PDA

Zobacz pełną wersję : Co myślicie o takim planie treningowym?



michal_44
14-06-09, 17:58
Poniedziałek: klata (pompki) i ćwiczenia na biceps

Wtorek: mięśnie naramienne i brzuszki

Środa: klata (pompki) i ćwiczenia na biceps

Czwartek: mięśnie naramienne i brzuszki

Piętek: klata (pompki) i ćwiczenia na biceps

Czy coś takiego ma sens?

luo
14-06-09, 18:16
Zestaw disco polo;P
Jak już coś robić to robić porządnie.. Nic Ci nieda takie ciągłe katowanie tylko bicepsa i klatki

michal_44
14-06-09, 18:57
A coś takiego?

Poniedziałek: klata, biceps, mięśnie brzucha (proste)

Wtorek: wolny

Środa: plecy, przedramiona, mięśnie brzucha (skośne)

Czwartek: mięśnie naramienne, trójgłowe ramion,

Piątek: klata, biceps, mięśnie brzucha (proste)

luo
14-06-09, 19:06
A coś takiego?

Poniedziałek: klata, biceps, mięśnie brzucha (proste)

Wtorek: wolny

Środa: plecy, przedramiona, mięśnie brzucha (skośne)

Czwartek: mięśnie naramienne, trójgłowe ramion,

Piątek: klata, biceps, mięśnie brzucha (proste)

a gdzie nogi?? dziwne połączenie.. nie lepiej dać treningi w pn,wt,czw i sb?
jaki staż?

Anaboliczny Koks
14-06-09, 19:35
A mi się wydaje czy ty nawet na siłowni nigdy nie byłeś tylko będziesz robił to w domu bez niczego ?

luo
14-06-09, 19:39
A mi się wydaje czy ty nawet na siłowni nigdy nie byłeś tylko będziesz robił to w domu bez niczego ?

he, to od razu widać;) ale chodziło mi o to czy wcześniej coś ćwiczył czy to dopiero początek

michal_44
14-06-09, 19:58
Ćwiczyłem juz trochę więc trochę mięśnia jest, ale nie na siłowni tylko w domu.
Do dyspozycji mam 2 sztangielki i ławke poziomą. Próbuję ułożyć jakiś dobry plan na wakację i przyłożyć się do treningów. Mam takie pytanie (odnośnie tego planu, który podałem wcześniej) czy mogę ćwiczyć dwa razy w tygodniu klatę i bicepsa?

KowalX
14-06-09, 20:08
Ćwiczyłem juz trochę więc trochę mięśnia jest, ale nie na siłowni tylko w domu.
Do dyspozycji mam 2 sztangielki i ławke poziomą. Próbuję ułożyć jakiś dobry plan na wakację i przyłożyć się do treningów. Mam takie pytanie (odnośnie tego planu, który podałem wcześniej) czy mogę ćwiczyć dwa razy w tygodniu klatę i bicepsa?

bica tak ,klata tylko wtedy gdy nie przesadzasz(musi mieć czas na regenerację),ale na razie nie masz sztangi więc nie przesadzisz ;)

magic_key
14-06-09, 20:08
ale po co ? nie zawsze wiecej znaczy lepiej. Jednym bardziej urosnie biceps innym nie. Sam dla próby ćwiczyłem przez miesiąc ostro biceps+triceps trzy razy w tygodniu(mialem wtedy zastoj). i co? 0 mm przyszło. Inne partie specjalnie odstawilem bo myslalem ze lapa urosnie a tu lipa. takze lepiej cwiczyc wszystkie partie. a majac sztangielki + ławka w zasadzie mozesz wykonywac wszystkie ćw. podstawowe (zamiast sztangi hantle). znajdz sobie w tym dziale trening który bedzie ci odpowiadał

KowalX
14-06-09, 20:13
ale po co ? nie zawsze wiecej znaczy lepiej. Jednym bardziej urosnie biceps innym nie. Sam dla próby ćwiczyłem przez miesiąc ostro biceps+triceps trzy razy w tygodniu(mialem wtedy zastoj). i co? 0 mm przyszło. Inne partie specjalnie odstawilem bo myslalem ze lapa urosnie a tu lipa. takze lepiej cwiczyc wszystkie partie. a majac sztangielki + ławka w zasadzie mozesz wykonywac wszystkie ćw. podstawowe (zamiast sztangi hantle). znajdz sobie w tym dziale trening który bedzie ci odpowiadał

3 to faktycznie przesada.

Nie zawsze mniej znaczy lepiej.
Ja tam uważam ,że wszystko zależy od stopnia zmęczenia i poddanym przeciążeniom i chodzi tu tylko by dać czas na regenerację.Gość będzie miał tylko hantle i własne ciało sądzę ,że klatka spokojnie mu się zregeneruje.Zawsze trzeba szukać odpowiednich rozwiązań pod dany trening.

Voice666
14-06-09, 20:19
Są plany siłowe, w których przez pierwsze tygodnie intensywność treningu jest tak duża, że nie ma w nim czasu na pełną regenerację, ale nie sądzę żeby był sens tutaj je przytaczać ;)

Poszukaj w necie "treningu domatora", lepiej na nim wyjdziesz niż na tym swoim

Hasos
14-06-09, 20:25
Ja nie sądzę aby Ci coś poszło mając do dyspozycji hantle. Zapisz się na siłownię i tyle bo tak to raczej czas zmarnujesz, ew wyrzeźbi się coś ale masa raczej nie pójdzie.

michal_44
14-06-09, 20:28
Czyli na pompkach i rozmaitych ćwiczeniach ze sztangielkami zbyt wiele nie osiągnę?

KowalX
14-06-09, 20:36
Są plany siłowe, w których przez pierwsze tygodnie intensywność treningu jest tak duża, że nie ma w nim czasu na pełną regenerację, ale nie sądzę żeby był sens tutaj je przytaczać ;)

jasne ,ale tu nie ma sensu ich przytaczać :)

KowalX
14-06-09, 20:37
Czyli na pompkach i rozmaitych ćwiczeniach ze sztangielkami zbyt wiele nie osiągnę?

jeśli masz spore obciążenie to można coś osiągnąć choć lepiej jeszcze mieć sztangę

Voice666
14-06-09, 21:12
Osiągniesz, osiągniesz ćwicz...