napisałeś :)

niewula
17-06-09, 09:25
no troszke zes pogmacil to dawkowanie

Czacha
17-06-09, 09:31
Kowalx czemu? wez mi powiedz co jesc i ile zeby schudnac z brzucha przez 2tyg;d jak sie da oczywiscie kupilem ta zielona herbate xD

wojtas3
17-06-09, 10:23
KowalX dokładnie gainier gainer nitrobolon kanapki dieta widzę dopięta na ostatni guzik :yawn:

Czacha
17-06-09, 12:20
wojtas3 zamiast sie smiac bys pomogl hehe:D

KowalX
17-06-09, 12:31
przygodę z odżywkami zaczynamy od ułożenia diety ,a później według niej dobieramy odżywki.Białko jest ok ,ale gainer nie pomoże Ci zrzucić brzuch.
nitrobolon jaki masz? Zamiast na dietę to się napalasz na odżywki.Ja przez 3lata brałem raz białko w proszku przez miesiąc i raz bulka przez 2tygodnie.Dieta jest podstawą jeśli jest dobra nie musisz tracić kasy na żadne gainery ,a białko możesz wcisnąć gdzieś między posiłki

Czacha
17-06-09, 14:17
wiem a Nitrobolon chcialem zeby sila poszla i sie troche napompowac nitrobolon II limited edition hehe tak tam pisze wiec pisze to co pisze;D Dobra gainera odzuce a ile jesc moge zeby sie brzuch zmniejszal ?? Aha tak sie zapytam Bialko nie powiekszy mi brzucha?;>

KowalX
17-06-09, 16:10
wiem a Nitrobolon chcialem zeby sila poszla i sie troche napompowac nitrobolon II limited edition hehe tak tam pisze wiec pisze to co pisze;D Dobra gainera odzuce a ile jesc moge zeby sie brzuch zmniejszal ?? Aha tak sie zapytam Bialko nie powiekszy mi brzucha?;>

nitro bierz jak zaleca producent rano na 30min przed treningiem i zaraz po.
białko według braków w diecie. Możesz wziąć 20min po treningu i przed snem.Gainera zostaw jak będziesz robił masę ,albo sprzedaj.Białko nawet i pomoże Ci pozbyć się tłuszczu,przyśpiesza metabolizm.

KowalX
17-06-09, 16:25
Jeśli będziesz w przyszłości zabierał się za suplementy/odżywki. To najważniejsze najpierw antykatabolik ,a są to aminokwasy BCAA(dodatkowo działa anaboolicznie) lub HMB(dodatkowo regeneruje). BCAA możesz dotarczyć bez problemu z diety i nie potrzeba dodatkowej suplementacji.
Dobry posiłek zawiera od 2000-5000mg spokojnie.HMB to najsilniejszy antykatabolik i poprawia regenerację.Dodatkowo arginina pomaga w regeneracji.Jest doskonałym antyoksydantem kilkakrotnie lepszym niż witamina E. Pomaga utrzymać wysoki poziom HGH.A pompa to dodatkowy atut.BCAA możesz również dostarczyć razem z białkiem , a białko kazeinowe z glutaminą ;)

Czyli podstawa to:

Białko izolat serwatki(zabezpiecza mięśnie,buduje,pomaga zachować sylwetkę,wysokie stężenie BCAA)rano po treningu

HMB(najsilniejszy antykatabolik,pomaga w regeneracji,daje powolny ale stały przyrost siły-i to się odnosi do jego długiego stosowania nie pozostałe 2punkty)podstawa suplementacji :)

Glutamina(wysoki stopnień kazein)doskonała na noc i przed treningiem

najpierw zobacz co dany suplement zawiera co chcesz osiągnąć ,a nie kupuj w ciemno.Nie ma sensu kupować BCAA i może się narażam ,ale duże stężenie jest w białku i bardzo łatwo dostarczyć je z pożywienia.
pozdro

Czacha
17-06-09, 17:27
Masz glowe do takich zeczy dzieki ci wielkie