PDA

Zobacz pełną wersję : Xpand i olimp TCM



rifek
14-06-09, 00:22
Witam mam pare pytań.
mam zamiar zacząć swój 2 cykl wybrałem na niego xpanda. Chce kupić wersje w proszku
1.Czy to prawda ze wersja w proszku jest lepsza ?


Drugie czy jeśli wezmę 1 puszkę xp (2 na cykl ale cena 100 zł to wiadomo nie kazdego stać)np mogę dokonczyc cykl na TCM olimpie.
Czy może np w dni treningowe brać Xpanda a w nie treningowie brac TCM olimpu (wiadomo zawsze to jakos wydluzy cykl na xpandzie a cyklu na kreatynie nie przerwęa TCM wyjdzie taniej,(mam gdzies juz 150 capsów wiec wiele nie brakuje)

Do tego mam pół wiaderka Gainera oraz pół wiaderka Białka WPC oraz jeszcze z 150 capsów Tauryny MEga caps Olimpu.

Do końca jeszcze niewiem jeśli wpadnie jakis kesz to moze dokoncze go na 2 puszcze ale wole dowiedzieć sie wczesniej co o tym sądzicie.
Czy przez takie stosowanie np naprzemienne z olimpem ćwicząc 3 dni w tygodniu nie bedzie mniejszych efektów niz np na samym xp.


P.S

wiek 19 lat
Cel: masa głownie,
ćwiczenia 3x w tygodniu.

Z gory dzieki za odpowiedzi na moje pytania.

KowalX
14-06-09, 00:33
Witam mam pare pytań.
mam zamiar zacząć swój 2 cykl wybrałem na niego xpanda. Chce kupić wersje w proszku
1.Czy to prawda ze wersja w proszku jest lepsza ?

jeśli ten sam skład to w niczym nie lepszy,wybierasz jak ci wygodniej,ewentualnie w kabsach może być trochę drożej


Drugie czy jeśli wezmę 1 puszkę xp (2 na cykl ale cena 100 zł to wiadomo nie kazdego stać)np mogę dokonczyc cykl na TCM olimpie.
Czy może np w dni treningowe brać Xpanda a w nie treningowie brac TCM olimpu (wiadomo zawsze to jakos wydluzy cykl na xpandzie a cyklu na kreatynie nie przerwęa TCM wyjdzie taniej,(mam gdzies juz 150 capsów wiec wiele nie brakuje)


możesz dokończyć na krecie,albo weź jako pierwszą krete da ci sporo sił na początek ,a xpand rozkręci cykl dalej

szczuro18
15-06-09, 11:44
jak nie masz kasy na 2 to kup sobie 1 puszke starczy ci X-Pand jest zajebisty jeśli go jeszcze nie brałeś to bedziesz zadowolony po nim, masz gejnera i bialko wez X-Panda o smaku pomaranczowym jest dobry, ale zrobisz jak uwazasz :)

rifek
15-06-09, 15:23
jesze jedynym problemem jest to ze chcialem kupic wersje energized a problem w tym ze ta puszka ma 10 porcji mniej :/ jak radzicie ???