PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl marzeń ;) Bujamy w obłokach



Fehu
14-06-09, 14:43
Kto chce niech napiszę jaki by zrobił cykl, taki cykl marzeń czyli nic was nie ogranicza, ani kasa, ani czas, po prostu nic ;) oczywiście piszemy zarówno o ssa jak i o suplementach

hans1237
14-06-09, 14:50
hormon wzrostu mi sie marzy powoli....

Aponax
14-06-09, 15:01
najchetniej sprobowałbym wszystkich dostepnych srodkow ^^ (oczywiscie nie na raz ^^).

Fehu
14-06-09, 15:07
A własnie o to chodzi, że mówimy o jednym cyklu ;)

KowalX
14-06-09, 15:14
A własnie o to chodzi, że mówimy o jednym cyklu ;)

może być 4miesięczny ? :)

slim shady
14-06-09, 15:32
Green Magnitude + Nox Pump + Swole Syntrax + Xtreme stack + Beta Alanina + Leucyna+ Purple Wraath + Cats Claw + Omega 3-6-9 + ADAM + ZMA + DREN/Tight stary+ Novodex + 6-OXO + NAG + Whey Maxx + Universal mono + Olimp TCM + Animal Flex + Universal EAA Nitro + ALA 200 + ŻURAWINA URO-COMPLEX+ Olimp GARLICIN + OLIMP LIKOPEN + LUTEINA BIO-COMPLEX + OLIMP Q10 + ARTHROBLOCK + Żeń-SZeń + i kurwa 30 zgrzewek DOminatora :D

Słaby cykl ??????

slim shady
14-06-09, 15:36
z samych tabletek i proszków spełniłbyś zapotrzebowanie kcl dzienne xD


edit : zapomniałem dodać Viagry :D

KowalX
14-06-09, 15:39
To teraz mi Slim rozpisz jeszcze :D i będe miał jak znalazł na wakacje :D

ja bym brał wszystko co w proszku przed treningiem i wszystko co w kapsułkach po :D


z samych tabletek i proszków spełniłbyś zapotrzebowanie kcl dzienne xD

haha :D

sts
14-06-09, 15:42
aja to nie wiem;p

Symu
14-06-09, 16:11
Ja skromnie

orotanik + magna power+ no xplode + beta alanina + BCAA po 40g /dzien + hydrolizat i izolat wheya z waxi maize po treningu+ ZMA + omega 3 + NAG + 10kg bialka + spalaczyk po cyklu i bylbym szczesliwy :D

Choć prawda jest taka ze i tak chyab zrobei taki cykl :P

No dobra ejszcze kusi epistane przed tym wszytskim :D

slim shady
14-06-09, 18:04
Orotan Kaizena ma być w dobrej cenie 105 zł za 300 g

®™OLERO™®
15-06-09, 12:07
Ja też skromnie do tego 4AD i 1 androsterone których nie widać

adonis18
15-06-09, 12:47
ja już zrobiłem swój wymarzony cykl... drugi będzie wrzesień/październik. nie wiem jeszcze dokładnie co, ale zaburżuje i same suple universala i muscletecha (ryzyk-fizyk). 9-10 tyg. HST, jeśli podziała na mnie tak jak ostatnio, to tak optymistycznie 7-8kg mięsa przybędzie. no, może jakiś czosnek, multiwitamina czy omega olimpu ;) bo tu to nie ma co kombinować. napewno będzie jakiś mocny stack z jabłuszkiem i azotem + mono + aminki + ewentualnie białeczko. w każdym razie będzie relacja, więc jak ktoś będzie zainteresowany, to jesienią wszystko dokładnie opisze.
elo

dominator875
15-06-09, 12:55
Slim wlicz jeszcze w hu.. papieru toaletowego,najlepiej soft,bo z tyloma specyfikami to sraka w hu.. a dupy szkoda

slim shady
15-06-09, 16:41
i jeszcze wizytę w szpitalu na płukaniu żołądka

lg team
17-06-09, 16:10
12 miesiecy gh 4-6 iu ed 5on/2off
slin cyklicznie 4tyg on/2off
t3 cyklicznie 4-6 tyg

faza anaboliczna

anap / metan cyklicznie + deka + enan / cypio cyklicznie

faza posrednia

boldo + mix + metan + wins

faza definicji

prima + enan / cypio cyklicznie + wins + prop + npp + masteron + oxa

faza redukcji

t3 + clen + efa

Fehu
17-06-09, 16:14
12 miesiecy gh 4-6 iu ed 5on/2off
slin cyklicznie 4tyg on/2off
t3 cyklicznie 4-6 tyg

faza anaboliczna

anap / metan cyklicznie + deka + enan / cypio cyklicznie

faza posrednia

boldo + mix + metan + wins

faza definicji

prima + enan / cypio cyklicznie + wins + prop + npp + masteron + oxa

faza redukcji

t3 + clen + efa

a teraz się przyznaj czy to tylko marzenia czy już plany?

lg team
17-06-09, 16:32
plany do zrealizowania,

wlasnie dlatego opuscilem cykl w tym okresie i bede off do konca tego roku,
od nowego moze wreszcie uda mi sie na tyle pozbierac zeby cos na ten wzor zrealizowac,

czas pokaze,

Piorun
17-06-09, 18:00
Swoj cykl marzeń właśnie realizuje, przydały by sie tylko hostessy do podawania ciężarów i napojów, czekajace z gotowymi posiłkami etc... :)


A a do waszych cykli to warto było by dorzucic pare nerek, watrobę albo przynajmniej z 5 litrow krwi na przetoczenie jak robia to zawodowcy (pudzian ftw)

po co bawic sie w chemie moze lepiej od razu sprezentować sobie implanty, przeszczepy lub zainwestowac w rozwój genetyki i mechaniki? :)

adonis18
17-06-09, 19:30
plany do zrealizowania,

wlasnie dlatego opuscilem cykl w tym okresie i bede off do konca tego roku,
od nowego moze wreszcie uda mi sie na tyle pozbierac zeby cos na ten wzor zrealizowac,

czas pokaze,

mnie ciekawi ile do tego wszystkiego ton kurczaka będzie potrzeba...?

elo

fallenursus
17-06-09, 20:47
Green Magnitude + Nox Pump + Swole Syntrax + Xtreme stack + Beta Alanina + Leucyna+ Purple Wraath + Cats Claw + Omega 3-6-9 + ADAM + ZMA + DREN/Tight stary+ Novodex + 6-OXO + NAG + Whey Maxx + Universal mono + Olimp TCM + Animal Flex + Universal EAA Nitro + ALA 200 + ŻURAWINA URO-COMPLEX+ Olimp GARLICIN + OLIMP LIKOPEN + LUTEINA BIO-COMPLEX + OLIMP Q10 + ARTHROBLOCK + Żeń-SZeń + i kurwa 30 zgrzewek DOminatora :D

Słaby cykl ??????

mysle ze o wiele lepiej na zdrowiu wyszlo by ci kluc tescia, a napewno taniej :)

slim shady
17-06-09, 20:59
napisałem połowe dla żartu:P ale masz racje jeśli chodzi o ceny odżywek, to doping bardziej sie opłaca, ale nie chce narazie przekraczać pewnych granic, nie planuje zawodostwa

fallenursus
17-06-09, 21:04
dla mnie to spokojny roczny cruise na tescie 200-250 tygodniowo i hgh 4-6ui 5on/2off i odplywam. Samopoczucie na 500%, reszta mnie wsumie wali :)chyba ze mloda bedie chciala dzieciaki to wskoczy hcg i tyle.

niewula
18-06-09, 11:20
ja tez skromnie
xplode,storm,gold whey standard, animal pak, i jeszcze w huj dominatorow
ale narazie tyle kasy nei mam :)

Ig kurde stary masz na prawde duza wiedze w temacie dopingu czemu ty nie jestes modem!:P i muglbys jeszcze sowje fotki wrzucic :P:P

Fehu
18-06-09, 11:44
Heh Fotki bym sam z chęcią zobaczył ale czy zobacze?